Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust (/showthread.php?tid=20577)



Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - Szymek79 - 14.10.2013 09:11 PM

20 stycznia 2014 roku trafi do sprzedaży piąty studyjny album Sophie Ellis-Bextor pt. "Wanderlust". Na razie nie ma informacji, które nagranie będzie pierwszym oficjalnym singlem z albumu.


[Obrazek: Sophie-Ellis-Bextor-Wanderlust-2013-1200...00x300.png]

Tracklista

1. “Birth of an Empire”
2. “Until the Stars Collide”
3. “Runaway Daydreamer”
4. “The Deer & the Wolf”
5. “Young Blood”
6. “Interlude”
7. “13 Little Dolls”
8. “Wrong Side of the Sun”
9. “Love Is a Camera”
10. “Cry To the Beat of the Band”
11. “When the Storm Has Blown Over”


RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - Tomekk - 14.10.2013 09:22 PM

Czekam Icon_exclaim
Szkoda, że dopiero w styczniu, ale może jakiś singiel się ukaże w listopadzie lub w grudniu.


RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - Szymek79 - 15.10.2013 07:10 PM






RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - saferłel - 15.10.2013 07:54 PM

Miło wejść po dwóch dniach na forum, choćby na moment, by TAKIEGO NEWSA zobaczyć Icon_wink

Normalnie bym napisał, że to ja czekam najbardziej na świecie na ten LP, ale ten trailer trochę ostudził moje apetyty. Za mało disco - co nie znaczy, że z góry spisuję go na straty. Słychać, że to niezły pop. Może będą jakieś strzały z wyższej półki.


RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - bugman - 15.10.2013 07:56 PM

(15.10.2013 07:54 PM)saferłel napisał(a):  Miło wejść po dwóch dniach na forum, choćby na moment, by TAKIEGO NEWSA zobaczyć Icon_wink

Normalnie bym napisał, że to ja czekam najbardziej na świecie na ten LP, ale ten trailer trochę ostudził moje apetyty. Za mało disco - co nie znaczy, że z góry spisuję go na straty. Słychać, że to niezły pop. Może będą jakieś strzały z wyższej półki.

a dla mnie brzmi to smetnie jak nowy goldfrapp. czuje ze taneczne rytmy poszly w niebyt


RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - saferłel - 15.10.2013 08:02 PM

no brzmi smętnie, ale może nie będzie tragedii.


RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - prz_rulez - 15.10.2013 09:53 PM

Myślę, że dicho w przypadku Sophie się przejadło - słyszeliście chyba, jak to ostatnio brzmiało? Sukcesów wielkich też nie było, więc tym lepiej dla niej., że zrobiła sobie z tym przerwę.
Według mnie jest ładnie.

Swoją drogą, Paweł piszący, że gdzieś jest za mało dicha - bezcenne!


RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - saferłel - 15.10.2013 10:31 PM

prz_rulez napisał(a):Swoją drogą, Paweł piszący, że gdzieś jest za mało dicha - bezcenne!
Przesadzasz. Bardzo lubię taneczne brzmienia. Chcę więcej takich brzmień. Chociaż pewnie tego nigdy nie zrozumiesz Icon_wink

Ostatnio u Sophie może bywało słabiej, ale to nie znaczy, że wypaliła się jako artystka pop-dance Icon_smile A sprawa sukcesów to jakaś drugorzędna sprawa. Liczy się muzyka.


RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - prz_rulez - 15.10.2013 10:48 PM

Gdy muzyka taka se, to wtedy wyniki zaczynają się liczyć. Nie sądze, że ta stylistyka zwiekszy naklady jej plyt, ale chyba podoba mi sie ta zniana i byc moze ludzie potraktuja ja bardziej serio, bo dotychczas to wsadzana byla raczej do szufladki, z ktorej Safer nie bylby zadowolony

P.s. Nie doceniasz mych zdolności intelektualnych Icon_wink


RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - saferłel - 15.10.2013 11:49 PM

prz_rulez napisał(a):byc moze ludzie potraktuja ja bardziej serio, bo dotychczas to wsadzana byla raczej do szufladki, z ktorej Safer nie bylby zadowolony
jakiej niby? Ja bardzo byłem zadowolony z tej szufladki i wiele bliskich mi stylistycznie osobników zawsze ceniło Sophie jako wyjątkowo ciekawą postać na scenie współćzesnej muzyki rozrywkowej.

prz_rulez napisał(a):P.s. Nie doceniasz mych zdolności intelektualnych Icon_wink
Nie wiem co masz na myśli.


RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - Tomekk - 16.10.2013 12:10 PM

saferłel napisał(a):Normalnie bym napisał, że to ja czekam najbardziej na świecie na ten LP
no to ja zaraz po Tobie.
Nie słucham tych fragmentów, poczekam na całość.


RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - prz_rulez - 16.10.2013 02:05 PM

saferłel napisał(a):i wiele bliskich mi stylistycznie osobników
Jak to zabrzmiało Icon_lol

No generalnie do szufladki z napisem "dance pop"... Od czasu jej krótkotrwałego wcielenia jako Mademoiselle E.B. zwłaszcza.


RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - Szymek79 - 21.01.2014 02:28 PM






RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - Marek - 25.01.2014 07:40 AM

strzeliła sobie w kolano tym albumemIcon_sad


RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - Tomekk - 25.01.2014 08:22 PM

Nie przesadzajmy.
Na razie znam 5 utworów i jest to dobrze wyprodukowany krążek pop, chociaż faktycznie brak na nim wielkich przebojów.
Według mnie Sophie nie musi zawsze nagrywać muzyki dance. Chociaż była w swojej kategorii jedną z najlepszych Icon_wink


RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - jszmiles - 01.02.2014 10:52 PM

Kupilem plyte bo jej plyte kupie kazda nawet jakby bekała przez godzine... ale jak narazie nic nie przykuło mojej uwagi... wszystkie poprzednie znam na pamiec


RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - prz_rulez - 02.02.2014 01:58 AM

A ja przesłuchałem WSOTS dwa razy pod rząd... A wiecie chyba, że u mnie to już coś znaczy. Kurczę, jestem trochę w szoku, ale mam ochotę przesłuchać całą płytę.


RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - Tomekk - 02.02.2014 07:29 PM

Ja słyszałem 4 nagrania i jest średnio Icon_frown


RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - Marek - 04.02.2014 09:18 PM

ok przesluchalem plyte 3 razy i wciąga.słucham w kółkoIcon_smile


RE: Sophie Ellis-Bextor - Wanderlust - prz_rulez - 04.02.2014 10:33 PM

Przesłuchałem całą płytę. Wbrew pozorom, jest dość zróżnicowana i zdecydowanie nie jest nudna! Icon_smile