Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Sugababes - Flatline - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Sugababes - Flatline (/showthread.php?tid=19159)

Strony: 1 2


Sugababes - Flatline - Szymek79 - 03.06.2013 03:20 PM

"Flatline" taki tytuł nosi debiutancki singiel tria Mutya/Keisha/Siobhan czyli dziewczyn, które tworzyły oryginalny skład Sugababes. Producentem nagrania jest Dev Hynes i swoją premierę będzie mieć jeszcze w tym miesiącu.

[Obrazek: 513VryIksDL._AC_UY327_QL65_.jpg]


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - saferłel - 03.06.2013 03:37 PM

Chwytliwa nazwa dla zespołu...


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - Szymek79 - 14.06.2013 12:58 AM

[Preview]




RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - prz_rulez - 14.06.2013 01:12 AM

Szczerze? Dla mnie bardzo takie sobie... Mierzą się w tym momencie z legendą. I to naprawdę ciężka sprawa.


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - Tomekk - 16.06.2013 03:55 PM

za krótki fragment by moć ocenić Icon_razz2


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - saferłel - 16.06.2013 04:00 PM

1:11 to 1/3 piosenki pop, więc to całkiem porządna próbka. Brzmi dobrze. Nie wiem czego prz, znany hejter dobrego, nieeurowizyjnego popu, się tutaj czepia Icon_wink Nie wiem czy kiedykolwiek było coś takiego jak legenda Sugababes, ale ten kawałek ma szansę być jednym z ciekawszych w karierze tej trójki - niezależnie od nazwy, jaką przybrały.


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - Tomekk - 16.06.2013 04:12 PM

saferłel napisał(a):1:11 to 1/3 piosenki pop
no chyba, ze ich utwór trwa na przyklad 5 minut Icon_razz


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - prz_rulez - 16.06.2013 07:09 PM

Pawle, Ty to tak serio? (już abstrahując od tego, że się mnie czepiasz). No cóż, nie ukrywam, że wolałbym coś takiego, co zaprezentowały Girls Aloud.
Legenda Sugababes była, na pewno w Wielkiej Brytanii.


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - saferłel - 16.06.2013 07:33 PM

Nie czepiam się, tak po prostu sądzę. Wszystko co wyżej autoryzuję Icon_smile


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - Remo - 16.06.2013 08:19 PM

No na pewno nigdy nie było na nie takiego szału jak w latach 90 na takiego rodzaju bandy, ale nie zmienia to faktu że w dekadzie 00 były jednym z ważniejszych, jak nie najważniejszym girlsbandem na wyspach.


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - saferłel - 16.06.2013 08:25 PM

Ale i tak Girls Aloud zdecydowanie lepsze Icon_wink


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - prz_rulez - 16.06.2013 08:41 PM

Hmm. No nie zgodzę się, aczkolwiek na tej ostatniej płytce to tak jakby one (albo raczej ktoś "życzliwy") poszły w taką stronę, by osiągnąć komercyjny sukces, a tymczasem... No poza UK sukcesu zdecydowanie nie było (inna sprawa, że Girls Aloud to już w ogóle od dawna kiepściutko przędły poza wyspami). A i płyta w UK sprzedała się kiepsko. Tylko single jakoś dały tam radę.
No tak, tylko teraz piszę o "nowym" Sugababes, gdzie jedyna wokalistka "przetrwała" tylko połowę promocji singla.


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - Szymek79 - 16.06.2013 08:50 PM

GA poza UK są znane jedynie z dwóch mizernych coverów.
Sugababes jednak tych międzynarodowych przebojów miały więcej poczynając od debiutanckiego singla.

Remo napisał(a):No na pewno nigdy nie było na nie takiego szału jak w latach 90 na takiego rodzaju bandy, ale nie zmienia to faktu że w dekadzie 00 były jednym z ważniejszych, jak nie najważniejszym girlsbandem na wyspach.
ja bym tego szałem tego nie nazwał bo poza Spice Girls i sporo za nimi All Saints raczej nikt się nie przebił na większą skale.


