Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Notowanie 85 (19.07.08) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Domowa Lista Przebojów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Wątek: Notowanie 85 (19.07.08) (/showthread.php?tid=2298)

Strony: 1 2 3 4


- kajman - 21.07.2008 03:54 PM

Wprawdzie pierwsza trójka jest we właściwej kolejności, ale zdecydowanie wolałbym widzieć tam drugą trójkę też we właściwej kolejności albo trzecią trójkę w kolejności odwrotnej. Szczególbnie wolałbym, żeby Roisin miała jedną, a jeszcze lepiej dwie trójki więcej. Obecnie to numer 3 mojej prywatnej listy koszmarów (była wyżej, ale poznałem właśnie superkoszmar).


- Listoholik - 21.07.2008 04:03 PM

kajman napisał(a):poznałem właśnie superkoszmar

co to jest???
napisz, bom ciekaw Icon_wink2



...oczywiście natychmiast wprowadzę go na swoją plejlistę Icon_razz


- saferłel - 21.07.2008 04:08 PM

kajman, ale komplikujesz Icon_razz2 Ja też jestem ciekaw jaki to jest superkoszmar i czy jest na mojej liście.
A za tą Roisin to masz u mnie na pieńku bo to prawdziwa dama sceny pop, widać, że nie lubisz dobrej elektroniki Icon_razz2


- stavanger - 21.07.2008 04:22 PM

kajman napisał(a):Obecnie to numer 3 mojej prywatnej listy koszmarów (była wyżej, ale poznałem właśnie superkoszmar).
Czyżby coś z mojej listy :?: Icon_razz


- saferłel - 21.07.2008 04:24 PM

Teraz tu chyba ściągnie pół forum czekając na odpowiedź kajmana i drżąc o to co mają na listach Icon_razz2


- AKT! - 21.07.2008 05:32 PM

saferłel napisał(a):kajman, ale komplikujesz Icon_razz2 Ja też jestem ciekaw jaki to jest superkoszmar i czy jest na mojej liście.
A za tą Roisin to masz u mnie na pieńku bo to prawdziwa dama sceny pop, widać, że nie lubisz dobrej elektroniki Icon_razz2
Akurat ten kawałek jak na nią jest średni. Ma lepsze Icon_wink2


- kajman - 21.07.2008 06:12 PM

saferłel napisał(a):A za tą Roisin to masz u mnie na pieńku bo to prawdziwa dama sceny pop, widać, że nie lubisz dobrej elektroniki Icon_razz2
Elektronika jest tylko środkiem, którym można realizować cele muzyczne. Ma podkreślać wartość kompozycji, a nie tuszować jej ewidentne słabości. Sama, szczególnie w dyskotekowym stylu, niczemu nie służy. A z dobrej elektroniki to lubię niektóre płyty Vangelisa oraz Hergest ridge i Tubular bells (w tej właśnie kolejności) Oldfielda.


- kajman - 21.07.2008 06:13 PM

Nie wiedziałem, że wywołam tyle emocji, ale nie ma powodów do niepokoju.
Głupio mi było pisać, bo bardzo Carlę Bruni lubię, ale jej najwowsze nagranie nie nadaje się do słuchania.


- Listoholik - 21.07.2008 06:18 PM

kajman napisał(a):Sama elektronika, szczególnie w dyskotekowym stylu, niczemu nie służy.

uwierz, że czemuś tam sluży
ja np. chodzę sie przy niej pogibać do klubów Icon_wink2 Icon_mrgreen Icon_lol


- AKT! - 21.07.2008 06:39 PM

kajman napisał(a):Sama, szczególnie w dyskotekowym stylu, niczemu nie służy.
Ależ oczywiście, że służy! Tu nie ma żadnych wątpliwości!

Służy w takim samym stopniu jak pop, soul, jazz czy rock alternatywny!


- kajman - 21.07.2008 07:19 PM

aaktt napisał(a):
kajman napisał(a):Sama, szczególnie w dyskotekowym stylu, niczemu nie służy.
Ależ oczywiście, że służy! Tu nie ma żadnych wątpliwości!
Służy w takim samym stopniu jak pop, soul, jazz czy rock alternatywny!
Może różnice w odbiorze biorą się w podejściu do samej muzyki. Pewnie dla Ciebie jest (przynajmniej po części) rozrywką, a dla mnie przede wszystkiem nośnikiem wartości duchowych (choć przy okazji może bawić).


- Listoholik - 21.07.2008 07:22 PM

kajman napisał(a):różnice w odbiorze muzyki biorą się w podejściu do niej samej

normalnie sobie to wydrukuje i powiesze nad łóżkiem Icon_wink2 Icon_mrgreen Icon_lol


- kajman - 21.07.2008 07:58 PM

Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):różnice w odbiorze muzyki biorą się w podejściu do niej samej
normalnie sobie to wydrukuje i powiesze nad łóżkiem Icon_wink2 Icon_mrgreen Icon_lol
I słusznie. O mędrych wypowiedziach trzeba zawsze pamiętać. Icon_lol


- AKT! - 21.07.2008 08:59 PM

kajman napisał(a):
aaktt napisał(a):
kajman napisał(a):Sama, szczególnie w dyskotekowym stylu, niczemu nie służy.
Ależ oczywiście, że służy! Tu nie ma żadnych wątpliwości!
Służy w takim samym stopniu jak pop, soul, jazz czy rock alternatywny!
Może różnice w odbiorze biorą się w podejściu do samej muzyki. Pewnie dla Ciebie jest (przynajmniej po części) rozrywką, a dla mnie przede wszystkiem nośnikiem wartości duchowych (choć przy okazji może bawić).
Jest zarówno jednym, jak i drugim. W zależności od okoliczności.
Ale zgodzę się, że elektronika sama w sobie "nośnikiem wartości duchowych" (jak to określiłeś) nie jest.


- Listoholik - 21.07.2008 09:33 PM

aaktt napisał(a):elektronika sama w sobie "nośnikiem wartości duchowych" nie jest

etam, przy Prodigy, usta milczą, dusza śpiewa Icon_wink2 Icon_mrgreen Icon_lol


- saferłel - 21.07.2008 09:58 PM

Ale dyskusja ho ho ho Icon_razz2 No niestety, z naszą elektroniczną koalicją nie wygrasz kajmanie Icon_razz2
A ja sądzę, że muzyka jak zwykle leży po środku i muzyka jest zarówno nośnikiem wspomnianych wartości duchowych jak rozrywką....sądzę, że to więcej niż naturalne i jasne Icon_wink W każdym razie u mnie często się to łączy...


- Listoholik - 21.07.2008 10:10 PM

ciekawostka: ja w pewnym momencie ( dziejowym? Icon_wink2 ) przerzuciłem się z grandżu na elektro Icon_biggrin3


- saferłel - 21.07.2008 10:29 PM

A ja w pewnym momencie dziejowym przerzuciłem się z popu na: grunge, elektronike, rock, trip hop, post-punk, punk-rock, new wave...sam pop też pozostał Icon_wink

Icon_razz2


- Paweł - 22.07.2008 06:27 AM

Muzyka to kwestia gustu... a o gustach i guścikach się nie dyskutuje... ;p

2/10.


- saferłel - 22.07.2008 09:18 AM

Ja bym nawet napisał 6/60 Icon_razz2, ale jak to dobrze, że mam cię na gg i zawsze można coś podrzucić ciekawego Icon_razz2 no i są chomiki Icon_wink