Największe forum list przebojów Mycharts.pl
ZNAWCA Euro2008 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: ZNAWCA Euro2008 (/showthread.php?tid=1967)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


- abd3mz - 19.06.2008 09:45 PM

A ja mam nadzieję, że wynik się utrzyma. Icon_wink2


- Yacy - 19.06.2008 09:46 PM

Ja tam siędzę na tym meczu razem z Gary'm
Icon_mrgreen


- abd3mz - 19.06.2008 09:50 PM

Ja obstawiłem 2:1 dla Niemców i kibicuję temu wynikowi. Icon_mrgreen


- saferłel - 19.06.2008 09:59 PM

Kurcze, szczerze mówiąc byłem pewny, ze obstawiłem 2:1 dla Niemców!!!!!!! A tu patrzę, a jest 2:0 dla Portugalii. Serio tak nie chciałem Icon_razz2


- tadzio3 - 20.06.2008 01:31 AM

do 21. czerwca 20:45 Holandia 1:0 Rosja
do 22. czerwca 20:45 Hiszpania 0:1 Włochy


- Yacy - 20.06.2008 10:53 AM

We wczorajszym ćwierćfinale punkty zdobyli tylko abd3mz /który umocnił się na fotelu lidera/ i adr, który tym samym awansował na miejsce 9

gratuluję!!!


- saferłel - 20.06.2008 08:26 PM

Przypominam swój głos: 2:1 dla Chorwatów z Turkami Icon_smile Akurat ten post został aż na 14 stronie zapostowany, wiec nie będziesz musiał Jacku grzebać daleko teraz Icon_wink


- ku3a - 20.06.2008 08:37 PM

jakiej czternastej, dopiero dziewiata leci Icon_razz


- Aro - 20.06.2008 08:45 PM

A u mnie szósta Icon_lol


- stavanger - 20.06.2008 08:58 PM

ku3a napisał(a):jakiej czternastej, dopiero dziewiata leci Icon_razz
Aro napisał(a):A u mnie szósta Icon_lol
Można to jakoś zmienić, bo nie widzę w profilu takiej możliwości :roll:


- Yacy - 20.06.2008 09:01 PM

saferłel napisał(a):Przypominam swój głos: 2:1 dla Chorwatów z Turkami Icon_smile
nie ma takiej potrzeby, bo wyniki wrzucam na bieżąco, ale dzięki Icon_wink2


- Aro - 20.06.2008 09:08 PM

stavanger napisał(a):Można to jakoś zmienić, bo nie widzę w profilu takiej możliwości
Pod "Hyde Parkiem" z prawej strony klikasz na malutką ikonkę [preferencje] w ktorej możesz ustawic m.in. ilość postów na stronę Icon_smile2


- saferłel - 20.06.2008 11:32 PM

Nieeeeeeee :/ Turcja to najbardziej fuksiarski zespół tych mistrzów. Po meczu z Czechami teraz przyszła kolej na Chorwację. Ten mecz doskonale pokazał, że w piłkę gra się też głową. Na 90% byłem pewny, że po takim ciosie jak ten gol Turcji, Chorwacja nie będzie umiała się podnieść. Zbyt wiele podobnych meczy widziałem.
Od dziś staję się gorliwym kibicem Niemców! A nawet jak przejdą Niemców, to niech ich Holandia zmiażdzy! Żal mi trenera Bilicia...bo rockową muzykę lubi Icon_razz2


- Gary - 20.06.2008 11:34 PM

Icon_eek2 WOW mimo, że Chorwaci wbili tą bramkę, to jakoś dziwnie spokojny byłem, że Turcy wyrównają.

2 mecze i dwie drużyny, którym kibicowałem odpadli. Zastanawiam się czy jutro nie kibicować Rosji. :roll:
Chyba, że "Los się musi odmienić'. Icon_wink2


- ku3a - 21.06.2008 12:05 AM

saferłel napisał(a):Żal mi trenera Bilicia...bo rockową muzykę lubi Icon_razz2
to samo sobie myslalem Icon_razz
Gary napisał(a):2 mecze i dwie drużyny, którym kibicowałem odpadli.
mnie martwi co innego - 2 cwiercfinaly i odpadly 2 druzyny, ktore awans mialy zapewniony juz po drugiej serii meczow i wyszly z pierwszego miejsca...


