Największe forum list przebojów Mycharts.pl
347 MOJA LISTA - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Moja Lista (/forumdisplay.php?fid=25)
+---- Wątek: 347 MOJA LISTA (/showthread.php?tid=258)

Strony: 1 2 3


- mrsap - 20.08.2007 07:23 PM

Yacy napisał(a):
mrsap napisał(a):Teraz zastanawiam się nad jakąś zmianą, która mogłaby się przyczynić do lepszych wyników polskich utworów...
to jak wymyślisz to podpowiedz mi Icon_smile2 Ja się zastanawiam nad zmianą formuły MOJEJ LISTY (który to już raz ? Icon_smile2 ) Jest p[oniedziałek, specjalnie nie szukam muzy a już mam 3-6 kandydatów do MOJEJ LISTY !!! Ale pewnie z dużej chmury mały deszcz i tylko rozszerzę strefę 31-50 do 50 utworów rezygnując z dodatkowej poczekalni, bo zmienić na top50 + 50 chyba się nie zdecyduję... Bo np. podział na polską i nie-polską to nie ma zbytniego sensu...
Podział byłby bez sensu, ale dobry pomysł podsunął mi prz_rulez, który od niedawna układa polską listę (chyba) na podstawie mieszanej.
Myślę, że taka lista ma sens. Wtedy polskie utwory nie musiałby męczyć się w poczekalni, bo miałby by już własną odskocznię. Gdyby lista miała 20 pozycji, pojawiałoby się znacznie więcej polskości niż pojawia się teraz.


- Gary - 20.08.2007 07:29 PM

Moim zdaniem to nie jest kwestia tego, czy polskie utwory będą miały osobną listę, tylko to, że w ostatnim czasie ze świeczką słuchać tych dobrych piosenek. Oprócz tych co są na liście to dolne rejony poczekalni okupuje jeszcze ze 3-4 piosenki, czyli nawet dziesiątki pewnie bym nie zebrał. I nie jestem wybredny co do polskości, a to się okaże jak skończę publikować moje podsumowanie 50 notowań. Icon_wink2


- mrsap - 20.08.2007 07:35 PM

Gary napisał(a):Moim zdaniem to nie jest kwestia tego, czy polskie utwory będą miały osobną listę, tylko to, że w ostatnim czasie ze świeczką słuchać tych dobrych piosenek. Oprócz tych co są na liście to dolne rejony poczekalni okupuje jeszcze ze 3-4 piosenki, czyli nawet dziesiątki pewnie bym nie zebrał. I nie jestem wybredny co do polskości, a to się okaże jak skończę publikować moje podsumowanie 50 notowań. Icon_wink2
Znalazłoby się 20 dobrych utworów, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać Icon_wink2 Niestety na mojej liście polskie rzeczy nie mają żadnej siły przebicia... W tej chwili w setce jest tylko 9 utworów z Polski i taka liczba utrzymuje się już od dłuższego czasu. A zawsze jest sporo takich, które się dobijają przez kilka tygodni, aż w końcu przepadają...

Tak więc w tym tygodniu Polska Lista zadebiutuje u mnie Icon_razz


- Yacy - 20.08.2007 07:46 PM

No to może i ja pomyślę o LPR Lista Polska - Rock (chociaż najwyżej u mnie jest Justyna więc może Lista Polskich Różności Icon_smile2 )
A trochę się przeliczyłem z nowymi kandydatkami do Mojej Listy- jest ich 12!!! Czyli razem mam 92 utwóry na playliście w tym ... po polsku 4 Icon_frown


- ku3a - 21.08.2007 12:26 AM

szkoda, ze "Goodbye" wypada z dziesiatki.
wszystkie nowosci mi sie podobaja. "Londyn dzwoni" po raz drugi bylo bardzo blisko wejscia na moja liste.
"St. Augustine" ladnie do gory, a mi sie od razu znacznie bardziej sposobalo niz "The Funeral", ktore tutaj nie odpuszcza.
"AutumnSong" 5 do gory Icon_smile2,
a "Surrender" ani drgnie...


