Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie (/showthread.php?tid=22023)



Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie - Tomekk - 05.03.2014 02:39 PM

Dzisiaj ma mieć premierę nowa piosenka i nowy teledysk Agnieszki Chylińskiej do utworu - "Kiedy Przyjdziesz Do Mnie".
Singiel ten zapowiada nowy album Agnieszki, który ma nawiązywać do nagrań z czasów O.N.A. ale to jeszcze nic pewnego Icon_razz


Tak wygląda okładka singla:
A tutaj można zobaczyć zapowiedź teledysku:





RE: Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie - Remo - 05.03.2014 02:50 PM

ale gów...na okładka Icon_biggrin


RE: Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie - Szymek79 - 05.03.2014 03:27 PM




RE: Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie - Tomekk - 05.03.2014 03:45 PM

Do połowy utworu jest dosyć kiepsko, ale potem się na szczęście rozkręca.
Nie jest to do końca Agnieszka z lat 90. Według mnie jest to bardziej pomost pomiędzy popem a rockiem Ciekawe jakie będę pozostałe piosenki na tym albumie.
Tekst trochę mi tu przeszkadza, mogła dobrać inne słowa ale za to teledysk bardzo udanyIcon_smile


RE: Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie - AKT! - 05.03.2014 04:18 PM

Ojej.


RE: Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie - bugman - 05.03.2014 06:01 PM

na pewno jest duzo lepiej niz ostatnio. umcyk umcyk poszedl precz.ufff


RE: Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie - AKT! - 05.03.2014 07:26 PM

Tekstowo jest równie marnie. Czy muzycznie lepiej? To takie granie w stylu P!nk, bez wyrazu, ale radio łyknie. Klip jest okrutny.


RE: Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie - Tomekk - 05.03.2014 07:56 PM

Klip jest bardzo ciekawy i udany Icon_smile
Muzycznie jest bardzo dobrze, dużo lepiej niż ostatnie dzieła Pink Icon_wink
Tekst niestety kuleje.


RE: Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie - furbul - 05.03.2014 08:00 PM

Jest źle.


RE: Agnieszka Chylińska - Kiedy Przyjdziesz Do Mnie - AKT! - 05.03.2014 09:52 PM

Tomekk napisał(a):Klip jest bardzo ciekawy i udany
Ja nieomal nie wybuchłem śmiechem, ale ostatecznie byłem zbyt zażenowany tym, co widzę i ostatecznie po chwili konsternacji uznałem, że najrozsądniej będzie to wyłączyć.