Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Coke Live Music Festival 2013 - Kraków - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Koncerty, festiwale i konkursy (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Coke Live Music Festival 2013 - Kraków (/showthread.php?tid=18136)

Strony: 1 2 3


RE: Coke Live Music Festival 2013 - Kraków - saferłel - 10.08.2013 12:52 PM

michal91d napisał(a):Oglądałem wczoraj występ Franz Ferdinand i muszę napisać, że nowe utwory prezentują się świetnie. To będzie dobra płyta.
Live są mylące.


RE: Coke Live Music Festival 2013 - Kraków - michal91d - 10.08.2013 01:18 PM

saferłel napisał(a):Live są mylące.
taaaak, wiem, już o tym pisałeś Icon_razz2 Ale jeżeli utwór na żywo wypada dobrze, to dla mnie w części wystarcza.


RE: Coke Live Music Festival 2013 - Kraków - adik 303 - 10.08.2013 01:31 PM

Pierwszy dzień słaaaaaaabyyyyyyyy, mela ujdzie, brodka bardzo fajnie, biffy ok, regina spóźniona, wyszedłem zanim zaczela grać żeby mieć dobre miejsce na francach, franzy świetnie, a podsiadło to ogólnie beka i urodziny dziesięciolatki w macu (czyli baloniki i rozdawanie cukierków, wyszedłem po dwóch piosenkach)
Dzisiaj idę na 3 zespoły, więc porażka, jak lajnap dalej ma taki być to niech lepiej killersy i mjusy wrócą na headlinerow [*]


RE: Coke Live Music Festival 2013 - Kraków - michal91d - 10.08.2013 01:34 PM

adik 303 napisał(a):Pierwszy dzień słaaaaaaabyyyyyyyy,
adik 303 napisał(a):brodka bardzo fajnie
adik 303 napisał(a):biffy ok
adik 303 napisał(a):franzy świetnie
ja nie wiem, co Ty chcesz? Icon_razzIcon_lol


RE: Coke Live Music Festival 2013 - Kraków - adik 303 - 10.08.2013 02:32 PM

Biffy ok tylko przez intra, które zaś nie pasują do pop-rocka w ich wydaniu, więc ocena jest na granicy ok a może być, natomiast gdybym chciał pójść na koncert Brodki to poszedlbym do klubu, a nie festiwal który wygląda gorzej niż ta weirdo trasa the xx (night + day to się chyba nazywało) z solange, polica, talabotem itd
Oczywiście nie mówię, że na Coke'a mają Talabot i Polica od razu przyjechać, tylko po prostu to jest coś jakby Franz i Florence robili wspólną trasę z kilkoma supportami; to jest mały festiwal i to, że w zeszłym roku ogłoszono Crystal Fighters, podczas gdy w tym Melę Coteluk to woła o pomstę do nieba, i jeszcze to fatalne dowalenie Reginy przed Podsiadłę, no kto to wymyślił? (pytanie retoryczne żeby nie było, scumbag!)


RE: Coke Live Music Festival 2013 - Kraków - adik 303 - 10.08.2013 02:41 PM

+ jeszcze milion ochroniarzy od siedmiu boleści, obmacali mnie i całą torbę a i tak nie wyczuli puszki pepsi, a 10x ich więcej niż u Rojasa, tak jakby ziółek się bał, że w torbie tą laskę od klawiszy Brodki przemycę


RE: Coke Live Music Festival 2013 - Kraków - adik 303 - 11.08.2013 02:08 AM

Dzisiaj mogłem przyjść o 21 w sumie. Byłem o 19 na cribsach i nuuuuuuudaaaa, łutango na szczęście przenieśli więc miałem okazję zobaczyć tres beków i ok ale bez szału (ale straszne cebulactwo koło mnie stało), potem dziesięć minut na piciu i flora i łoooooooooooo! Mega, z wyjątkiem buractwa 2 metrowego pchajacego się i zasłaniającego wju na scenę, nastolatek jarajacych się panem Wiesiem przywożącym harfę, nastolatki śpiewającej fszystko (przynajmniej przez 3 pierwsze utwory, potem ucichła) i cebulactwa od telefonów, a katy b na początku nieźle a od katy on a mission do końca miazga; szczegółowo za kilka dni


RE: Coke Live Music Festival 2013 - Kraków - Tomekk - 11.08.2013 04:35 PM

michal91d napisał(a):Nikt nie napisał, a koncerty z festiwalu można oglądać na stronie
dlaczego ja od piątku nie wchodziłem do tego wątku? Icon_cryIcon_cry
pewnie ze złości, że nie mogę pojawić się na Festiwalu.
jak pech to na całego...
Widziałem połowę koncertu Florence, bo ktoś wrzucił na youtube. Genialny występ. Dlatego tym bardziej mi szkoda Icon_cry