Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Adresy? Namiary? - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=145)
+--- Dział: Archiwum - stare posty (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- Wątek: Adresy? Namiary? (/showthread.php?tid=245)



Adresy? Namiary? - kajman - 16.08.2007 12:54 AM

Tak sobie pomyślałem, że dla takich fanów list przebojów jak myślę, że większość z nas tutaj informacje o innych listach przebojów i ich namiarach przyjęłaby z zadowoleniem. Bo jeżeli jacyś ludzie wrzucają tu i ówdzie listy przebojów, to chyba także po to, żeby takie osoby jak my, mogły się z nimi zapoznawać. Co sądzicie, żeby w tym wątku podawać namiary na takie zestawienia?
Pomysł przyszedł mi do głowy, kiedy trochę przypadkowo natrafiłem na bardzo mnie interesującą listę. Chyba najbardziej dla mnie i dla jotema3, ale myślę, że nie tylko. Namiary dla chętnych podam, jeżeli uznacie, że to ma sens.


- Yacy - 16.08.2007 01:12 AM

ma jak najbardziej. Ten adres to: ...........................

Dzięki Icon_smile2


- kajman - 16.08.2007 03:00 AM

Yacy napisał(a):ma jak najbardziej. Ten adres to: http://lumen-lista.blog.onet.pl/
Dzięki Icon_smile2
Nie ma za co.
Pewnie namiar do Zbysza wszyscy znają, ale jakby co, to też mogę podrzucić jak wstanę.


- Yacy - 16.08.2007 08:15 AM

a już myślałem że pojawiła się w sieci nowa lista... Icon_frown Listę Szymona znam od dobrych kilku miesięcy i naprawdę polecam zaglądać na Jego stronę.

To ja w takim razie podam namiar na inną listę. Jest ona inna od tutaj prezentowanych, ale równie ciekawa. Sporo tam Radio Kalifornii Icon_smile2

MARKOWA TOP30


- Anonymous - 16.08.2007 10:05 AM

Yacy napisał(a):a już myślałem że pojawiła się w sieci nowa lista... Icon_frown Listę Szymona znam od dobrych kilku miesięcy i naprawdę polecam zaglądać na Jego stronę.
To ja w takim razie podam namiar na inną listę. Jest ona inna od tutaj prezentowanych, ale równie ciekawa. Sporo tam Radio Kalifornii Icon_smile2
MARKOWA TOP30
Szkoda, że się zawiodłeś, ale może ktoś jeszcze go pozna. A ja dzięki Tobie i teu wątkowi poznałem jeszcze jedną listę.
A swoją drogą szkoda, że nie postują tutaj. Pewnie nie mają na to ochoty, tak jak osoby, które nas opuściły.


- Yacy - 16.08.2007 11:00 AM

Ponawiam prośbę, którą ktoś tu wpisał - do Admina lub Moderatora, aby goście nie mogli pisać postów!!!! Ja wiem że powyżej jest Kajman ale to trochę utrudnia dyskusje. A z tego co widać prawdziwi GOŚCIE nie pisza tu postów tylko goście wylogowani Icon_smile2


- Jopkolog - 04.10.2007 11:01 PM

Yacy napisał(a):Listę Szymona znam od dobrych kilku miesięcy i naprawdę polecam zaglądać na Jego stronę.
Jejku, czerwienię się jak Prosiaczek Icon_redface2 Bardzo mi miło!

Gość napisał(a):swoją drogą szkoda, że nie postują tutaj. Pewnie nie mają na to ochoty
Ależ ja mam ochotę i to wielką! Właśnie zaczynam wcielać ją w życie! Galopujący listoholizm to choroba nieuleczalna Icon_lol


- Yacy - 07.04.2010 10:33 PM

zamykam