Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Maria Awaria - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Maria Awaria (/showthread.php?tid=2593)

Strony: 1 2 3 4


- AKT! - 01.10.2008 04:29 PM

Cała przyjemność po mojej stronie Icon_wink2

Mi się spodobał peszkowy "Miś" ostatnio, więc już podobają mi się trzy piosenki tralala Icon_razz


- saferłel - 04.10.2008 06:43 PM

Śmieszna sprawa. Wczoraj zgrałem płytę Marii Peszek - Maria Avaria. Czemu wczoraj? Bo poprzednia wersja, którą miałem kończyła się na utworze Rozpuda ;] I teraz mam takie 3 jakby nowe dla mnie kawałki i co tam znalazłem? A przede wszystkim Muchomory, które biją każdą inną piosenkę z tego albumu. Już nie będę się wgłębiam w teksty, ale muzyka. Powiedziałbym, że BOMBA wręcz. This Is Music. W ogóle druga połowa płyty lepsza od pierwszej i to wyraźnie. Ocena może o połówkę w górę pójdzie ;]


- AKT! - 04.10.2008 06:52 PM

No jak to? Jeśli korzystałeś z tego linku, co ja, to powinieneś mieć wszystko, bo ja miałem Icon_wink2

Ja lubię właśnie "Muchomory", "Ciało" i "Misia" ^_^ Aż trzy, loooool!


- saferłel - 04.10.2008 07:04 PM

Właśnie z tego co pamiętam to wysłałeś mi linka na pm i to było tak, że otworzyło mi się 10 nagrań, a przy Rozpudzie wyskoczył błąd i nie chciała już się nagrać (i pisało, że tylko 11 plików w nim jest)

Ps - jak odważysz się na Muchomory (wstawić na listę znaczy się) to mógłbym cię wspomóc i byśmy może wypromowali ten utwór ;P Chętnie bym go widział....WSZĘDZIE Icon_razz2


- AKT! - 04.10.2008 07:29 PM

W takim razie musiało Ci przerwać połączenie podczas ściągania Icon_wink2
Mi też się tak czasem działo i wtedy ostatnich utworów nie było Icon_smile2

Co do "Muchomorów" to dodam je do propozycji, ale niczego nie obiecuję Icon_mrgreen


- saferłel - 04.10.2008 07:30 PM

Ok Icon_mrgreen

Możliwe, widocznie nie zauważyłem, że poszło coś....ale najważniejsze, że zguby się znalazły.