Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Tears For Fears - Ready To Start - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Tears For Fears - Ready To Start (/showthread.php?tid=20026)



Tears For Fears - Ready To Start - m@rek - 26.08.2013 04:52 PM

A czy ktoś się zainteresuje nowym nagraniem Tears For Fears. Wracają po 9 latach z coverem Arcade Fire.






RE: Tears For Fears - Ready To Start - saferłel - 26.08.2013 04:56 PM

Ja wysłałem m.in. Łukaszowi na facebooku, ale sam słucham dopiero teraz. Generalnie nie podoba mi się taka forma powrotu. Po co startować z coverem tak znanego nagrania, niezależnie od wersji? Powinno wrócić całkowicie autonomicznie, na własnym materiale. Bardzo ich lubię i zaliczam do grono "wspaniałych drużyn z przeszłości, które mają wciąż wiele do powiedzenia", a przynajmniej miały w 2004 roku Icon_wink Utwór to raczej ciekawostka, ciężko wysnuwać na jego podstawie jakiekolwiek wnioski. To chyba zagrywka pod media, żeby zwróciły na nich uwagę, kiedy już będą "na swoim". Liczę, że to właśnie taki sprytny ruch.


RE: Tears For Fears - Ready To Start - Yacy - 26.08.2013 07:56 PM

no mi się tez to nie podoba.
tak generalnie to chyba wolę TFF niż AF. jedni i drudzy maja kilka świetnych utworów i po jednej bardzo dobrej płycie. Ale jednak '80 to '80 Icon_razz

Ready ... jakoś mnie nie powaliło, te kilka lat temu... ale posłuchałem teraz obu wersji i ... poczekam az TFF nagrają coś swojego. Bo ten cover im absolutnie nie wyszedł!


RE: Tears For Fears - Ready To Start - furbul - 26.08.2013 07:59 PM

AF >>>> TFF Icon_wink


RE: Tears For Fears - Ready To Start - saferłel - 26.08.2013 08:01 PM

Cały Jacek - jedna dobra płyta + lata 80 Icon_razz2

A ja myślę, że są o wiele lepsi i to również w latach 90. i na początku kolejnej dekady. A coveru nie rozpatruję nawet w kategoriach wyszedł/nie wyszedł. To eksperyment pod publiczkę. Ważne, że się o tym mówi.


RE: Tears For Fears - Ready To Start - saferłel - 26.08.2013 08:06 PM

furbul napisał(a):AF >>>> TFF Icon_wink
Nie znasz TFF, to co propagandę uprawiasz ;D?


RE: Tears For Fears - Ready To Start - furbul - 26.08.2013 08:07 PM

propaganda >> prawda


RE: Tears For Fears - Ready To Start - Yacy - 26.08.2013 11:02 PM

saferłel napisał(a):Cały Jacek - jedna dobra płyta + lata 80
zastanawiałem się czy tu pisać, bo spodziewałem się takiej Twojej odpowiedzi.
nie rozczarowałeś mnie Icon_razz
no cóż więcej się już nie będę zastanawiał skoro jestem taki przewidywalny.


RE: Tears For Fears - Ready To Start - saferłel - 26.08.2013 11:12 PM

Oj, przecież żartuję. Zresztą skąd miałem wiedzieć, że od nich też lubisz bardzo tylko jeden album Icon_wink Na pewno nowy będzie w top 5 Twojego podsumowania płyt, zobaczysz Icon_wink


RE: Tears For Fears - Ready To Start - Yacy - 26.08.2013 11:57 PM

wiem, tylko Twoje żarty są monotematyczne. wysil się Icon_razz


RE: Tears For Fears - Ready To Start - saferłel - 26.08.2013 11:58 PM

To też wiem doskonale Icon_biggrin Ale już pisałem też dlaczego takie właśnie są Icon_razz2 Jak TFF będzie w top 5, to na pewno się skończą Icon_wink


RE: Tears For Fears - Ready To Start - dziobaseczek - 27.08.2013 08:28 AM

furbul napisał(a):AF >>>> TFF
Nigdy w życiu!!! Fajnie, że wracają, ale faktycznie szkoda, że z coverem. Może by tak zawitali do Polski, zanim ludzie zaczną pisać Patrycja Markowska >>>> TFF.


RE: Tears For Fears - Ready To Start - Rincewind - 27.08.2013 10:07 AM

Chyba nie jest to oficjalny singiel, ale niech się wypowiedzą na ten temat specjaliści w tym zakresie, bo ja od jakiegoś czasu się w tym już nie orientuję. Natomiast warto przytoczyć dwie informacje z oficjalnej strony zespołu. Pierwsza dotyczy coveru Arcade Fire.

Cytat:"Having appreciated artists like Kanye West, Katy Perry, Kimbra, Nas, Gary Jules/Michael Andrews, Adam Lambert & Dizzee Rascal covering & sampling our songs over the past years, we agreed that some reciprocal cross-generational love was in order. We decided to give Arcade Fire a twist of TFF. Enjoy."

Oraz drugą, która dotyczy "najnowszego" wydawnictwa:
Cytat:We’re very excited to announce the release of special anniversary editions of our debut album ‘The Hurting’.
The first 500 people who buy the box set will also get a 7” single of ‘Change’ / ‘The Conflict’ in the rare European black and white sleeve.

To wznowienie zapowiadane jest na 21 października, więc według mnie nowy materiał, jeśli się w ogóle pojawi to nie nastąpi to szybko. Oczywiście, chciałbym się mylić w tej sprawie.


RE: Tears For Fears - Ready To Start - furbul - 27.08.2013 10:10 AM

dziobaseczek napisał(a):Patrycja Markowska >>>> TFF.
Patrycja Markowska >>>> wszystko.


RE: Tears For Fears - Ready To Start - saferłel - 27.08.2013 03:42 PM

Czekam 9 lat, to poczekam i 2 kolejne.