Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Toni Braxton & Kenny "Babyface" Edmonds - Hurt You - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Toni Braxton & Kenny "Babyface" Edmonds - Hurt You (/showthread.php?tid=19996)



Toni Braxton & Kenny "Babyface" Edmonds - Hurt You - m@rek - 24.08.2013 10:08 AM

Jest singiel, a 3 grudnia 2013r. pojawi się ich wspólny album “Love,Marriage,Divorce”.
Nieźle się zapowiada Icon_smile






RE: Toni Braxton & Kenny "Babyface" Edmonds - Hurt You - Szymek79 - 24.08.2013 10:12 AM

Znam od tygodnia i mam wśród nowości na playliście ale nie sądziłem, że kogoś może zainteresować r'n'b "smęt" w stylu lat 90-tych.Icon_wink


RE: Toni Braxton & Kenny "Babyface" Edmonds - Hurt You - m@rek - 24.08.2013 10:17 AM

Szymek79 napisał(a):Znam od tygodnia i mam wśród nowości na playliście ale nie sądziłem, że kogoś może zainteresować r'n'b "smęt" w stylu lat 90-tych.Icon_wink

Mam nadzieję, że nie tylko mnie zainteresuje Icon_wink


RE: Toni Braxton & Kenny "Babyface" Edmonds - Hurt You - AKT! - 24.08.2013 01:36 PM

w porządku; dobrze, że robią swoją, zamiast próbować gonić za trendami; zbyt zachowawcze trochę dla mnie, ale miło się słucha Icon_smile


RE: Toni Braxton & Kenny "Babyface" Edmonds - Hurt You - Szymek79 - 11.10.2013 11:05 PM