Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Margaret - Tell Me How Are Ya - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Margaret - Tell Me How Are Ya (/showthread.php?tid=19524)

Strony: 1 2


Margaret - Tell Me How Are Ya - Szymek79 - 07.07.2013 10:29 PM

“Tell Me How Are Ya” to nowy singiel Margaret zapowiadający jej debiutancka epkę “All I Need”.






RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - AKT! - 08.07.2013 02:51 AM

Czekamy na nagich ludzi w teledysku!


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - Remo - 08.07.2013 11:33 AM

ya ya ale kupa ya ya, szkoda bo poprzedni singiel był znośny.
ale widać, że dbają o teledyski i całą otoczkę, niestety zaniedbali muzykę xd


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - adik 303 - 08.07.2013 12:27 PM

Poprzedni singiel był znośny za pierwszym i drugim razm, potem był okropnie irytujący


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - AKT! - 08.07.2013 08:52 PM

nie zgadzam się; poprzednia piosenka była bardzo dobra; chyba najlepsza polska popowa piosenka w tym roku


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - Remo - 08.07.2013 09:21 PM

a ja nie napisałem, że była zła Icon_surprised


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - Tomekk - 08.07.2013 10:03 PM

a mi się nie podoba jej muzyka.
nawet nie wiedziałem, że ona jest z Polski, więc to nie miało dla mnie znaczenia.
Zgadzam się co do tego, że tamten numer był bardzo chwytliwy i wpadający w ucho od pierwszego przesłuchania. Ten gorszy...


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - saferłel - 08.07.2013 10:13 PM

Tomekk - ostatnio naprawdę nic Ci się nie podoba, aż mi się łezka kręci w oku Icon_smileIcon_wink

A mi się ten singiel podoba. Refren ma świetny. I naprawdę nie rozumiem skąd porównania do "kupy" i to jeszcze od Remika, który ma przecież całkiem dobre ucho do popu Icon_wink


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - Tomekk - 08.07.2013 10:15 PM

saferłel napisał(a):ostatnio naprawdę nic Ci się nie podoba, aż mi się łezka kręci w oku
Icon_lol
"Love Illumination" jest genialne Icon_razz

saferłel napisał(a):A mi się ten singiel podoba.
i tak na Twoją listę nie wejdzie, więc to takie podobanie dla samego podobania Icon_smile


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - saferłel - 08.07.2013 10:19 PM

Moim zdaniem kimkolwiek jest ta pani, to nie musi się niczego wstydzić, bo ta piosenka powyżej to jeden z najlepszych numerów dance na polskiej scenie w ostatnich miesiącach.

PS - ok sprawdziłem ją - HA HA HA - poprzedni singiel to ta śmieszna pioseneczka z pasma reklam w komercyjnych TV, coś na kształt Leny i takiego post-eurowizyjnego popu nowej generacji. Ładna rzecz, ale pusta wewnętrznie na dłuższą metę. Zdecydowanie powinna iść w tym kierunku co teraz!


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - Tomekk - 08.07.2013 10:21 PM

saferłel napisał(a):Zdecydowanie powinna iść w tym kierunku co teraz!
z tym nowym singlem nie zdobędzie Europy, a z "Thank You Very Much" ma spore szanse.
Naprawdę jej kibicuję Icon_smile


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - saferłel - 08.07.2013 10:22 PM

A po co ma zdobywać Europę jak może dobre piosenki zamiast tego pisać Icon_wink?


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - Tomekk - 08.07.2013 10:23 PM

po to, żeby wreszcie jakiś artysta z naszego kraju się wybil.
Armenia, Ukraina, Niemcy, Rosja mogą a my nie? Icon_rolleyes


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - saferłel - 08.07.2013 10:29 PM

Ale piszesz konkretnie o Eurowizji - ona ma tam jechać? Ja bym ją oszczędził Icon_wink Zresztą - ja nie wierzę, że artysta z Polski może przebić się na rynek pop. Ewentualnie może to uczynić jakaś kapela niezależna, która rozkręci karierę dzięki serwisom pokroju DiS czy pitchfork. I może to być melodyjny projekt pokroju chociażby Rebeki. Niekoniecznie trzeba popadać w skrajności (Behemoth czy Jacaszek).


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - Tomekk - 08.07.2013 10:33 PM

saferłel napisał(a):Ale piszesz konkretnie o Eurowizji
nie piszę ogólnie o rynku muzycznym w Europie.
Prawie każdy kraj ma gwiazdę "międzynarodową", znaną poza granicami państwa, a my nie Icon_smile nie biorę pod uwagę Behemotów czy innych niszowych rzeczy.


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - saferłel - 08.07.2013 10:39 PM

Mieliśmy Basię. Teraz możemy odczekać 142 kolejnych lat, nie zapędzajmy się! Icon_wink


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - Tomekk - 08.07.2013 10:52 PM

saferłel napisał(a):Mieliśmy Basię.
Basia wiele nie osiągnęła i bardziej była przedstawiana jako arystyka zagraniczna niż polska Icon_wink


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - saferłel - 08.07.2013 10:54 PM

No widzisz, Chopina nam podbierali, Basię....nie jesteśmy stworzeni na salony Icon_wink


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - albarn92 - 08.07.2013 11:14 PM

saferłel napisał(a):poprzedni singiel to ta śmieszna pioseneczka z pasma reklam w komercyjnych TV, coś na kształt Leny i takiego post-eurowizyjnego popu nowej generacji.
Lenki jak już.

A mi się - o dziwo! - podobają obie piosenki Margaret! Thank You Very Much to błaha lenkowa piosenka, ale refren trudno wywalic z głowy, Za to ten numer jest bez żadnych ale świetny.
aaktt napisał(a):Czekamy na nagich ludzi w teledysku!
A ta Margaret będzie w ubraniu?


RE: Margaret - Tell Me How Are Ya - saferłel - 08.07.2013 11:24 PM

albarn92 napisał(a):Lenki jak już.
W sumie to myślałem o tej niemieckiej Lenie, bo miała na płycie trochę podobnych słodkości, ale Lenka nawet lepiej pasuje Icon_razz2