Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Disclosure - You & Me feat. Eliza Doolittle - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Disclosure - You & Me feat. Eliza Doolittle (/showthread.php?tid=18700)



Disclosure - You & Me feat. Eliza Doolittle - Szymek79 - 19.04.2013 09:58 PM

“You & Me” to nowy singiel duetu Disclosure tym razem na wokalu znana z przeboju "Skinny Genes" Eliza Doolittle. Singiel trafi do sprzedaży na iTunes 27 maja i jest to trzeci oficjalny singiel zespołu z debiutanckiej płyty “Settle”, która się ukaże 3 czerwca.

[Obrazek: Disclosure-You-Me-2013-LQ1-300x300.png]






RE: Disclosure - You & Me feat. Eliza Doolittle - saferłel - 20.04.2013 10:54 AM

Dobra nuta, archaiczna jak każda ich rzecz, ale z dzisiejszej perspektywy wydaje się być niczym świeżutkie oprogramowanie, na którym ktoś zaczął dopiero tworzyć..


RE: Disclosure - You & Me feat. Eliza Doolittle - dziobaseczek - 20.04.2013 11:06 AM

Podoba mi się, a jakim oprogramowaniem czy sprzętem to stworzył wykonawca nie ma dla mnie żadnego znaczenia. W prostocie siła tej piosenki, można tworzyć silnie taneczne piosenki, bez uciekania się do rozwiązań skrajnie prymitywnych, których celem jest maksymalna chwytliwość i prysznicowa przystępność. 15 late temu gromy by poleciały z mojej strony, ale się człowiek starzeje. Mam tylko nadzieję, że za 20 lat nie będę słuchał niemieckiego disco Icon_biggrin
edit: 3,5/5,0


RE: Disclosure - You & Me feat. Eliza Doolittle - Szymek79 - 25.04.2013 05:29 PM