Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Sara Bareilles - The Blessed Unrest - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Sara Bareilles - The Blessed Unrest (/showthread.php?tid=18960)



Sara Bareilles - The Blessed Unrest - Szymek79 - 14.05.2013 12:08 PM

"The Blessed Unrest" taki tytuł nosi czwarty studyjny album amerykańskiej wokalistki Sara Bareilles i trafi do sprzedaży 16 lipca. Płytę promuje panoszący się tu i ówdzie na forum singiel "Brave".

[Obrazek: Sara-Bareilles-The-Blessed-Unrest-2013-1...00x300.png]

Tracklista:

1. “Brave”
2. “Chasing the Sun”
3. “Hercules”
4. “Manhattan”
5. “Satellite Call”
6. “Little Black Dress”
7. “Cassiopeia”
8. “1000 Times”
9. “I Choose You”
10. “Eden”
11. “Islands”
12. “December”
13. “I Wanna Be Like You”


RE: Sara Bareilles - The Blessed Unrest - michal91d - 14.05.2013 12:59 PM

ojej, okładka jakaś taka żałobna...Icon_cry


RE: Sara Bareilles - The Blessed Unrest - saferłel - 14.05.2013 01:01 PM

Okładka jest fatalna. Pomysł niczym z jednego z klipów Norah Jones (nie mówiąc o Rolling Stones), ale sama kompozycja wyszła wyjątkowo marnie.


RE: Sara Bareilles - The Blessed Unrest - AKT! - 14.05.2013 06:22 PM

fatalna to słowo, które pierwsze przyszło mi na myśl


RE: Sara Bareilles - The Blessed Unrest - drwycior - 26.05.2013 12:59 PM

Hm a mnie się podoba okładka, musi pasować do muzyki... Nie wszystko musi mieć jakiś wymiar eksperytmentalno-abstrakcyjny Icon_wink
Kobieta w wielkim mieście czyli mieszczucha która radzi sobie z codziennością (bo siedzi wysoko) i jako duszy artstycznej bliżej jej do nieba i patrzy optymistycznie w przyszłość Icon_wink Taka moja interpretacja i chyba pasuje do jej muzyki.

Pozatym gdzie tu żałoba? Widzę niebieski kolor, uśmiechniętą kobietę na szczycie Manhattanu w piękny dzień, Icon_wink


RE: Sara Bareilles - The Blessed Unrest - Remo - 28.08.2013 12:04 PM

Płyta jest jak okładka - kiepska. Nie ma nawet startu do poprzedniej, nie wiem jak debiut i dwójka, bo jeszcze nie słuchałem, ale zapewne są lepsze.
Pierwsze co mi się nie spodobało - 8 lub 9 piosenek na 13 to smęty, bardzo średnie niestety. Brave wydaje się być najjaśniejszym punktem i chyba jedynym, który mógł coś zdziałać w radio. Szybsze piosenki w ogóle nie porywają, gdzie ta lekkość z Gonna Get Over You? Nic nie pozostało, tylko opuścić ręce..


RE: Sara Bareilles - The Blessed Unrest - prz_rulez - 28.08.2013 03:16 PM

Nie wiem, co wam nie pasuje w tej okładce, mi się podoba.


RE: Sara Bareilles - The Blessed Unrest - AKT! - 28.08.2013 11:43 PM

ja słuchałem tylko "I Choose You" i uważam, że jest dużo lepsze niż "Brave", które jak dla mnie zdecydowanie przegrywa batalię z "Roar" Perry jako fajna popowa piosenka do radia, mimo że było pierwsze i słuchałem go więcej razy


RE: Sara Bareilles - The Blessed Unrest - Remo - 29.08.2013 12:11 AM

aaktt napisał(a):ja słuchałem tylko "I Choose You" i uważam, że jest dużo lepsze niż "Brave"
Ta piosenka akurat jest obok Brave, chyba najlepsza.