Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Texas - The Conversation - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Texas - The Conversation (/showthread.php?tid=18456)



Texas - The Conversation - saferłel - 28.03.2013 11:39 AM

[Obrazek: texastheconversation.jpg]

"The Conversation" to pierwszy singiel z płyty o tym samym tytule szkockiego zespołu Taxax.





Jestem pewien, że w czasie milenijnego przełomu, gdyby istniało mycharts, to Texas byłby tu jednym z najpopularniejszych zespołów. Jak poradzi sobie z nowym repertuarem?


RE: Texas - The Conversation - Tomekk - 28.03.2013 12:33 PM

saferłel napisał(a):Jestem pewien, że w czasie milenijnego przełomu, gdyby istniało mycharts, to Texas byłby tu jednym z najpopularniejszych zespołów
no nie wiem, ale w czołówce byłby na pewno. Ja do dziś bardzo lubię "Summer Son" i "In our Lifetime". Nawet mimo częstego słuchania tych piosenek, nie znudziły mi się Icon_smile

Nowe nagranie niestety przeciętne, ale poprzeczka z lat 00. została zawieszona wysoko i tylko cudem mogliby ją przeskoczyć...


RE: Texas - The Conversation - prz_rulez - 28.03.2013 01:50 PM

Miałem już wcześniej wrzucić informację, ale nie mogłem znaleźć wersji studyjnej, choć rzekomo była wcześniej grana w Programie Pierwszym Polskiego Radia.


RE: Texas - The Conversation - AKT! - 28.03.2013 07:14 PM

Czekam po stokroć bardziej niż na jakąkolwiek płytę tych nudziarzy z Kings of Leon 500


RE: Texas - The Conversation - saferłel - 28.03.2013 08:34 PM

Jeśli to ma być jakaś "inteligentna riposta" na mój post dotyczący KoL, to źle trafiłeś, bo ja po prostu serwuję informację. Texas jest ok, ale nie jest to mój priorytet w żadnym kierunku.


RE: Texas - The Conversation - Remo - 28.03.2013 10:49 PM

Mnie też ostatnio straszliwe nudzi KoL, chyba przeszła mi ta fascynacja nimi.


RE: Texas - The Conversation - Yacy - 28.03.2013 11:55 PM

Texas na duży plus!!! Icon_smile2


RE: Texas - The Conversation - AKT! - 29.03.2013 01:22 AM

saferłel napisał(a):ale nie jest to mój priorytet w żadnym kierunku.
wiem, wiem - Twoim priorytetem jest mieszanie ukradkiem dobrej muzyki z błotem[via Solange] Icon_razz


RE: Texas - The Conversation - Dobromiera - 29.03.2013 10:49 PM

(28.03.2013 10:49 PM)Remo napisał(a):  Mnie też ostatnio straszliwe nudzi KoL, chyba przeszła mi ta fascynacja nimi.

Ja w sumie nigdy nie zrozumiałem ich fenomenu.

Nowy Texas ok Icon_wink


RE: Texas - The Conversation - thestranglers - 30.03.2013 09:35 AM

Z ich singli najlepiej wspominam Inner Smile. I podobała mi się płytka Hush za to co serwowała poza singlami.


RE: Texas - The Conversation - prz_rulez - 30.03.2013 11:51 AM

aaktt napisał(a):wiem, wiem - Twoim priorytetem jest mieszanie ukradkiem dobrej muzyki z błotem[via Solange] Icon_razz
Oklasky


RE: Texas - The Conversation - saferłel - 30.03.2013 12:18 PM

Konrad, tylko prowokujesz prz-a w jego tradycji przyklaskiwania na każdą kontr-krytykę i takie sformułowania. A on przecież nie zna nawet kontekstu i bestia jest karmiona Icon_wink


RE: Texas - The Conversation - prz_rulez - 30.03.2013 12:22 PM

Przykro mi Pawle, ale znam
Zatkało kakało? Icon_twisted


RE: Texas - The Conversation - Szymek79 - 01.05.2013 02:06 PM