Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Lana Del Rey - Burning Desire / Dark Paradise - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Lana Del Rey - Burning Desire / Dark Paradise (/showthread.php?tid=18020)



Lana Del Rey - Burning Desire / Dark Paradise - Szymek79 - 14.02.2013 01:24 PM

“Burning Desire” to kolejny utwór Lany Del Rey, który został wykorzystany w kampanii reklamowej międzynarodowej marki. Tym razem utwór Lany jest tematem muzycznym w reklamie najnowszego produktu koncernu Jaguar, który promuje swój najnowszy model F-TYPE.

[Obrazek: Lana-Del-Rey-Burning-Desire-2013-fanmade...00x300.png]






RE: Lana Del Rey - Burning Desire - michal91d - 14.02.2013 01:32 PM

A to nie "Dark Paradise" miało być następnym singlem? Co za dużo to niezdrowo...


RE: Lana Del Rey - Burning Desire - saferłel - 14.02.2013 01:40 PM

Co prawda nie mogę już patrzeć na tę kobietę, ale muzycznie to jedna z jej 2-3 najlepszych rzeczy.


RE: Lana Del Rey - Burning Desire - prz_rulez - 15.02.2013 01:54 PM

saferłel napisał(a):Co prawda nie mogę już patrzeć na tę kobietę
Safrze, jak możesz Icon_razz2
Ja z kolei uważam, że ten utwór nie wnosi nic nowego do jej twórczości. No, ale źle jej nie życzę Icon_smile


RE: Lana Del Rey - Burning Desire / Dark Paradise - Szymek79 - 15.02.2013 05:47 PM

"Dark Paradise" Zostało wybrane na szóstego oficjalnego singla z płyty "Born To Die", oficjalna premiera małej płytki 1 marca.

[Obrazek: Lana-Del-Rey-Dark-Paradise-2013-300x300.png]


RE: Lana Del Rey - Burning Desire / Dark Paradise - AKT! - 15.02.2013 06:08 PM

poza tym, że beat jest tu szybszy i wyraźniejszy, numer jest faktycznie powtórką z rozrywki, co nie znaczy, że to zła piosenka, choć chyba refren jest nadto powtarzalny