Największe forum list przebojów Mycharts.pl
ZNAWCA Euro2008 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: ZNAWCA Euro2008 (/showthread.php?tid=1967)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


- Gary - 15.06.2008 11:02 PM

Ale mecz!!!!!
To nie był fuks Saferłel. Po prostu Czesi zostali ukarani za to, że grali po "grecku" w drugiej połowie, czyli 6 obroncami. Futbol jest piękny!!!! Icon_biggrin3


A Mistrzostwa Europy to najlepsza piłkarska uczta w całym wszechświecie lepsza nawet od mistrzostw świata.


- Gary - 15.06.2008 11:06 PM

ku3a napisał(a):21. Grupa C Holandia - Rumunia 2:0
22. Grupa C Francja - Włochy 0:0
He he z takimi wynikami z grupy wyszliby Rumuni z lepszym bilansem bramek (czytaj najmniejszy łomot od Oranje Icon_mrgreen )


- ku3a - 15.06.2008 11:13 PM

Gary napisał(a):He he z takimi wynikami z grupy wyszliby Rumuni z lepszym bilansem bramek (czytaj najmniejszy łomot od Oranje Icon_mrgreen )
a myslisz, ze dlaczego tak obstawilem? Icon_mrgreen
przede wszystkim mam nadzieje, ze wylecą Wlosi, bo ich nie znosze.

szkoda, ze Czechom sie nie udalo. ale by byly jaja, jakby zawodnik z pola musial bronic rzuty karne!! nie wiem czy takie cos kiedykolwiek sie wydarzylo Icon_biggrin3.


- kajman - 15.06.2008 11:17 PM

Zgapiłem się, ale i tak bym nie trafił wyników dzisiejszych spotkań. A dalej:
19. Grupa B Polska 0:2 Chorwacja
20. Grupa B Austria 2:1 Niemcy
21. Grupa C Holandia 3:0 Rumunia
22. Grupa C Francja 1:1 Włochy
23. Grupa D Grecja 0:1 Hiszpania
24. Grupa D Rosja 0:1 Szwecja


- mrsap - 16.06.2008 12:14 AM

Yacy napisał(a):no niestety tych juz uznac nie mogę Icon_frown
A szkoda, bo zwycięstwo Turków pewnie jako jeden z nielicznych dobrze obstawiłem. Z drugiej strony trochę się dziwię, bo dokładnie takie same wyniki obstawiłbym godzinę, 12 godzin, czy dwie doby wcześniej.


- Yacy - 16.06.2008 12:44 AM

mrsap napisał(a):Z drugiej strony trochę się dziwię, bo dokładnie takie same wyniki obstawiłbym godzinę, 12 godzin, czy dwie doby wcześniej.
wynik podałeś juz w czasie meczu i nie ważne jaki wynik był w danej chwili. Mogłes podać wcześniej i faktycznie szkoda, że tego nie zrobiłeś Icon_frown Ale nie mogę tego zaliczyć, tadzio3 podawał swoje wyniki tuż po Tobie i juz nie podał tych dwóch meczów...


- saferłel - 16.06.2008 09:47 AM

ku3a napisał(a):ale by byly jaja, jakby zawodnik z pola musial bronic rzuty karne!! nie wiem czy takie cos kiedykolwiek sie wydarzylo Icon_biggrin3.

Tak naprawdę do tytułu najdziwniejszego meczu w historii piłki, chyba tylko tego nam zabrakło Icon_smile Chociaż nie sądzę, by Turcja była wtedy z góry skazana na porażkę. Weruje pamięć i szukam podobnych sytuacji....wiem, że na pewno widziałem (i to chyba w polskie lidze) by zawodnik z pola musiał karnego bronić, powiedzmy pod koniec meczu, ale całą serie..


- stavanger - 16.06.2008 01:10 PM

Dzięki za przypomnienie na PW, ale ja już sobie obliczyłem, ze dzisiaj będę na kompie i które mecze muszę zatypować Icon_wink2

19. Grupa B Polska 4:2 Chorwacja
20. Grupa B Austria 2:1 Niemcy
(ja tam wierzę w cuda Icon_smile2 )

21. Grupa C Holandia 2:0 Rumunia
22. Grupa C Francja 2:3 Włochy
23. Grupa D Grecja 0:2 Hiszpania
24. Grupa D Rosja 2:1 Szwecja


- saferłel - 16.06.2008 01:18 PM

Ja też wierzę, ale w bardziej wiarygodne te cuda...4:2..ale by się chłopcy rozstrzelali....i czy Boruc taki słaby by 2 gole puścić Icon_razz2?

Jak się tak zastanowić, to myślę, że Austria jest w stanie sprawić niespodziankę. Wiadomo, oni mają nawet lepiej od nas. Liczą z pewnością na silną Chorwację, która według nich jest lepsza od Polski (o czym chociażby trener Austrii nie raz mówił) i pewnie skoncetrują sie w całości na swoim meczu i powalczą o zwycięstwo z Niemcami. Pokazali i z Chorwacją i z Polską, że są naprawdę bardzo solidną ekipą i według mnie grają lepiej niż wiele drużyn na tym Euro....


- stavanger - 16.06.2008 01:30 PM

Petr Cech to podobno najlepszy bramkarz świata, a co było wczoraj Icon_wink2


- saferłel - 16.06.2008 01:32 PM

Już o tym co było wczoraj pisałem. Nie znoszę Turków!!!! ;]


- Yacy - 16.06.2008 01:35 PM

stavanger napisał(a):Petr Cech to podobno najlepszy bramkarz świata, a co było wczoraj
jak to co? zabrał mi 3 punkty Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen


- ksch - 16.06.2008 01:53 PM

19. Grupa B Polska 3:1 Chorwacja
20. Grupa B Austria 0:1 Niemcy
21. Grupa C Holandia 0:1 Rumunia /myślę, że Holendrzy będą woleli wypuścić sobie do ewentualnego pólfinału Rumunię, a nie Francję lub Włochy Icon_wink2/
22. Grupa C Francja 2:2 Włochy
23. Grupa D Grecja 0:3 Hiszpania
24. Grupa D Rosja 2:0 Szwecja


- Yacy - 16.06.2008 01:59 PM

ksch napisał(a):myślę, że Holendrzy będą woleli wypuścić sobie do ewentualnego pólfinału Rumunię, a nie Francję lub Włochy
to jest własnie to co mi się nie podoba w drabince Icon_evil drużyny z jednej grupy powinny się spotkać dopiero w finale...


- saferłel - 16.06.2008 02:00 PM

ksch! Wstyd. To ty tu jakieś robisz spekulacje na temat Holendrów, a nie wierzysz w Austryjaków! Icon_razz2


- saferłel - 16.06.2008 02:01 PM

Yacy napisał(a):
ksch napisał(a):myślę, że Holendrzy będą woleli wypuścić sobie do ewentualnego pólfinału Rumunię, a nie Francję lub Włochy
to jest własnie to co mi się nie podoba w drabince Icon_evil drużyny z jednej grupy powinny się spotkać dopiero w finale...
Dokładnie, chyba zawsze na wielkich imprezach piłkarskich zespołu z grupy mogły spotkać się w finale, zresztą wystarczy popatrzeć jak było 4 lata temu na EURO....Taka zmiana służy chyba tylko temu by nie powielać meczu grupowego, tylko, że już o najwyższą stawkę....


- stavanger - 16.06.2008 02:03 PM

Na mundialu w Korei w półfinale spotkały się Brazylia z Turcją, które grały ze sobą w fazie grupowej, tylko tam startowały 32 ekipy.


- saferłel - 16.06.2008 09:36 PM

Znów słaby mecz Polaków. Czarno to widzę. Boruc znów w genialnej formie. Być może to jego turniej życia. Broni genialnie. Zdecydowanie najlespzy bramkarz tego turnieju i dawno zadnego goalkeepera w takiej formie nie widziałem tylko co z tego jak mamy w składzie takiego Lewandowskiego, Murawskiego czy Krzynówka? :/
Jedyne jaśniejsze punkty z naszego pola to nasz brazylijczyk Roger i nasz Chris Cornell czyli Sagan Icon_wink


- saferłel - 16.06.2008 10:43 PM

Komentatorzy na końcu powiedzieli już chyba wszystko. Bardzo słaby turniej przed którym jak zwykle mieliśyi nadzieję bycia tradycyjnie tymi drugimi w grupie, którym uda się wyjść...
Ja już napisałem kto grał dobrze, a raczej kto gra źle, bo tych jasnych punktów jak na lekarstwo. Nie mamy chyba mentalności mistrza, bo w eliminacjach radzimy sobie ze wszystkimi, gramy świetne mecze, a o poważną stawkę gdy gramy to zżera nas jakiś rodzaj tremy. Ile jeszcze lat będziemy musieli czekać na sukces Polskiej piłki?


- chris975 - 16.06.2008 10:48 PM

Jedynym plusem naszej obecności na Euro było zobaczenie wspaniałych interwencji Boruca Icon_smile2