Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Caro Emerald - Tangled Up - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Caro Emerald - Tangled Up (/showthread.php?tid=18152)



Caro Emerald - Tangled Up - Szymek79 - 28.02.2013 11:19 AM

"Tangled Up" to pierwszy singiel zapowiadający drugi studyjny album Holenderki Caro Emerald. Płyta nosi tytuł "The Shocking Miss Emerald" i ukaże się wiosną.

[Obrazek: 51QCFYU1JfL._SL500_AA280_.jpg]






RE: Caro Emerald - Tangled Up - dziobaseczek - 28.02.2013 11:23 AM

1,05/5,0 Icon_lol


RE: Caro Emerald - Tangled Up - prz_rulez - 28.02.2013 11:26 AM

Dziobas Icon_surprised Takiej oceny się nie spodziewałem!
Fakt, gdy już znamy jej pierwszą płytę, to nie wydaje się już tak oryginalne.
A w ogóle to już to słyszałem. W belgijskim radiu bodajże.


RE: Caro Emerald - Tangled Up - dziobaseczek - 28.02.2013 11:27 AM

prz_rulez napisał(a):Dziobas Takiej oceny się nie spodziewałem!
na pewno nie jest to złe, bo na początku dałem 0,8/5,0 ale stwierdziłem, że jakąś wartość artystyczna ta piosenka ma.


RE: Caro Emerald - Tangled Up - prz_rulez - 28.02.2013 11:35 AM

O rany, to mogło być niżej? Icon_surprised
Nie żebym ja się jakoś bardzo tym zachwycał, ale...


RE: Caro Emerald - Tangled Up - Szymek79 - 28.02.2013 11:46 AM

Nie podoba mi się to całe ocenianie zwłaszcza przez kogoś kto nie słucha danego rodzaju muzyki.


RE: Caro Emerald - Tangled Up - dziobaseczek - 28.02.2013 12:18 PM

Szymek79 napisał(a):Nie podoba mi się to całe ocenianie zwłaszcza przez kogoś kto nie słucha danego rodzaju muzyki.
Oceniam na własne potrzeby. Można to puszczać mimo oczu. Subiektywnie. Być może ta piosenka jest warta wyższej noty, ale ja jako fan muzyki pozbawionej barier stwierdzam, że jest to utwór słabiutki, a mam takie prawo, bo nie ograniczam się do jednej stylistyki. I to moje zdanie. Każdy może oczywiście ocenić ją wyżej. Zadałem sobie trud rzetelnego odsłuchania i wielokrotnie zdarzało się, że Twoje propozycje bardzo mi się podobały. Tym razem niestety nie udało mi się ocenić jej pozytywnie, mimo najszczerszych chęci. Być może będzie to też przestroga dla innych słuchaczy, by mijali łukiem. Niestety to minus takiego oceniania liczbowego.


RE: Caro Emerald - Tangled Up - Szymek79 - 28.02.2013 12:34 PM

dziobaseczek napisał(a):Być może będzie to też przestroga dla innych słuchaczy, by mijali łukiem. Niestety to minus takiego oceniania liczbowego.
dokładnie o to mi chodziło.Icon_wink

dziobaseczek napisał(a):Zadałem sobie trud rzetelnego odsłuchania i wielokrotnie zdarzało się, że Twoje propozycje bardzo mi się podobały.
ciężko to nazwać moją propozycją bo nie jestem wielkim fanem tej Pani ale wiem, że utwory z debiutanckiej liście bardzo dobrze sobie radziły na kilku listach na forum a, że polskie radiostacje jeszcze nowego nagrania nie grają postanowiłem poinformować o tym, że Caro wraca z nowym materiałem


RE: Caro Emerald - Tangled Up - prz_rulez - 28.02.2013 12:50 PM

Beneluks na szczęście już gra. Jednakże pozycja na holenderskiej liście singli na razie mało zachęcająca.


RE: Caro Emerald - Tangled Up - Remo - 28.02.2013 01:21 PM

Mało oryginalne, poprzednie single dużo ciekawsze.


RE: Caro Emerald - Tangled Up - saferłel - 28.02.2013 04:13 PM

Specyficzna muzyka, ale podoba mi się. Ma taki tango-beat, który sobie cenię Icon_smile


RE: Caro Emerald - Tangled Up - Kordian - 28.02.2013 04:19 PM

Jak dla mnie to trochę zbyt melancholijne, jak na pierwszy singiel, oczekiwałem czegoś bardziej frywolnego, ale przynajmniej można wierzyć, że to był szczery wybór. Jak to ze mną bywa, podczas słuchania przypomniała się mi demówka wrzucona niedawno przez Clare Maguire na soundcloud, mam nadzieję, że Caro nie jest w tak depresyjnym nastroju jak ona.


RE: Caro Emerald - Tangled Up - Tomekk - 01.03.2013 12:20 PM

Szymek79 napisał(a):postanowiłem poinformować o tym, że Caro wraca z nowym materiałem
i bardzo dobrze zrobiłeś.
Co prawda to nagranie nie dorasta do pięt singlom z poprzedniego krążka, to jednak ja lubię wiedzieć, że ktoś wydaje coś nowego.
Tym bardziej, że ten ktoś gościł na mojej liście Icon_razz


RE: Caro Emerald - Tangled Up - prz_rulez - 02.03.2013 09:07 AM

Okej, jest już szósteczka w Holandii, więc nie jest źle.


RE: Caro Emerald - Tangled Up - Szymek79 - 08.03.2013 01:47 PM