Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Julia Holter - Loud City Song - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Julia Holter - Loud City Song (/showthread.php?tid=19843)



Julia Holter - Loud City Song - saferłel - 09.08.2013 09:13 PM

[Obrazek: 8978100.jpg]

Lato sprzyja amnezji. OFF sprzyja amnezji - nawet jeśli artystka, o której chce się coś napisać właśnie gra tam swój koncert i wypada bardzo przekonywająco Icon_wink Dłużej jednak z odkładaniem tego newsa zwlekać nie mam zamiaru i ogłaszam, że 19 sierpnia nakładem Domino Records ukaże się trzeci studyjny album Julii Holter zatytułowany "Loud City Song". Promowana przez nagrania "World" oraz "In the Green Wild" następczyni drugiej najlepszej płyty zeszłego roku (oparte na własnych przekonaniach), inspirowana jest francuską powieścią Gigi z lat 40. XX wieku i wedle wszelkich przesłanek stanowi koncept album, chociaż prawdopodobnie nie na poziomie samej muzyki. Część nowych utworów Julia zaprezentowała niedawno w Katowicach i muszę przyznać, że obrany kierunek (czyli prostsze kawałki w ciekawszych aranżacjach zastępują oniryczne eksperymenty) bardzo przypadł mi do gustu. Sukces "Ekstasis" z pewnością ciężko będzie jej powtórzyć, ale może w końcu doczekamy się od Amerykanki jakiegoś "pop-singla" - kilka takich chyba słyszałem na OFF-ie Icon_wink

Tracklista:

01. World
02. Maxim's 1
03. Horns Surrounding Me
04. In the Green Wild
05. Hello Stranger
06. Maxim's 2
07. He's Running Through My Eyes
08. This Is a True Heart
09. City Appearing


"World"


RE: Julia Holter - Loud City Song - Marek - 11.08.2013 03:13 PM

ładnie ale Pani Julia kopiuje Stinę NordenstamIcon_sad


RE: Julia Holter - Loud City Song - saferłel - 11.08.2013 03:39 PM

Stina to zupełnie inna bajka jak na moje ucho. Nigdy bym nie podejrzewał takiego pokrewieństwa Icon_wink