Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good (/showthread.php?tid=22539)



Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - Szymek79 - 30.04.2014 11:40 AM

1 maja podczas rozdania nagród iHeartRadio Music Awards będzie miał premierę singiel "Love Never Felt So Good" promujący drugi pośmiertny album Michaela Jacksona "XSCAPE". Oryginalnie utwór powstał w 1983 i jest to wspólna kompozycja M.J. i Paula Anki stylistycznie plasuje się podobno gdzieś pomiędzy "Get Lucky" Daft Punk a "Treasure" Bruno Marsa.

[Obrazek: Michael-Jackson-Love-Never-Felt-So-Good-...00x300.png][Obrazek: Michael-Jackson-Love-Never-Felt-So-Good-...00x300.png][Obrazek: 2VtpdCCJl-g.jpg]


RE: Michael Jackson - Love Never Felt So Good - AKT! - 30.04.2014 08:43 PM

Uwielbiam <3 Moje top 10 utworów Jacksona Icon_biggrin


RE: Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - Szymek79 - 02.05.2014 08:57 AM

Solo




RE: Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - Kordian - 02.05.2014 02:10 PM

(30.04.2014 11:40 AM)Szymek79 napisał(a):  Oryginalnie utwór powstał w 1983 i jest to wspólna kompozycja M.J. i Paula Anki stylistycznie plasuje się podobno gdzieś pomiędzy "Get Lucky" Daft Punk a "Treasure" Bruno Marsa.
Dobry opis, moim zdaniem zdecydowanie bliżej do "Treasure" Icon_smile Podoba mi się.


RE: Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - prz_rulez - 02.05.2014 03:13 PM

To teraz jeszcze pięć nowych płyt, by wytwórnia mogła zgarnąć kasę.


RE: Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - mike - 02.05.2014 07:52 PM

wow.. król i książe popu w jednej piosence. Jak miło usłyszeć Michaela... Piosenka rzeczywiście łudząco przypomina "Treasure". Nie wiem za bardzo co myśleć o wykorzystywaniu wizerunku Michaela do wydawania bez zgody twórcy jego utworów, niby wytwórnia nie powinna bogacić się na nieboszczyku, ale z drugiej strony Michael stworzył kilka dzieł przed śmiercią których nie zdążył opublikować i szkoda, żeby się zmarnowały..


RE: Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - AKT! - 04.05.2014 08:41 PM

jeśli materiał jest dobry, nie widzę przeciwwskazań, żeby go wydać!
a "Love Never Felt So Good" to ścisła czołówka jego najlepszych numerów
mam pewne zastrzeżenia co do wersji z Timberlake'm, ale rozumiem, że jej stworzenie pomoże znacząco w promocji
całe szczęście, że potraktowano ją stricte singlowo, a na płycie będzie solowa <3


RE: Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - Tomekk - 05.05.2014 04:58 PM

Nie do końca mnie przekonują takie nagrania - odkopane gdzieś i wydane bez zgody twórcy.
Jednak ten numer brzmi ok. Wersja z Justinem lepsza.


RE: Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - AKT! - 05.05.2014 05:18 PM

Tomekk napisał(a):wydane bez zgody twórcy
za zgodą jego prawowitych spadkobierców i posiadaczy praw majątkowych do nagrań


RE: Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - Tomekk - 05.05.2014 05:25 PM

Oczywiście, ale nikt nigdy nie będzie już wiedział jaką decyzję podjąłby Michael.


RE: Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - furbul - 05.05.2014 05:33 PM

Tomekk napisał(a):Nie do końca mnie przekonują takie nagrania - odkopane gdzieś i wydane bez zgody twórcy.
Naprawdę łudziłeś się, że nie będzie pośmiertnych wydawnictw?


RE: Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - Dobromiera - 05.05.2014 06:58 PM

Brzmi solidnie. O niebo lepiej niż single z poprzedniej płyty. Icon_smile


RE: Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - AKT! - 05.05.2014 11:14 PM

Artur.O napisał(a):Brzmi solidnie. O niebo lepiej niż single z poprzedniej płyty. Icon_smile
No właśnie. I tu kryje się esencja czy to dobrze, czy źle, że wydają ten materiał.
Jeśli jest wartościowy i godny tego, by go upublicznić, oczywiście, że dobrze.
Inaczej jest w przypadku udawanych duetów z Akonem i Pitbullem.


RE: Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - Tomekk - 05.05.2014 11:15 PM

furbul napisał(a):Naprawdę łudziłeś się, że nie będzie pośmiertnych wydawnictw?
nie łudziłem się, biznes to biznes i tyle. Myślę, że Jackson bardziej dopracowałby ten utwór Icon_wink


RE: Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - Szymek79 - 14.05.2014 06:33 PM




RE: Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - mike - 14.05.2014 11:57 PM

ok teledysk mnie kupił. Kocham Kocham Kocham Icon_smile


RE: Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - AKT! - 15.05.2014 11:09 AM

mi teledysk się nie podoba, ale za to trzecia wersja okładki jest świetna


RE: Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good - Szymek79 - 20.06.2014 08:56 AM