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - prz_rulez - 16.06.2013 09:07 PM

No nie, "Sound Of The Underground" coś tam osiągnęło na europejskich listach.
Co do Sugababes: http://swedishcharts.com/showitem.asp?interpret=Sugababes&titel=Push+The+Button&cat=s - to chyba nie były złe wyniki?


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - Szymek79 - 16.06.2013 09:11 PM

prz_rulez napisał(a):No nie, "Sound Of The Underground" coś tam osiągnęło na europejskich listach.
nie aż tak wiele http://en.wikipedia.org/wiki/Sound_of_the_Underground_%28song%29


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - Remo - 16.06.2013 09:20 PM

Akurat u nas miały bardzo dużo hiciorów od Stronger zaczynając na Denial kończąc. About a Girl przemilczę chcociaż coś tam osiągnęło. A GA grano sporadycznie, wspomniane Sound i Call the shots. Statusu Gold żadna ich piosenkaa się nie doczekała.


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - saferłel - 16.06.2013 09:24 PM

Zdecydowanie. Sugababes były bardziej popularne chociażby u nas. Pamiętam wiele ich klipów z TV. Poczynając od 30 ton i kończąc na wszelkich Vivach i innych tego typu kanałach i ich notowaniach. Ale nie ma to oczywiście znaczenia jeśli chodzi o jakość samych nagrań Icon_wink


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - Szymek79 - 16.06.2013 09:27 PM

saferłel napisał(a):Ale nie ma to oczywiście znaczenia jeśli chodzi o jakość samych nagrań Icon_wink
safer w tym wypadku jesteś nie obiektywny i wszyscy dobrze o ty wiedząIcon_razz


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - saferłel - 16.06.2013 09:40 PM

Cóż mam poradzić? Gdybym stawiał na Sugababes, to byłbym obiektywny Icon_razz2? Wiadomo, każdy ma swój miernik. Może Sugababes sprzedały za swoich złotych lat więcej płyt i były bardziej popularne na europejskich listach przebojów, ale Girls Aloud dokonały rzeczy epokowej z mojego punktu widzenia jak na standardy "telewizyjnych grup", "girlsbandów" czy do jakiejkolwiek innej kategorii je przypisać - miały repertuar wykraczający grubo poza 2-3 promocyjne single z każdej płyty. Nie było drugiego tak równego zespołu w najnowszej historii all-female groups. Zresztą to chyba jedyna girlsbandowa drużyna o tak wielkim uznaniu wśród osób spoza kręgu nastoletnich gruopies Icon_wink Nie jest to przypadkiem, a ja jestem wzorcowym przykładem. Z drugiej strony wiadomo, że w tym przypadku grupy to tylko "szyld", ponieważ za muzyką stoi często (niemal zawsze) ktoś inny. Ale o tym już pisałem.


RE: Mutya/Keisha/Siobhan - Flatline - prz_rulez - 16.06.2013 09:55 PM

Nie no, ja się zgadzam, że nie świadczy, ale, z drugiej strony, czasami się irytuję, Pawle, gdy chcesz udowodnić, że im coś bardziej popularne, tym gorsze (nie wiem, przykład Little Boots, że płyta się średnio sprzedaje, bo kawałki są lepsze i bardziej alternatywne).

saferłel napisał(a):ale Girls Aloud dokonały rzeczy epokowej z mojego punktu widzenia jak na standardy "telewizyjnych grup", "girlsbandów" czy do jakiejkolwiek innej kategorii je przypisać - miały repertuar wykraczający grubo poza 2-3 promocyjne single z każdej płyty. Nie było drugiego tak równego zespołu w najnowszej historii all-female groups. Zresztą to chyba jedyna girlsbandowa drużyna o tak wielkim uznaniu wśród osób spoza kręgu nastoletnich gruopies Icon_wink
Naprawdę nie wiem Pawle, dlaczego to jest dla Ciebie takie ważne, że cała płyta, bla bla bla. Ja się cieszę tym co jest i jest dobrze. Pomimo upływu lat wciąż nie rozumiem fenomenu "magii płyty".
A co do groupies, to wiesz, ja raczej gruponem nie jestem. Nastolatkiem już też nie. Podobnie Szymek.