Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Moje najbliższe topy. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Moja Lista (/forumdisplay.php?fid=25)
+---- Wątek: Moje najbliższe topy. (/showthread.php?tid=22234)

Strony: 1 2 3


Moje najbliższe topy. - Yacy - 31.03.2014 12:18 AM

kajman zrobił cos takiego jak "Top Waszych topów moich topów", a saferłel o nagradzaniu typujących nowymi topami napisał (dokładając m.in. mi) :
saferłel napisał(a):No nie wiem, nie jestem przekonany do tej idei. Sami nie wystawiacie jej najlepszych referencji, bo te "obiecane" topy zalegają w niekończących się kolejkach
i te dwie rzeczy skłoniły mnie do tego aby typowania nadchodzących topów zsumować, a zwycięzców, albo powiedzmy najlepszą trójkę (jeśli będzie aż tylu typujących) nagrodzić topami.

a mam do zrobienia następujące topy:
INXS
Bajm
************* czyli propozycja Krzyśka Icon_smile2
Kylie czyli propozycja saferłela, którą sam sobie wybrałem, bo on mi nie chciał nic wybrać Icon_razz
Ania Dąbrowska
propozycja Lilian - Bryan Adams
propozycja Lemmy'ego
propozycja ku3y

czyli jesli o czymś nie zapomniałem to jest osiem topów.
połowę mam juz na ukończeniu, wiec nie jest źle Icon_smile2

w każdym topie będą najprawdopodobniej takie pytania, za max sumę 10 punktów.
1. tytuł zwycięzcy? 2p za trafienie, 1p jeśli podany przez kogoś tytuł będzie na miejscach 2,3.
2. z jakiej płyty będzie najwięcej utworów w top20? 2p
3. z jakiej płyty nie będzie utworów w top20? 2p za trafiony tytuł lub prawidłową odpowiedź "nie ma takiej płyty".
4. na którym miejscu będzie utwór *** - trafienie 3p, +/- 1 miejsce - 2p, +/- 3 miejsca - 1p
5. ile utworów jest w moim szeeerokim TWC a.d. 2014? - 1p.

co jakis czas będę pytał się o wykonawcę, który nie został ujawniony (np. przez Krzyśka i prawdopodobnie przez Lilian) i wtedy do zdobycia będzie punkt bonusowy Icon_smile2


RE: Moje najbliższe topy. - prz_rulez - 31.03.2014 12:28 AM

Yacy napisał(a):Kylie czyli propozycja saferłela, którą sam sobie wybrałem, bo on mi nie chciał nic wybrać Icon_razz
No szkoda, że sam Saferłel nie jest chętny zapostować swojego forum tej pani tutaj, a robi to u konkurencji.


RE: Moje najbliższe topy. - thestranglers - 31.03.2014 08:06 AM

Yacy napisał(a):a mam do zrobienia następujące topy:
INXS
czyli lada dzień top tej zacnej formacji? Icon_smile


RE: Moje najbliższe topy. - Yacy - 31.03.2014 01:24 PM

prz_rulez napisał(a):No szkoda, że sam Saferłel nie jest chętny zapostować swojego forum tej pani tutaj, a robi to u konkurencji.
nie wiem czy u konkurencji i nie wiem rónież czemu tylko tam...
thestranglers napisał(a):czyli lada dzień top tej zacnej formacji?
pewnie dzisiaj założe temat a ruszę od piątku. generalnie chyba tak będzie, że na odpowiedzi będę czekał dłużej niż prezentował tych wykonawców.


RE: Moje najbliższe topy. - michal91d - 31.03.2014 06:38 PM

Hmmm...
prz_rulez napisał(a):No szkoda, że sam Saferłel nie jest chętny zapostować swojego forum tej pani tutaj, a robi to u konkurencji.
ja myślę, że jeśli ktoś nie chce udzielać się na forum to nie musi. Chyba przyzwyczaiłem się, że ludzie odchodzą z tego forum.

Ubiegły rok, był razem z 2011 rokiem bez topu. Może w tym coś się uda. Od jakiegoś czasu przymierzam się do topu wykonawcy na S...
Topu Ani Dąbrowskiej jestem dość ciekawy.Icon_wink


RE: Moje najbliższe topy. - Tomekk - 31.03.2014 11:08 PM

michal91d napisał(a):Topu Ani Dąbrowskiej jestem dość ciekawy.
Ja też Icon_cool

michal91d napisał(a):Od jakiegoś czasu przymierzam się do topu wykonawcy na S...
czyżby to był Sigur Ros?


RE: Moje najbliższe topy. - Lilian - 31.03.2014 11:32 PM

Propozycja od Lilian dzisiaj się skrystalizowała: top Katie Melua albo Bryana Adamsa. Do wyboru Icon_smile
Ja bardzo lubię oboje wykonawców i ich muzykę. Icon_wink


RE: Moje najbliższe topy. - michal91d - 31.03.2014 11:43 PM

Lilian napisał(a):Propozycja od Lilian dzisiaj się skrystalizowała: top Katie Melua albo Bryana Adamsa. Do wyboru Icon_smile
topu Katie byłbym ciekawy, bo sam tworzyłem taki w 2012 roku Icon_biggrin
Tomekk napisał(a):czyżby to był Sigur Ros?
e, nie powiem. Ale weź pod uwagę, że są jeszcze fajne zespoły na S z Walii, Irlandii Północnej, Anglii Icon_razz2


RE: Moje najbliższe topy. - Tomekk - 01.04.2014 12:02 AM

czyli już wiadomo, że to Snow Patrol Icon_lol


RE: Moje najbliższe topy. - thestranglers - 01.04.2014 07:51 AM

Lilian napisał(a):Propozycja od Lilian dzisiaj się skrystalizowała: top Katie Melua albo Bryana Adamsa. Do wyboru
bardzo chciałbym top Bryana Adamsa Icon_smile


