Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers (/showthread.php?tid=18662)

Strony: 1 2


Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - Szymek79 - 16.04.2013 12:37 AM

"Get Lucky" to pierwszy singiel francuskiego duetu Daft Punk z ich czwartego studyjnego albumu “Random Access Memories”, którego premiera wyznaczona jest na 20 maja. Gościnnie w nagraniu występują na wokalu Pharrell Williams oraz amerykański gitarzysta Nile Rodgers znany ze współpracy z Dianą Ross, Chic, Sister Sledge czy Madonną.






RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - AKT! - 16.04.2013 10:58 AM

chyba dzisiaj nie będę słuchał niczego innego! Icon_surprised <3


RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - saferłel - 16.04.2013 11:07 AM

Pewnie jakieś nudne r'n'b im wyszło. Aż się boję Icon_cry2


RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - AKT! - 16.04.2013 11:23 AM

z tego co znalazłem, to to nie jest oficjalny teledysk, ani ostateczna wersja utworu, ale mix stworzony przez jakiegoś niezależnego producenta z fragmentów kawałka, które grupa udostępniła m.in. podczas reklamy w SNL


RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - saferłel - 16.04.2013 11:28 AM

Icon_lol


RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - Szymek79 - 16.04.2013 11:32 AM

Premiera we francuskim radio: http://www.youredm.com/2013/04/14/daft-punk-to-premiere-full-length-track-on-french-radio-station/


RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - AKT! - 16.04.2013 11:54 AM

saferłel napisał(a):Icon_lol
nie ma się co śmiać, rzecz brzmi naprawdę profesjonalnie

Szymek79 napisał(a):Premiera we francuskim radio: http://www.youredm.com/2013/04/14/daft-p...o-station/
tak, ale piszą, że to też podobno fejk!

co za zamieszanie Icon_surprised
a ja chcę już tę piosenkę :'(


RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - meni - 16.04.2013 12:43 PM

Na tę chwilę znamy ok. 1:30 z całości, reszta to fanowskie fanaberie. Najzabawniejsze jest to, że brzmią całkiem realnie! Icon_surprised

Całość ma być w poniedziałek. Icon_wink Niezależnie od tego jak będzie to brzmiało ostatecznie, utwór jest fantastyczny. Wreszcie ktoś pokaże tym wszystkim śmieciarzom z list przebojów jak się robi dobry taneczny kawałek. Icon_smile


RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - Szymek79 - 16.04.2013 12:50 PM

aaktt napisał(a):tak, ale piszą, że to też podobno fejk!
tak właśnie przeczytałem gdzieś że ta premiera też była jakaś nieprawdziwa.Icon_lol


RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - AKT! - 16.04.2013 07:06 PM

meni napisał(a):Niezależnie od tego jak będzie to brzmiało ostatecznie, utwór jest fantastyczny. Wreszcie ktoś pokaże tym wszystkim śmieciarzom z list przebojów jak się robi dobry taneczny kawałek.
Mam podobne odczucia!


RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - saferłel - 16.04.2013 07:12 PM

To ciekawe, że po takiej ostatniej, tak słabej płycie, ludzie czekają na Daft Punk.


RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - AKT! - 16.04.2013 07:15 PM

myślisz o Tronach, Alive czy Human After All?


RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - saferłel - 16.04.2013 07:25 PM

"Human" oczywiście.


RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - AKT! - 16.04.2013 09:29 PM

nie słuchałem akurat tego albumu nigdy w całości, ale to było dawno temu, a zwiastuny nowej płyty brzmią naprawdę solidnie


RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - meni - 16.04.2013 10:27 PM

Nie słuchaj Pawła. Icon_razz2 Nie była aż tak zła żeby się na nich obrazić i podziękować im za swą obecność. 5 utworów stamtąd ma status co najmniej "dobry" u mnie. Tylko, że zapewne ja mam większy zakres tolerancji pod tym względem. Icon_wink Aczkolwiek znane na razie półtorej minuty "Get Lucky" jest lepsze niż jakikolwiek utwór z tej płyty.


RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - furbul - 16.04.2013 10:49 PM

*Utwór, który spełnił wszelkie oczekiwania zanim został upubliczniony.

*Nawet Daft Punk nie mają jeszcze pełnej wersji.


RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - Szymek79 - 17.04.2013 09:51 PM

To chyba wreszcie prawdziwa wersja.Icon_lol






RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - Remo - 18.04.2013 10:25 AM

Świetnie buja Icon_biggrin moim zdaniem tworzy idealne połączenie z nowym singlem Jessie Ware, takie dwa lekko strawne klubowe utwory, które idealnie nadają się na domówkę, zwłaszcza na późniejsze godziny Icon_smile


RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - AKT! - 18.04.2013 11:17 AM

brakuje mi trochę glitchowych przejść tej fanowskiej wersji, ale oczywiście jest moc <3


RE: Daft Punk - Get Lucky feat. Pharrell Williams & Nile Rodgers - Szymek79 - 19.04.2013 12:01 AM

No to jeszcze oficjalna okładka singla.

[Obrazek: 41RUrCGHERL._SL500_AA280_.jpg]