Największe forum list przebojów Mycharts.pl
WIELKI POLSKI PRYWATNY TOP WSZECHCZASÓW. edycja II - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: lista-lista TOP 100 (/forumdisplay.php?fid=54)
+---- Wątek: WIELKI POLSKI PRYWATNY TOP WSZECHCZASÓW. edycja II (/showthread.php?tid=19755)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: WIELKI POLSKI PRYWATNY TOP WSZECHCZASÓW. edycja II - Listoholik - 10.09.2013 04:31 PM

była Długość dźwięku samotności i były Dorosłe dzieci
oj, Wy nieuważni czytacze Icon_wink

to dziś mam lecieć z tym pierwszym miejscem, czy poczekać do jutra? Icon_wink2


RE: WIELKI POLSKI PRYWATNY TOP WSZECHCZASÓW. edycja II - Tomekk - 10.09.2013 05:03 PM

Dawaj dzisiaj Icon_wink


RE: WIELKI POLSKI PRYWATNY TOP WSZECHCZASÓW. edycja II - Listoholik - 10.09.2013 05:05 PM

więc wstrzymać oddechy, i nie podglądać mi.... bo już dziś będzie numer 1. Icon_smile


RE: WIELKI POLSKI PRYWATNY TOP WSZECHCZASÓW. edycja II - thestranglers - 10.09.2013 06:23 PM

Listoholik napisał(a):oj, Wy nieuważni czytacze
jak u Ciebie co chwila jest jakiś mój ulubiony utwór to się dziwisz Icon_wink

wstrzymujemy oddech... a to ten numer 1 to taka burza czy huragan?


RE: WIELKI POLSKI PRYWATNY TOP WSZECHCZASÓW. edycja II - Listoholik - 10.09.2013 06:29 PM

tornado Icon_biggrin


RE: WIELKI POLSKI PRYWATNY TOP WSZECHCZASÓW. edycja II - Listoholik - 10.09.2013 07:37 PM

01. 01. Aya RL – Ulica miasta (1985)






RE: WIELKI POLSKI PRYWATNY TOP WSZECHCZASÓW. edycja II - Tomekk - 10.09.2013 07:43 PM

no tak, zapomniałem kompletnie o "Ulicach Miasta". Icon_redface
U mnie jeszcze ten utwór się nie pojawił, a może w ogóle się nie pojawi? Icon_razz
dzięki za Top.


RE: WIELKI POLSKI PRYWATNY TOP WSZECHCZASÓW. edycja II - thestranglers - 10.09.2013 09:35 PM

Tomekk napisał(a):no tak, zapomniałem kompletnie o "Ulicach Miasta"
to samo mogę napisać Icon_wink
Listoholik napisał(a):01. 01. Aya RL – Ulica miasta (1985)
Top3 płyty... napięcie wzrasta, dochodzi do punktu kulminacyjnego i następuje uspokojenie... robi wciąż wrażenie. Z drugiej strony jakbym miał obstawić szczyt Ają to bez wahania wybrałbym "Unikaj zdjęć" ;P

Dziękuję też za Top i chyba nie przestajemy odkrywać czasem zapomnianej polskiej muzyki? Icon_smile


RE: WIELKI POLSKI PRYWATNY TOP WSZECHCZASÓW. edycja II - Listoholik - 10.09.2013 11:21 PM

Tomekk napisał(a):dzięki za Top

thestranglers napisał(a):Dziękuję też za Top

cała przyjemność po mojej stronie! Icon_smile

i dziękuję Wam Panowie!
w sumie, tylko jako dwóm komentującym, bo reszta udawała, że tego topu tu nie widzi ;P

polska muzyka im w du*ę, hehe... i do komentowania mojego Topu w edycji trzeciej za jakiś czas Icon_smile

dzięki! :*