- Gary - 21.06.2008 12:15 AM

ku3a napisał(a):mnie martwi co innego - 2 cwiercfinaly i odpadly 2 druzyny, ktore awans mialy zapewniony juz po drugiej serii meczow i wyszly z pierwszego miejsca..
No to na to samo wychodzi co i u mnie. Icon_wink2

Ale mam nadzieję, że choć w drugim półfinale nie będę musiał anty-kibicować.


- mrsap - 21.06.2008 12:41 AM

Turcy to nieziemscy farciarze. Ale oni przynajmniej grać potrafią, nie tak jak Grecja sprzed czterech lat, która tylko się broniła. Nie mniej jednak nie wydaje mi się, żeby było ich stać na wygranie z Niemcami. Choć z drugiej strony na przeciwko siebie staną dwaj najgorsi bramkarze spośród tych, którzy grali na mistrzostwach, więc wszystko jest możliwe Icon_wink2

Już nie mogę się doczekać trzeciego ćwierćfinału. Rosjanie zachwycili mnie swoją grą w dwóch poprzednich spotkaniach i gdyby grali z kim innym niż z Holandią, to może nawet bym im kibicował. Holendrzy jednak, w przeciwieństwie do Chorwatów i Portugalczyków, mają 23 piłkarzy na równorzędnym poziomie i w dodatku wszyscy pokazali, że są w znakomitej formie. W przypadku Portugalczyków i Chorwatów było zupełnie inaczej. Pierwsi przegrali ze słabą Szwajcarią, a drudzy zagrali beznadziejny mecz z najsłabszą obok Greków drużyną turnieju.

Mam nadzieję, że Holendrzy przynajmniej nie degustowali trunków...

Wierzę, że Włochom nie uda się wygrać z Hiszpanami. Hiszpanie nie są co prawda tak mocni, jak dwa albo cztery lata temu, ale za te wszystkie lata należy im się ten półfinał Icon_wink2 W Niemczech na mundialu przegrali z fatalnie prezentującą się w grupie Francją. Oby ta sytuacja się nie powtórzyła...


- abd3mz - 21.06.2008 10:22 AM

saferłel napisał(a):Na 90% byłem pewny, że po takim ciosie jak ten gol Turcji, Chorwacja nie będzie umiała się podnieść. Zbyt wiele podobnych meczy widziałem.
No i się nie podniosła. Icon_wink2
mrsap napisał(a):Turcy to nieziemscy farciarze.
Nie bardzo rozumiem tego narzekania na szczęście Turcji. Przyznam, że nie oglądałem meczu, ale czy to ich wina że Chorwacja ich nie pokonała? Sędzia nawalił? [Nie wiedziałem jaka jest drabinka, ale przed chwilą przeczytałem że półfinał grają z Niemcami. Po meczu z Czechami postanowiłem, że jeżeli po drodze nie spotkają Holandii to będą w finale.]


- stavanger - 21.06.2008 10:30 AM

Cytat:Na 90% byłem pewny, że po takim ciosie jak ten gol Turcji, Chorwacja nie będzie umiała się podnieść. Zbyt wiele podobnych meczy widziałem.
Też byłem tego pewien, Turcja miała psychologiczną przewagę, i znowu wyszło, że najlepsi nie strzelają (Modrić)
Aro napisał(a):
stavanger napisał(a):Można to jakoś zmienić, bo nie widzę w profilu takiej możliwości
Pod "Hyde Parkiem" z prawej strony klikasz na malutką ikonkę [preferencje] w ktorej możesz ustawic m.in. ilość postów na stronę Icon_smile2
Dzięki

...a półfinał będzie Włochy - Rosja Icon_razz


- mrsap - 21.06.2008 10:43 AM

abd3mz napisał(a):Nie bardzo rozumiem tego narzekania na szczęście Turcji.
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Nie pamiętam drugiej takiej drużyny, która wszystkie mecze w regulaminowym czasie gry przegrywa, a 4 na 5 turniejowych goli strzela w doliczonym czasie gry.
Co ciekawe, Turcy nie pokazują na tych mistrzostwach nic wielkiego. Pozwalają rywalom na bardzo wiele, a sami zaczynają tworzyć ciekawe akcje dopiero wtedy, gdy już mają nóż na gardle.
We wczorajszym meczu nie powinno w ogóle dojść do dogrywki. Chorwaci grali słabo, ale mimo to mieli kilka znakomitych sytuacji. Gdyby Olic był w lepszej formie, z pewnością ten mecz by wygrali.