Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mariah Carey - You're Mine (Eternal) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Mariah Carey - You're Mine (Eternal) (/showthread.php?tid=21818)



Mariah Carey - You're Mine (Eternal) - Szymek79 - 12.02.2014 06:06 PM

"You’re Mine (Eternal)" to najnowszy singiel Mariah Carey zwiastujący jej najnowszy album "The Art of Letting Go", którego premiera zapowiadana jest na 6 maja.

[Obrazek: Mariah-Carey-Youre-Mine-Eternal-2014-150...00x300.png]










RE: Mariah Carey - You're Mine (Eternal) - prz_rulez - 12.02.2014 07:34 PM

Mam takie poczucie, że te ostatnie single Maryśki są strasznie archaiczne. Niby to powrót do korzeni i powinienem się cieszyć, ale...
Jak widać dzisiaj potrzeba jakiegoś innego sposobu niż sam powrót do ascetycznych korzeni.


RE: Mariah Carey - You're Mine (Eternal) - Tomekk - 13.02.2014 12:32 AM

Pomimo paru przebłysków, od czasów "We Belong Together", nie nagrała nic godnego uwagi...


RE: Mariah Carey - You're Mine (Eternal) - AKT! - 13.02.2014 01:15 AM

Tomekk napisał(a):od czasów "We Belong Together", nie nagrała nic godnego uwagi...
Ojej, to nie do końca tak. "#Beautiful" to jeden z jej ciekawszych singli w ogóle, choć zgadzam się, że od czasu "Emancipation" jest bardzo przeciętnie.

A ten numer to właśnie taka kalka "We Belong Together". Nie wiem czy kolejna ballada to dobry pomysł. Na pewno jest radiowe, ale mało wyraziste i nie wiem czy się przebije.


RE: Mariah Carey - You're Mine (Eternal) - Szymek79 - 14.02.2014 10:33 AM






RE: Mariah Carey - You're Mine (Eternal) - Szymek79 - 15.02.2014 11:35 AM






RE: Mariah Carey - You're Mine (Eternal) - Marek - 15.02.2014 08:02 PM

album owszem zapowiadany jest na 6 maja ale nie nosi już tytułu "The Art Of Letting Go".Nowy tytuł nie został nigdzie jeszcze objawionyIcon_smile