Największe forum list przebojów Mycharts.pl
My Chartsowa Polska Wokalistka Wszech Czasów! - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Inne listy (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- Wątek: My Chartsowa Polska Wokalistka Wszech Czasów! (/showthread.php?tid=22562)



My Chartsowa Polska Wokalistka Wszech Czasów! - Pop-Lista - 02.05.2014 08:03 PM

Postanowiłem że na Forum My.Charts wybierzemy Polską Wokalistkę Wszech Czasów Icon_smile
Wśród nominowanych nie mogło zabraknąć więlkich postaci(niektórych już zmarłych) takich jak Anny Jantar czy Ireny Santor ale pozwoliłem sobie dodać do listy nominowanych dwie wokalistki młodego pokolenia-Dode i Ewe Farną które również wiele wniosły do Polskiej Muzyki!
Głosowanie oczywiście za pomocą ankiety powyżej ale również można głosować w odpowiedziach Icon_smile
Wyniki 5 maja! Icon_smile


RE: My Chartsowa Polska Wokalistka Wszech Czasów! - prz_rulez - 02.05.2014 10:02 PM

Ja bym to trochę inaczej zorganizował, ale fajnie, że się udzielasz.


RE: My Chartsowa Polska Wokalistka Wszech Czasów! - Dobromiera - 02.05.2014 10:31 PM

A gdzie Kasia Nosowska i Edyta Bartosiewicz? Obiektywnie i subiektywnie 2 najważniejsze polskie piosenkarki czasów najnowszych. Powinny być zamiast Dody i Farny (co one wniosły do polskiej muzyki?). Kto to są Eleni i Alicja Majewska? ^^


RE: My Chartsowa Polska Wokalistka Wszech Czasów! - Tomekk - 02.05.2014 10:33 PM

Artur.O napisał(a):A gdzie Kasia Nosowska i Edyta Bartosiewicz?
Wiedziałem, ze ktoś o tym napisze Icon_razz


RE: My Chartsowa Polska Wokalistka Wszech Czasów! - Dobromiera - 02.05.2014 10:37 PM

(02.05.2014 10:33 PM)Tomekk napisał(a):  
Artur.O napisał(a):A gdzie Kasia Nosowska i Edyta Bartosiewicz?
Wiedziałem, ze ktoś o tym napisze Icon_razz

Nietrudno przewidzieć oczywistość. Icon_wink


RE: My Chartsowa Polska Wokalistka Wszech Czasów! - Listoholik - 03.05.2014 12:13 AM

nie oddaję swojego głosu, ponieważ brak tu:

A. Nosowskiej
B. Marii Peszek
C. Anij Ortodox

......


i tak mniej więcej do M. Icon_wink2


RE: My Chartsowa Polska Wokalistka Wszech Czasów! - mike - 03.05.2014 12:31 AM

kim jest Eleni? Icon_biggrin Mój głos powędrował na Korę, ale jakoś nie mam tu specjalnego faworyta Icon_razz2


RE: My Chartsowa Polska Wokalistka Wszech Czasów! - Kelleni - 03.05.2014 12:25 PM

Eleni to polska wokalistka greckiego pochodzenia z czego wiem, moja mama jej słucha.

Brak Nosowskiej w ankiecie naprawdę boli, nie mogę przez to zagłosować.