Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High (/showthread.php?tid=19738)

Strony: 1 2


Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - michal91d - 29.07.2013 03:54 PM

Mam nadzieję, że publikacja nowego singla nie zaszkodzi "Do I Wanna Know?" na naszych listach.

Nowym singlem z nadchodzącego albumu Arctic Monkeys będzie utwór "Why'd You Only Call Me When You're High". Teledysku można spodziewać się w przeciągu kilku dni.

http://dirty-old-river.tumblr.com/post/56778725529/whyd-you-only-call-me-when-youre-high-arctic


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - Remo - 29.07.2013 04:01 PM

Szybko, ale u nich to ostatnio normalka.
Słucham, tytuł świetny, stylistycznie nie odbiega od Do i Wanna Know?, wpada w ucho.
Trochę krótkie przez co szybko kończy się część, która rozwija się dopiero od ok 2/3 utworu.
Pozytywnie i chyba znów będzie przebój Icon_razz2


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - saferłel - 29.07.2013 05:14 PM

michal91d napisał(a):Mam nadzieję, że publikacja nowego singla nie zaszkodzi "Do I Wanna Know?" na naszych listach.
Biorąc pod uwagę, że tutaj ludzie dostają ataku serca, kiedy ktoś w krótkim czasie wydaje więcej niż dwa single, to można śmiało powiedzieć, że nic się tamtej piosence nie stanie.

Zdjęli kawałek z całego neta. Boją się mojej opinii.


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - dziobaseczek - 29.07.2013 07:05 PM

O niebo lepsza od Do I Wanna Know? Wręcz wow mogę powiedzieć. 3,95/5,0


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - saferłel - 29.07.2013 09:09 PM

Arctic Monkeys to legenda mojej listy, ale z takim repertuarem....jej, co się z nimi dzieje?

<lecę po frytki, przesłuchałem tylko 50 sekund tak naprawdę>


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - thestranglers - 29.07.2013 09:41 PM

frytki o tej porze?! Icon_eek


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - bugman - 29.07.2013 10:40 PM

bardzo dobre nagranie, oj czuje ze bedzie znakomita plyta


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - saferłel - 30.07.2013 08:17 AM

Tomku, frytki nie będą tui tematem zastępczym, który ma uratować AM od krytyki. Czemu ich wszystkie nowe piosenki brzmią tak samo?

Mam wrażenie, że "gwiazdorstwo" uderzyło im do głów. Zrobili się na US rockmanów, których prowadzi za rączkę tamtejszy weterean, J. Homme, i teraz nagrywają taki mainstreamowy, nieco pusty w środku rock 'n' roll inspirowany najróżniejszym dziwactwem (łącznie z r'n'b, co słychać dobrze w tym numerze). Na okładce jakieś garnitury, fryzury na żel....a Turner mieszka już w LA i gnije razem z całą tamtejszą śmietanką.


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - Remo - 30.07.2013 10:50 AM

Definicja Rockmena od dawna uległa zmianie.


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - Tomekk - 30.07.2013 04:33 PM

saferłel napisał(a):ludzie dostają ataku serca, kiedy ktoś w krótkim czasie wydaje więcej niż dwa single
no bo to jest bezsensowne jak niektórzy artyści wydają np. 3 single w przeciągu 2 miesięcy Icon_rolleyes

Tytuł tego nowego utworu za długi Icon_razz

saferłel napisał(a):Czemu ich wszystkie nowe piosenki brzmią tak samo?
można gdzieś posłuchać tego nowego singla, bo skoro safer narzeka, to coś czuję , że to może być coś dla mnie Icon_cool


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - thestranglers - 30.07.2013 04:53 PM

jak za długi? tyle samo liter co miał (u niektórych) ich największy przebój Icon_lol


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - saferłel - 30.07.2013 05:04 PM

Tomekk napisał(a):no bo to jest bezsensowne jak niektórzy artyści wydają np. 3 single w przeciągu 2 miesięcy Icon_rolleyes
bo?


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - Tomekk - 30.07.2013 05:25 PM

saferłel napisał(a):bo?
bo nie można wypromować jednego singla w tak krótkim czasie. Chodzi nie tylko o jego sprzedaż, ale także o listy przebojów itp. Jak jest wypuszczany nowy singiel, to najcześciej ten starszy rzadziej się pojawia w rozgłośniach i stacjach TV.


