Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Morrissey - World Peace Is None Of Your Business - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Morrissey - World Peace Is None Of Your Business (/showthread.php?tid=22055)



Morrissey - World Peace Is None Of Your Business - albarn92 - 08.03.2014 05:44 PM

http://www.rollingstone.com/music/news/morrissey-names-new-album-world-peace-is-none-of-your-business-20140307

Wreszcie Icon_biggrin3 Na przełomie czerwca i lipca ukaże się dziesiąty album studyjny Morrisseya, zatytułowany "World Peace Is None Of Your Business". Znajdzie się tam 12 piosenek. Producentem nagrywanej we Francji płyty jest Joe Chiccarelli. Album ukaże się w barwach wytwórni Harvest.


RE: Morrissey - World Peace Is None Of Your Business - thestranglers - 09.03.2014 02:12 PM

Dobry news. A wiadomo już może coś na temat jego ponownego przyjazdu do naszego kraju?


RE: Morrissey - World Peace Is None Of Your Business - albarn92 - 09.03.2014 02:42 PM

Niestety nie, a to byłby news ważniejszy od nowej płyty dla mnie Icon_smile


RE: Morrissey - World Peace Is None Of Your Business - Kordian - 09.03.2014 03:21 PM

A byliście już na jakimś jego koncercie? Ja byłem na tym pierwszym, w warszawskiej Stodole, i to był pierwszy koncert, za jaki zapłaciłem pieniądze Icon_smile (bo nie pierwszy w moim życiu). A z nowej płyty się oczywiście cieszę. Nie bardzo wyczuwa niuanse między jego poszczególnymi krążkami, ale lubię jego styl.


RE: Morrissey - World Peace Is None Of Your Business - thestranglers - 09.03.2014 04:17 PM

Kordian napisał(a):A byliście już na jakimś jego koncercie?
no właśnie nie, wiem - wstyd Icon_redface


RE: Morrissey - World Peace Is None Of Your Business - Kordian - 09.03.2014 04:45 PM

Ja żałuję, że nie poszedłem na drugi, ponieważ w setliście było więcej klasyków The Smiths i z solowej kariery. Niemniej Moz musiał być zadowolony z tego występu w 2009 r., skoro nagrania z niego trafiły na składankę Swords, która nawet trafiła na 60 miejsce brytyjskiej listy przebojów Icon_smile