Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Sky Ferreira - Night Time, My Time - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Sky Ferreira - Night Time, My Time (/showthread.php?tid=20531)



Sky Ferreira - Night Time, My Time - Szymek79 - 10.10.2013 06:29 PM

29 października trafi do sprzedaży debiutancki album “Night Time, My Time” amerykańskiej wokalistki, kompozytorki, modelki i aktorki Sky Ferreiry. Album promuje singiel “You’re Not the One“.

[Obrazek: Sky-Ferreira-Night-Time-My-Time-2013-700...00x300.png]

Tracklista:

1. “Boys”
2. “Ain’t Your Right”
3. “24 Hours”
4. “Nobody Asked Me (If I Was Okay)”
5. “I Blame Myself”
6. “Omanko”
7. “You’re Not the One”
8. “Heavy Metal Heart”
9. “Kristine”
10. “I Will”
11. “Love in Stereo”
12. “Night Time, My Time”


RE: Sky Ferreira - Night Time, My Time - saferłel - 01.11.2013 07:41 PM

Nikt nie pisze? Tak się składa, że to chyba najlepsza tegoroczna płyta z kategorii "brzmienie mainstreamu, jakość alternatywy" czy jakkolwiek to nazwać, aby kogoś nie urazić takim przedstawienie sprawy. Ferreira zrobiła to, czego niektórzy oczekiwali np. po grupie Icona Pop, która zawiodła na całej linii i prawdopodobnie zostanie wieczystym one-hit-wonderem. Pozytywne jest to, że wciąż w zanadrzu jest sporo (głównie) artystek komponujący/współkomponujących w podobny sposób, co daje nadzieje na pewne przewartościowania nawet na samych listach przebojów - chociaż może to zbyt optymistyczne założenie. Np. taka Lorde czeka już u mnie na odsłuch Icon_smile

I sprawdziła się przy okazji tej płyty inna "moja prawda" - kto daje cycki na okładkę, ten zły być nie może (bo prawdziwe różowe skandalistki z Bilboardu nie mają jaj, żeby odważyć się na taki ruch)

Icon_razz2


RE: Sky Ferreira - Night Time, My Time - thestranglers - 01.11.2013 07:54 PM

saferłel napisał(a):I sprawdziła się przy okazji tej płyty inna "moja prawda" - kto daje cycki na okładkę, ten zły być nie może
to ja poproszę o przykłady popierające Twoją tezę Icon_lol


RE: Sky Ferreira - Night Time, My Time - saferłel - 01.11.2013 07:57 PM

Lepiej zajmij się przesłuchaniem tej płyty Icon_wink


RE: Sky Ferreira - Night Time, My Time - dziobaseczek - 02.11.2013 09:46 AM

Jak saferłel pisze coś takiego, to nie można zignorować. Już dwa kawałki były prześliczne. Icona pop jest faktycznie ogromnym rozczarowaniem Ta okładka to taki trochę szok dla mnie. Przesluchajcie płytę i powiedzcie, które kawałki najlepsze.