Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Robbie Williams - Dream a Little Dream feat. Lily Allen - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Robbie Williams - Dream a Little Dream feat. Lily Allen (/showthread.php?tid=21054)



Robbie Williams - Dream a Little Dream feat. Lily Allen - Szymek79 - 29.11.2013 06:42 PM

"Dream a Little Dream" to drugi oficjalny singiel Robbie Williamsa promujący jego dziesiąty studyjny album “Swings Both Ways“. W nagraniu pojawia się mająca ostatnio świetny czas na Wyspach Lily Allen.










RE: Robbie Williams - Dream a Little Dream feat. Lily Allen - saferłel - 29.11.2013 06:49 PM

A kiedy oprócz świetnego czasu będzie świetna muzyka? L.Allen przynosi wstyd swojego tacie!

A co do wyboru na singla - to naprawdę nie można było wybrać np. "What a Wonderful World" albo chociaż "Yesterday"? Icon_wink


RE: Robbie Williams - Dream a Little Dream feat. Lily Allen - adik 303 - 29.11.2013 06:51 PM

Smile było świetne.


RE: Robbie Williams - Dream a Little Dream feat. Lily Allen - saferłel - 29.11.2013 06:56 PM

Ale to było lata temu, kiedy była małą, stosunkowo grzeczną w porównaniu z przyszłym życiem dziewczynką.


RE: Robbie Williams - Dream a Little Dream feat. Lily Allen - Szymek79 - 29.11.2013 07:05 PM

saferłel napisał(a):A co do wyboru na singla - to naprawdę nie można było wybrać np. "What a Wonderful World" albo chociaż "Yesterday"? Icon_wink
nie wiem po co te uszczypliwości jeśli Ci nie odpowiada konwencja tej płyty to po co w ogóle komentować.Icon_rolleyes


RE: Robbie Williams - Dream a Little Dream feat. Lily Allen - saferłel - 29.11.2013 07:10 PM

A kto powiedział, że nie odpowiada? Icon_wink


RE: Robbie Williams - Dream a Little Dream feat. Lily Allen - Listoholik - 29.11.2013 07:14 PM

NKOTB śpiewali to najlepiej Icon_smile


RE: Robbie Williams - Dream a Little Dream feat. Lily Allen - michal91d - 29.11.2013 07:15 PM

saferłel napisał(a):A kiedy oprócz świetnego czasu będzie świetna muzyka? L.Allen przynosi wstyd swojego tacie!
saferłel napisał(a):A kto powiedział, że nie odpowiada? Icon_wink
trololololo... Icon_rolleyes
ładna wersja, choć wydaje mi się, że słyszałem lepsze. Ale na zimę będzie w sam raz Icon_smile


RE: Robbie Williams - Dream a Little Dream feat. Lily Allen - Szymek79 - 29.11.2013 07:15 PM

saferłel napisał(a):A kto powiedział, że nie odpowiada? Icon_wink
bo tych dwóch tytułów nawet nie ma na tym albumie.


RE: Robbie Williams - Dream a Little Dream feat. Lily Allen - saferłel - 29.11.2013 07:23 PM

Zgadza się. Oczywiście pisałem to tylko dlatego, że coverów "Dream" było już bardzo dużo w historii muzyki. Na płycie jakoś to przeżyję (chociaż faceci nie powinni tykać tego kawałka), ale żeby wydać to na singlu promującym? Stąd ironiczna uwaga o najczęściej coverowanym kawałku ever, czyli "Yesterday". Wolałbym np. openera widzieć w tej roli.


RE: Robbie Williams - Dream a Little Dream feat. Lily Allen - michal91d - 03.12.2013 10:07 PM

Teledysk: