Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Visage - Dreamer I Know - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Visage - Dreamer I Know (/showthread.php?tid=19498)



Visage - Dreamer I Know - saferłel - 04.07.2013 03:31 PM

"Shamaless Fashion" okazało się chyba trochę zbyt "old-fashioned" dla naszego forum, które nie obdarzyło go jakimś szczególnie wielkim zaufaniem, ale sam fakt, że Visage przewinęli się chociaż przez kilka list jest pozytywnym sygnałem. Pozytywnym szczególnie dla nowego singla. Grupa zdecydowała, że będzie nim nagranie "Dreamer I Know", chyba najbardziej przystępna kompozycja na płycie z dużym potencjałem Icon_smile Poniżej klip.






RE: Visage - Dreamer I Know - Listoholik - 04.07.2013 04:09 PM

słabe, Shamaless Fashion o wiele lepsze!


RE: Visage - Dreamer I Know - dziobaseczek - 14.07.2013 02:23 PM

Listoholik napisał(a):słabe, Shamaless Fashion o wiele lepsze!
jakby to wykonał n-ty bandcampowy zespół to bym bardzo pochwalił, ale wykonuje to legenda new romantic. Jak na nich nie jest to szał, ale piosenka fajna i nie potępiam. I przebojowa. 3,45/5,0


RE: Visage - Dreamer I Know - saferłel - 14.07.2013 04:03 PM

dziobaseczek napisał(a):jakby to wykonał n-ty bandcampowy zespół to bym bardzo pochwalił
O, cały (w tym przypadku NIESTETY) Ty Icon_razz2


RE: Visage - Dreamer I Know - thestranglers - 23.07.2013 02:21 PM

A dla mnie rewelacja! Widać że za małe pieniądze można zrobić bardzo dobry teledysk. Tu akurat wystarczył stary dom, do tego trzeba było znaleźć kobietę o pięknych oczach. Facet z charakterem był już na miejscu. Tylko nigdy nie zrozumiem czemu takie utwory nie stają się przebojami wakacji...

Przypomniałem sobie już za co kochałem new romantic - wystarczy posłuchać jak bezkonfliktowo zwrotka wpada w refren Icon_wink