RE: Moje najbliższe topy. - Yacy - 01.04.2014 11:27 PM

michal91d napisał(a):Od jakiegoś czasu przymierzam się do topu wykonawcy na S...
Stereophonics? Icon_wink2
michal91d napisał(a):Topu Ani Dąbrowskiej jestem dość ciekawy.
najtrudniejszy z tych, które robię obecnie! Icon_razz
Lilian napisał(a):Propozycja od Lilian dzisiaj się skrystalizowała
BRYAN A. Icon_smile2 dziękuję Icon_smile2
thestranglers napisał(a):bardzo chciałbym top Bryana Adamsa
piszesz i masz Icon_smile2


RE: Moje najbliższe topy. - thestranglers - 02.04.2014 03:57 PM

Yacy napisał(a):piszesz i masz
strasznie się cieszę, nie zapominajmy że dwadzieścia lat temu był każdemu znany i raczej bliski


RE: Moje najbliższe topy. - Yacy - 10.05.2014 08:32 PM

punkty po dwóch Topach:

Lilian - 12
Geephard - 7
Krzysiek - 6
saferłel - 6
bear - 5
barb42 - 4
Brian - 3
kajman - 3
ku3a - 3
thestranglers - 3
Kertoip - 2
Lëmmy - 1
Talvi - 0

kolejne topy to:

Ania Dąbrowska - za moment otworzę watek.

oraz (niekoniecznie w tej kolejności)
Bajm
Kylie
Bryan Adams
propozycja Lemmy'ego - ja już wiem co Icon_smile2
propozycja ku3y


RE: Moje najbliższe topy. - ku3a - 14.05.2014 11:33 AM

bardzo się cieszę z Topu Bryana. chętnie będę oglądać, czytać, słuchać i wspominać Icon_smile2.
a czy jakbym zaproponował Avenged Sevenfold, to chciałbyś coś takiego zrobić? ja sam chciałbym na szybko taki top dla samego siebie zrobić przed koncertem, który już za 3 tygodnie. ale nie wiem czy się wyrobię.


RE: Moje najbliższe topy. - thestranglers - 14.05.2014 05:21 PM

ku3a napisał(a):bardzo się cieszę z Topu Bryana
właśnie - dawaj Jacek Bryana po Ani Icon_wink


RE: Moje najbliższe topy. - Yacy - 14.05.2014 10:32 PM

tak będzie! Icon_smile2
ku3a napisał(a):a czy jakbym zaproponował Avenged Sevenfold, to chciałbyś coś takiego zrobić?
ok.! przyjmuję wyzwanie. szczególnie, że ostatnia płyta była BARDZO dobra!!! Icon_smile2

czyli będzie to wygladać mniej więcej tak:

Bryan Adams
Bajm
Kylie
propozycja Lemmy'ego - ja już wiem co
A7F
Icon_smile2

no i jeszcze oprócz T.Love z forum.lp3.pl. muszę znaleźć czas na jeszcze jeden top. na TEN top! Fakt, że NIKOGO on nie zainteresuje, ale ja go MUSZĘ zrobić Icon_razz


RE: Moje najbliższe topy. - Listoholik - 14.05.2014 11:35 PM

Yacy napisał(a):Bajm

stawiam na Bajm Icon_smile
... i na niego czekam Icon_smile


RE: Moje najbliższe topy. - ku3a - 15.05.2014 10:03 AM

Yacy napisał(a):no i jeszcze oprócz T.Love z forum.lp3.pl. muszę znaleźć czas na jeszcze jeden top. na TEN top! Fakt, że NIKOGO on nie zainteresuje, ale ja go MUSZĘ zrobić Icon_razz
to podobnie jak u mnie Icon_wink2. póki co od kilku tygodni przygotowuję sobie w foobarze playlistę na podstawie excela, w którym mam spisane wyniki poprzedniego topu plus masę innych propozycji. w sumie prawie 1000 utworów. mam nadzieję, że krok po kroczku da się ten top zrobić...


RE: Moje najbliższe topy. - Yacy - 16.05.2014 11:51 AM

ku3a napisał(a):w sumie prawie 1000 utworów. mam nadzieję, że krok po kroczku da się ten top zrobić...
piszesz oczywiście o TWC. no ja takich kroczków już narobiłem, że ho ho. Icon_smile2 wyszło mi ni mniej ni więcej tylko 1177 utworów!!!!!!!!!!! masakra! Icon_smile2 ale tak naprawdę liczy się top100, może top200. cała reszta służy mi jedynie temu aby słuchać świetnej muzy, bo ostatnio nowości jakoś odpuściły ... lepiej mi się słucha tego co już znam. Icon_wink2

a ja pisałem o topie, którego bohaterkę odgadł Miszon - Nenę. Icon_smile2 dla siebie zrobić muszę. Icon_smile2

no i najpierw zrobię jednak top Bajmu. przedstawię, bo zrobiony jest Icon_smile2


RE: Moje najbliższe topy. - ku3a - 16.05.2014 03:03 PM

Yacy napisał(a):wyszło mi ni mniej ni więcej tylko 1177 utworów!!!
ja mam na razie 988 Icon_smile2.
ale spis skończyłem robić na początku roku, więc teraz pewnie kilka jeszcze dojdzie Icon_smile2.
Yacy napisał(a):ale tak naprawdę liczy się top100, może top200.
u mnie minimum 200, bo tyle było klasyfikowanych w ostatnim topie (z 2007 roku). ale wtedy było prawie 3 razy mniej kandydatów Icon_wink2.