Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a (/showthread.php?tid=19038)

Strony: 1 2


dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - thestranglers - 22.05.2013 06:51 AM

W dniu urodzin jednego z najoryginalniejszych wokalistów pozwolę sobie zaproponować przypomnienie kilku jego przebojów Icon_wink

Z mojej strony to cudeńko:






RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - Rincewind - 22.05.2013 08:50 AM

A ode mnie:




RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - dziobaseczek - 22.05.2013 09:16 AM

mój ulubiony





RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - saferłel - 22.05.2013 10:58 AM

Nie mogę zdradzić ze względu na wciąż nieukończony top Icon_razz2


RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - marsvolta - 22.05.2013 01:22 PM

Bez dwóch zdań.
There Is A Light That Never Goes Out





RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - AKT! - 22.05.2013 06:23 PM

o, ja dzisiaj akurat dużo Smithsów słuchałem, nawet w audycji puściłem, choć nie wiedziałem o Morrisseyu (telepatia?)
są dwie kwestie:
1. mój ulubiony numer już się pojawiał ("There Is a Light That bla bla bla")
2. ostatnio dochodzę do wniosku, że tych ulubionych jest bardzo wiele i one się skutecznie przenikają, wyprzedzają, zmieniają -- mógłby pojawić się tu "William" albo "Panic", ale wrzucę kawałek, który dziś od rana za mną chodzi:



bez teledysku rzecz jasna, jako że teledyski to najgorsza rzecz jaka przytrafiła się Smithsom


RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - albarn92 - 22.05.2013 08:12 PM

Zaryzykuję stwierdzenie że jestem największym fanem The Smiths na tym forum Icon_razz (ktoś podniesie rękawicę? Icon_wink więc nie mogę pominąć tego tematu.

A więc- zespołowo:


(ewentualnie William It Was Really Nothing, There Is A Light, I Want The One I Can't Have)

Solowo:


(ewentualnie The National Front Disco, Everyday Is Like Sunday, Tomorrow)


RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - michal91d - 22.05.2013 08:14 PM

Skoro już był mój ulubiony utwór The Smiths to pora na ulubiony numer Morrisseya. Poznany dzięki Fifie, wtedy był tylko jakimś Morrisseyem:





RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - Kordian - 22.05.2013 09:36 PM

To może



Chociaż mam też bardzo osobisty stosunek do Alma Matters, First of the Gang to Die, Panic, Stop Me If i wielu innych.


RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - saferłel - 22.05.2013 10:21 PM

"Alma Matters" najlepsze, bo to top 10 homopopu ever.


RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - albarn92 - 22.05.2013 10:52 PM

saferłel napisał(a):Nie mogę zdradzić ze względu na wciąż nieukończony top Icon_razz2
no czekamy, czekamy.


RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - AKT! - 23.05.2013 12:39 AM

saferłel napisał(a):"Alma Matters" najlepsze
to wręcz podręcznikowy przykład nudziarstwa w twoim stylu ^^


RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - saferłel - 23.05.2013 12:51 AM

Powiedział fan przepełnionego dramaturgią, burzą hormonów i jeżącego włosy na ciele "There Is a Yawn That Never Goes Out".

Słuchaj uchem a nie brzuchem. Ja i nuda....phi.


RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - AKT! - 23.05.2013 01:14 AM

Myślę, że jakby przypadkowa osoba z zewnątrz przeczesała nasze muzyczne kolekcje w poszukiwaniu nudnej muzyki, to jednak byś mnie pokonał w tym zaciętym pojedynku Icon_wink
"There Is a Light" jest nudne tylko dlatego, że jest oczywiste, ale nie o taką nudę mi chodziło.
Zresztą nie jest skazany na ten numer do końca świata, gdy wokoło tyle innych, a ostatnio dojrzewam do myśli, że to już dla mnie etap zamknięty.


RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - saferłel - 23.05.2013 11:14 AM

Pod warunkiem, że ten ktoś miałby cierpliwość do jazzu, soulu czy muzyki klasycznej, które wielu osobom mogą wydać się bardzo nudnymi gatunkami, chociaż są rozpięte na większej powierzchni niż moja ulubiona muzyka. To jednak dwie różne rzeczy.

aaktt napisał(a):gdy wokoło tyle innych, a ostatnio dojrzewam do myśli, że to już dla mnie etap zamknięty.
Czyli dobrze przewidziałem swego czasu Icon_smile


RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - AKT! - 23.05.2013 04:04 PM

Wydaje mi się w ogóle, że nigdy nie ułożę czegoś co byłoby definitywnym topem ulubionych piosenek, bo wszystkie wydają się mniej lub bardziej przejściowe.


RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - thestranglers - 13.02.2019 09:04 AM

Ulubione The Smiths to niezmiennie This Night Has Opened My Eyes.




RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - miszony - 13.02.2019 09:56 AM

Ja bardzo lubię ten utwór:



RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - neo01 - 13.02.2019 12:13 PM

The Smiths nie mam żadnego ulubionego, na szczęście z solowych rzeczy mogę coś wybrać:

Morrissey - Jacky's Only Happy When She's Up on the Stage


RE: dzień 92 - Twoja ulubiona piosenka The Smiths/Morrissey'a - AKT! - 13.02.2019 12:39 PM

wszystkie wklejone smithsy zniknęły Icon_surprised
to jeszcze raz: