Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Guns 'N' Roses - Greatest Hits - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Guns 'N' Roses - Greatest Hits (/showthread.php?tid=1819)



Guns 'N' Roses - Greatest Hits - saferłel - 16.05.2008 02:54 PM

A już myślałem, że Chinese Democracy!, gdy tylko przeczytałem początek niusa: Nowe GNR w Czerwcu. To jednak tylko kolejna kompilacja przebojów, co dziwne, wydana 4 lata po ostatniej. Jest to dla mnie kompletnie niezrozumiałem, a Axel coś pieprzy, że niby to idealny prezent na dzień ojca ;/

W sumie to ten zestaw jest identyczny jak składak z 2004 :/ Oczywiście nie ma nowych numerów.


"Welcome To The Jungle"
"Sweet Child O' Mine"
"Patience"
"Paradise City"
"Knockin' On Heaven's Door"
"Civil War"
"You Could Be Mine"
"Don't Cry (Original)"
"November Rain"
"Live And Let Die"
"Yesterdays"
"Ain't It Fun"
"Since I Don't Have You"
"Sympathy For The Devil"


- 1981 - 16.05.2008 03:00 PM

No to kicha. Zaledwie 14 numerów, same ograne kawałki... ciekawe, jaki jest target takiej płyty. Icon_confused2

Aaa.. Saferłel, tylko nie Axel, please. Icon_smile2


- Gary - 16.05.2008 03:03 PM

osobiście brakuje mi tutaj jeszcze 2-3 z absolutnej czołówki nagrań tego zespołu, oczywiście wg. mnie. Ale ogólnie to jestem przeciwnikiem tego typu płyt.


- saferłel - 16.05.2008 03:35 PM

Jedno dodatkowe ''e'' nie czyni z niego innej osoby, a szkoda, bo jak tak dalej będzie sobie pokrywał z fanami to chyba będzie musiał zmienić dane osobowe i zrobić operacje palstyczne ;]


- ku3a - 19.05.2008 12:56 PM

saferłel napisał(a):To jednak tylko kolejna kompilacja przebojów, co dziwne, wydana 4 lata po ostatniej.
to jest wznowienie tamtej skladanki, a nie kolejna kompilacja.


- saferłel - 19.05.2008 04:06 PM

Tak wiem już przeczytałem, ale na dobrą sprawę nie robi to żadnej różnicy :/ Ja sobie w takim razie już chciałbym zarezerwować termin kolejnej reedycji na dzień babci 2010.