Największe forum list przebojów Mycharts.pl
European Justice Top 100, 07.07.2008 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Światowe listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Lista Europejska (/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Wątek: European Justice Top 100, 07.07.2008 (/showthread.php?tid=2207)

Strony: 1 2


- adr - 09.07.2008 01:00 PM

prz_rulez, brawo za wytrwałość. Icon_smile
Patrzę na te wyniki i sobie myślę, że teraz na szczytach listach przebojów muza jest (poza wyjątkami potwierdzającymi regułę) okrutnie słaba.

15 lat temu (w podobny sposób jak to zrobił teraz prz_rulez, choć na dużo mniejszą skalę) układałem listę światową. Z telegazety MTV brałem TOP5 kilkunastu oficjalnych europejskich list singli, parę list airplay z innych krajów Europy, do tego Billboard, listę Dial MTV, europejską listę MTV, i oczywiście LP3. I tak co tydzień powstawała dziesiątka największych hitów na świecie. Icon_smile2 Ech, to były piękne czasy. Nie mam wątpliwości, że hity z list przebojów w tamtych czasach, nawet różne kiczowate techniawki i densy były o klasę lepsze od dzisiejszych. O!


- prz_rulez - 09.07.2008 01:28 PM

myślę, że teraz i tak się trochę polepszyło, mamy dobry pop (Adele, Sara Bareilles, Duffy), pop-indie (Ting Tings) i nawet na Madonnę bym tak nie narzekał Icon_wink2 W końcu jeśli w wieku 50 lat osiąga się bodaj największy sukces w karierze (pierwsza trójka we wszystkich najważniejszych krajach poza Japonią i ogromny sukces we wschodniej Europie i w Turcji) - no to nie może być totalne bagno Icon_smile2 a co do "densów" to faktycznie - od genialnego 2000 roku generalnie wszystko poszło w dół... poza drobnymi wyjątkami oczywiście [do których bym zaliczył chociażby "Explosion", chociaż pewnie niektórzy mocno zaprotestują Icon_mrgreen ]


- AKT! - 09.07.2008 04:03 PM

Dobry dance się skończył razem z Vengaboys Icon_frown

Icon_mrgreen