Największe forum list przebojów Mycharts.pl
The Killers - Christmas In L.A. feat. Dawes - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: The Killers - Christmas In L.A. feat. Dawes (/showthread.php?tid=21090)



The Killers - Christmas In L.A. feat. Dawes - Szymek79 - 03.12.2013 02:34 PM

“Christmas In L.A.” to tegoroczna świąteczna propozycja amerykańskiego zespołu The Killers.

[Obrazek: The-Killers-Christmas-in-L.A.-2013-1200x...00x300.png]






RE: The Killers - Christmas In L.A. feat. Dawes - Tomekk - 07.12.2013 12:24 AM

Oni chyba co rok nagrywają coś na święta.
Icon_wink


RE: The Killers - Christmas In L.A. feat. Dawes - Dobromiera - 08.12.2013 12:46 PM

(07.12.2013 12:24 AM)Tomekk napisał(a):  Oni chyba co rok nagrywają coś na święta.
Icon_wink

No bo tak robią przecież. :o Taka ich "tradycja". Tak jak Linkin Park co roku wydaje EP'kę tylko-dla-fanklubowiczów. Icon_wink


RE: The Killers - Christmas In L.A. feat. Dawes - prz_rulez - 08.12.2013 01:33 PM

Niedługo będą mogli wydać płytę świąteczną Icon_biggrin
Wydaje mi się, że to jedni z niewielu wykonawców, którzy świątecznie nie zawodzą. Ostatnio to chyba nawet utwory świąteczne wychodzą im lepiej niż te z regularnych płyt Icon_wink
"Feel It In My Bones" chwyciło mnie dopiero po roku. Z nowym singlem będzie pewnie lepiej. No i kto wie, czy przypadkiem nie będą w tym roku świątecznymi wyjątkami na mojej liście (no bo Lily Allen nie liczę).


RE: The Killers - Christmas In L.A. feat. Dawes - saferłel - 08.12.2013 02:38 PM

prz_rulez napisał(a):Ostatnio to chyba nawet utwory świąteczne wychodzą im lepiej niż te z regularnych płyt Icon_wink
Co prawda twierdzę, że The Killers wypalili się jako zespół i potrzebowaliby naprawdę mocnego bodźca, żeby wrócić do formy z pierwszych dwóch płyt, ale jednak nigdy nie uznałbym ich piosenek świątecznych za lepsze od tych regularnych. Ta nowa jest "fatalnie nudna". Szkoda, że Owen w klipie zagrał Icon_sad


RE: The Killers - Christmas In L.A. feat. Dawes - prz_rulez - 08.12.2013 03:22 PM

Haha, no proszę, i kto tu pragnie efekciarstwa? Icon_lol