- mrsap - 21.08.2007 01:02 AM

Yacy napisał(a):No to może i ja pomyślę o LPR Lista Polska - Rock (chociaż najwyżej u mnie jest Justyna więc może Lista Polskich Różności Icon_smile2 )
To moja będzie się nazywała... "Samoobrona" Icon_mrgreen Polskie piosenki będą się na niej bronić przed zapomnieniem Icon_wink2


- Yacy - 21.08.2007 09:13 AM

ku3a napisał(a):wszystkie nowosci mi sie podobaja.
NENĘ widziałeś? A może jeszcze słyszałeś Icon_mrgreen ?
ku3a napisał(a):"AutumnSong" 5 do gory
no nie powiem - co raz bardziej mi się podoba... Icon_smile2
ku3a napisał(a):a "Surrender" ani drgnie...
zmieni się to pewnie za tydzień Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen


- ku3a - 21.08.2007 05:58 PM

Yacy napisał(a):NENĘ widziałeś? A może jeszcze słyszałeś ?
ano slyszalem, mam na dysku Icon_smile2
Yacy napisał(a):zmieni się to pewnie za tydzień
mam tylko nadzieje, ze w ta dobra strone... Icon_cool2


- Yacy - 21.08.2007 07:50 PM

no to może zawrzemy pakt - Nena debiutuje u Ciebie a u mnie Surrender ? Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen


- Konrad - 21.08.2007 07:53 PM

Yacy napisał(a):no to może zawrzemy pakt - Nena debiutuje u Ciebie a u mnie Surrender ? Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

Proszę tu nie paktować bo banik może być Icon_mrgreen Icon_lol Icon_lol Icon_lol A tak poważnie Yacy to mnie się też Nena podoba więc jej szanse na forumowej rosną Icon_smile2


- Yacy - 21.08.2007 07:54 PM

Konrad napisał(a):Proszę tu nie paktować bo banik może być
OK. cofam propozycję Icon_smile2
Ale mam nadzieję że Nena się u Was pojawi nawet jak u mnie Surrender wypadnie Icon_mrgreen


- Konrad - 21.08.2007 07:57 PM

Yacy napisał(a):
Konrad napisał(a):Proszę tu nie paktować bo banik może być
OK. cofam propozycję Icon_smile2
Ale mam nadzieję że Nena się u Was pojawi nawet jak u mnie Surrender wypadnie Icon_mrgreen

Ja namawiałem ku3ę na She's Madonnę Icon_mrgreen z marnym rezultatem Icon_lol Icon_lol


- Yacy - 21.08.2007 08:03 PM

Konrad napisał(a):Ja namawiałem ku3ę na She's Madonnę z marnym rezultatem
i dobrze że się nie złamał Icon_mrgreen


- ku3a - 21.08.2007 09:36 PM

Icon_lol
a co do Neny, to moge obiecac, ze przynajmniej jeszcze z kilka razy ja przeslucham Icon_smile2


- Gary - 21.08.2007 09:42 PM

A gdzie ta Nena jest? Był tu jakiś plik czy cóś. Icon_smile2

A tak w ogóle to nena kojarzyła mi się zawsze z "Naną" Zoli. Icon_mrgreen Był kiedyś jak jeszcze miałem chyba jednocyfrową liczbę lat taki serial dla dorosłych raczej. Icon_mrgreen No, ale jakoś się to co się chciało zawsze podpatrzyło. Icon_lol


- Yacy - 21.08.2007 09:56 PM

TU JEST LINK DO NENY
i czekam na opinię Icon_smile2


- Gary - 21.08.2007 10:31 PM

Tak myślałem, że w chomiku znajdę, ale nie chciałem wchodzić bez pukania. Icon_smile2

A na ocenę musisz zaczekać, aż wybrzmi "These are the days of our lives". Na razie jestem przy "Whiskey in the jar" Icon_mrgreen


- Konrad - 21.08.2007 11:33 PM

Gary napisał(a):Był kiedyś jak jeszcze miałem chyba jednocyfrową liczbę lat taki serial dla dorosłych raczej. No, ale jakoś się to co się chciało zawsze podpatrzyło.

Uświadom nas co podpatrywałeś Icon_mrgreen


- Gary - 21.08.2007 11:50 PM

Konrad napisał(a):Uświadom nas co podpatrywałeś Icon_mrgreen
A co? Mam narysować? Icon_lol


- Gary - 22.08.2007 12:33 AM

No cóż Nena mojej listy nie podbije. Jakoś nie w moich obecnych klimatach. Za "dyskotekowe". A z tych piosenek, które znałem to wydawało mi się, że raczej gra muzykę pop-rockową, a tu tylko pierwszy człon pozostał. Icon_frown