Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie (/showthread.php?tid=19057)

Strony: 1 2


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - saferłel - 21.06.2013 02:56 PM

Yacy napisał(a):a jak ktoś gra po raz pierwszy utwór w BBC coś tam, to jest ok.?
Kto gra? Edyta Bartosiewisz? Icon_lol

Przecież mi chodzi o konkretną audycję, a nie o radio. Zaraz napiszesz mi, że pewnie bym nie chciał, aby w radio grali muzykę, bo to nieprofesjonalne Icon_wink BBC i jego audycje, podobnie jak inne audycji Trójki nie mają tu nic do rzeczy.

Z tą promocją audycji możesz mieć rację - to działa w obie strony. I pewnie nie powinienem się w ogóle przejmować. Krzywda mi się nie dzieje, a oni patrzą co zrobić, by wyjść na swoje jak najlepiej. Ma to sens, z tym akurat nie polemizuję.


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - bugman - 21.06.2013 05:13 PM

(21.06.2013 01:30 PM)Tomekk napisał(a):  
saferłel napisał(a):Po prostu nie wiem czemu audycja, której celem jest prezentacja wyników głosowania słuchaczy na najpopularniejsze utwory minionego tygodnia staje się nagle, zupełnie okazyjnie, miejscem premiery czyjegoś nagrania
Myslovitz, Maria Peszek, Hey, Brodka ich nowe piosenki też miały premierę w czasie LP3, więc nie tylko Edyta ma takie przywileje.
Może po prostu warto promować dobrą polską muzykę?

+o ile dobrze pamietam depesz mold z wrongiem i ju tu z butami ostatnimi.

paweł, szukasz dziury w calym, jak zwykle Icon_biggrin


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - saferłel - 21.06.2013 05:17 PM

bugman napisał(a):+o ile dobrze pamietam depesz mold z wrongiem i ju tu z butami ostatnimi.
Tutaj akurat źle pamiętasz Icon_razz2


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - prz_rulez - 21.06.2013 05:34 PM

Pawle, mógłbyś w takim razie napisać, jak chciałbyś, by wyglądała promocja tego singla? Tak szczerze.


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - saferłel - 21.06.2013 06:00 PM

Nie wiem, to nie moje zmartwienie Icon_smile Ja nic nie chcę, może tylko dobrą piosenkę Icon_razz2 Ja zwróciłem tylko uwagę na pewne postępowanie nie do końca mi pasujące z różnych przyczyn. Jeśli uważacie inaczej, to ok.


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - bugman - 21.06.2013 07:27 PM

ktos wie kiedy ona ma byc ?


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - michal91d - 21.06.2013 08:12 PM

już była Icon_wink
Jest ładnie, klasycznie


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - saferłel - 21.06.2013 08:20 PM

Czyli nudna ballada Icon_biggrin?


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - bugman - 21.06.2013 09:38 PM

http://grzegorz2503.wrzuta.pl/audio/4VCTVGt4ln7/edyta_bartosiewicz_-_rozbitkowie


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - furbul - 21.06.2013 09:49 PM

po rozległych bezdrożach wzburzonych mórz?


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - bugman - 21.06.2013 10:07 PM

mile, przyjemne, dobry tekst, edyta dobrze spiewa. ale ten numer spokojnie moglby byc na wodospadach. troche malo jak na 10 lat czekania


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - drwycior - 21.06.2013 10:51 PM

Powtórzę się, powiedziałbym, no ładnie...ale. Nie powala pomysłowością w wyborze tonacji czyli szkielet znany i przewidywalny straszliwie, ale co do całej płyty to mogę się mylić Icon_wink Oby...
ALE - pamiętajcie (o ogrodach) wywiad Miecugowa z Edytą w niedzielę o 23.30 w TVN24 Icon_wink


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - Tomekk - 21.06.2013 11:37 PM

drwycior napisał(a):ALE - pamiętajcie (o ogrodach) wywiad Miecugowa z Edytą w niedzielę o 23.30 w TVN24
a skąd takie info Icon_smile) dzięki Icon_smile

to jeszcze mój komentarz fejsbukowy:

Jest dokładnie tak, jak powiedzial pan Marek w trakcie Listy Przebojów, czas się zatrzymał, Edyta nadal gra jak dawniej. Dla mnie bomba, bo nie chciałbym eksperymentów w stylu Chylińskiej Jak juz usłyszałem, że prapremiera będzie w Trojce to byłem spokony o jakość i poziom piosenki. Spokojnie, może "Renovatio" będzie drugim singlem kto wie? co do "Rozbitków" - tekst ZNAKOMITY!!! Edyta ma dar do pisania niesamowitych utworów. Może nie jestem obiektywny, ale tak mi się wydaje. Melodia jest ok, jest spokoj, gitarka i te sprawy. jak na pierwszy singiel to brakuje powera troszeczkę, ale może to właśnie "niewinność" miała być taką petardą? nie wiadomo. Wątpię aby rozgłośnie komercyjne grały to namiętnie, chociaż ostatnio coś się w tej kwestii zmienia (przykład Podsiadło).
Ogromne brawa jeszcze raz dla Edyty za emocje przede wszystkim.


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - Tomekk - 24.06.2013 03:04 PM

Pełna wersja:





Zdecydowanie lepsza, szczególnie końcówka Icon_smile nareszcie Edyta w dobrej formie.

a wczorajszy wywiad u pana Miecugowa - zarąbisty Icon_exclaim Edyta dużo w nim wyjaśnia. Podaje przyczyny swojej nieobecności. Jej wypowiedzi są bardzo mądre i przemyślane.
Edyta dużo przeszła w czasie swojej przerwy od muzyki i śpiewania. Teraz już będzie tylko lepiej !!!


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - furbul - 24.06.2013 03:24 PM

Tomekk napisał(a):nareszcie Edyta w dobrej formie.
A kiedyś nie była z twojej perspektywy? Icon_smile

Tomekk napisał(a):a wczorajszy wywiad u pana Miecugowa - zarąbisty
Jest gdzieś do obejrzenia?

A w sumie co ma Podsiadło do wiatraka? Dlaczego radio miałoby go nie grać?


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - Tomekk - 24.06.2013 08:53 PM

furbul napisał(a):A kiedyś nie była z twojej perspektywy?
chodziło mi raczej o lata 2002 - 2012/2013, kiedy nie mogła śpiewać, czyli robić tego co potrafi i kocha najbardziej. Miałem na myśli formę wokalną, bo jeśli chodzi o tekstową i muzyczną, zawsze trzymała poziom.

furbul napisał(a):Dlaczego radio miałoby go nie grać?
myślę, że gdyby nie wygrał "X Factora" raczej nie byłoby go teraz na POPliście czy w innych listach przebojów w każdej rozgłośni radiowej. Chodzi mi o to, że teraz rozgłośnie komercyjne stawiają raczej na produkcje spod znaku Eweliny Lisowskiej niż Dawida.

furbul napisał(a):Jest gdzieś do obejrzenia?
tak, pod tym adresem - WYWIAD. no i oczywiście czekam na Twoją opinię odnośnie wywiadu.


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - drwycior - 24.06.2013 10:41 PM

Alternatywnie dziś o 3.35 jest powtórka jak ktoś chce mieć w HD na dysku ;.


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - Yacy - 25.06.2013 02:05 PM

Tytuł płyty to "RENOWACJA". A dokładnie "Renovatio" Icon_smile2
Mogło być lepiej. Dużo lepiej.


RE: Edyta Bartosiewicz - Rozbitkowie - Tomekk - 21.07.2013 01:30 PM

jest już teledysk Icon_smile