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - saferłel - 30.07.2013 05:30 PM

Można wypromować dwa single naraz Icon_smile Zresztą widzę, że Ty podchodzisz do zagadnienia na poziomie makro. Mnie tam nie interesują radio i listy...chyba, że nasze Icon_wink Wszystko się do tego sprowadza, bo to czy na świecie ktoś będzie słuchał konkretnych nagrań (tzn. czy masy wyniosą je na piedestał - a zwykle masy wynoszą tak czy siak słabe nagrania) to już mnie mało obchodzi. Różni artyści różnie mogą motywować wydawanie dwóch singli jednocześnie albo w krótkich odstępach czasu, ale utrzymuje się trend, że ci, którzy obecnie są przy korycie i sprzedają najwięcej, wolą dłużej czerpać profity i to jest naturalne. Czemu jednak takie AM nie może wypuścić kilku zajawek nowej płyty?


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - Tomekk - 30.07.2013 05:49 PM

saferłel napisał(a):.chyba, że nasze
no już się wystraszyłem, że nasze też nie Icon_wink

saferłel napisał(a):czy masy wyniosą je na piedestał
Nie chodzi mi tylko o masy. Skoro Ty rozumujesz na poziomie mikro, to niektórzy userzy stąd wprowadzili ograniczenie, że mają na swoich listach tylko single. Więc jeśli zespół wypuści trzy "naraz", to siłą rzeczy dwa pozostałe będą pokrzywdzone.

saferłel napisał(a):Czemu jednak takie AM nie może wypuścić kilku zajawek nowej płyty?
zajawki może, to oczywiste i naturalne, ale marketingowo wypuszczanie teraz nowego singla, gdy "Do I Wanna Know?" zaczyna dopiero zdobywać "szczyty", jest posunięciem nierozsądnym. Nie twierdzę, że wydawanie kilku singli w ciągu 2-3 miesięcy jest złe i karygodne, ale ja tego nie popieram.


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - saferłel - 30.07.2013 05:54 PM

Tomekk napisał(a):Więc jeśli zespół wypuści trzy "naraz", to siłą rzeczy dwa pozostałe będą pokrzywdzone
Wiem o tym, szkoda. I dlatego piszę o tych "zawałach serc" Icon_wink

Tomekk napisał(a):jest posunięciem nierozsądnym.
Widocznie oni twierdzą inaczej. Zadaj sobie pytanie "dlaczego?" Icon_smile AM to nie jest zespół mierzący w kolejny numer 1 w Wielkiej Brytanii. "Do" zaszło wysoko, ponieważ zwiastowało powrót narodowej gwiazdy, ale kolejne single raczej będą kręcić się w okolicach top 40 co najwyżej. Teraz rzucili kolejny numer (zresztą on chyba oficjalnie wyjdzie dopiero pod koniec sierpnia, nie? - kwestia premier radiowych a faktycznych premier w sklepach to w ogóle odrębny temat), aby podbudować napięcie. Ja już przyzwyczaiłem się do takiej polityki wydawniczej, tym bardziej że po tych podchodach przed premierą danej płyty wiele zespołów zarzuca dalsze wypuszczanie singli - to kolejny widoczny trend.


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - Tomekk - 30.07.2013 06:21 PM

saferłel napisał(a):Teraz rzucili kolejny numer
którego jeszcze nie znam Icon_smile

saferłel napisał(a):to kolejny widoczny trend.
najwidoczniej ja jestem staromodny w kwestiach singli Icon_smile


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - Szymek79 - 11.08.2013 09:32 PM

[Obrazek: 51MVuwSAGXL._SL500_AA280_.jpg]






RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - Tomekk - 11.08.2013 09:37 PM

Po takim mocnym uderzeniu jakim było "Do I Wanna Know?" miałem lekkie obawy co do nowego singla.
Fajny pomysł na video - to już jest na plus dla zespołu Icon_wink


RE: Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High - saferłel - 11.08.2013 11:18 PM

Gwiazdorzy.