Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City (/showthread.php?tid=17937)



Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - michal91d - 04.02.2013 11:18 PM

[Obrazek: vampireweekendh.jpg]

6 maja ukaże się trzeci album grupy Vampire Weekend. Krążek nosi tytuł "Modern Vampires of the City"

Tracklista:
01 Obvious Bicycle
02 Unbelievers
03 Step
04 Diane Young
05 Don't Lie
06 Hannah Hunt
07 Everlasting Arms
08 Finger Back
09 Worship You
10 Ya Hey
11 Hudson
12 Young Lion


RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - saferłel - 04.02.2013 11:38 PM

Super okładka, ale znając ich muzyka będzie gorsza. A może się pozytywnie rozczaruję Icon_wink


RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - michal91d - 04.02.2013 11:42 PM

Okładka świetna, jedna z lepszych w tym roku Icon_smile
Co do muzyki to mam też złe przeczucia, ale obym się mylił Icon_smile


RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - prz_rulez - 05.02.2013 02:43 AM

Ostatnio było ciekawie Icon_smile


RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - Remo - 14.03.2013 01:31 PM

Singlem zostało Diane Young, premiera w poniedziałek.


RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - dziobaseczek - 14.03.2013 04:04 PM

saferłel napisał(a):ale znając ich muzyka będzie gorsza.
michal91d napisał(a):Co do muzyki to mam też złe przeczucia,
widzę same kasandryczne wizje, a ja jestem pełen optymizmu, bo czytałem, że coś ostatnio eksperymentują z brzmieniami, więc można spać spokojnie. Potencjał mają tak spory i można się spodziewać, że na rożnych poletkach jeszcze się wykażą.


RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - AKT! - 14.03.2013 07:29 PM

dziobaseczek napisał(a):a ja jestem pełen optymizmu
ja raczej też Icon_wink


RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - michal91d - 18.03.2013 06:35 PM

Skoro już tutaj piszemy to... na razie "Diane Young" średnio mi się podoba. Może to kwestia osłuchania i przyzwyczajenia, ale brakuje mi lekkości, znanej z ich poprzednich nagrań.
Na razie brzmi to jak mieszanka ich utworu do Zmierzchu ("Jonathan Law") z Elvisem Presleyem i wcześniejszą twórczością VW.
http://popgoesthecharts.wordpress.com/2013/03/18/single-premiere-vampire-weekend-diane-young-lyrics/

Zapomniałem dodać, że to będzie podwójny singiel: Diane Young/Step Icon_wink


RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - Remo - 18.03.2013 09:26 PM

A gdzie tego posłuchałeś?


RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - michal91d - 18.03.2013 09:27 PM

Remo napisał(a):A gdzie tego posłuchałeś?
jest wyżej link, w tym linku jest link Icon_razz2


RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - Remo - 18.03.2013 09:37 PM

No na pewno zmienili styl, ale nadal jest dobrze. Mnie się podoba Icon_wink


RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - michal91d - 18.03.2013 09:42 PM

No to:
"Diane Young":




"Step":





RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - AKT! - 18.03.2013 10:13 PM

szał! "Diane Young" niesamowicie pokręcone, ale pozytywne i supertaneczne Icon_surprised
czy ja wiem czy zmienili styl? trochę go podrasowali


RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - Remo - 18.03.2013 10:48 PM

Już nie jest tak barokowo jak na pierwszej płycie i nie tak indie jak na drugiej. Teraz jest rock ala lata 50-60 Icon_wink


RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - Kuboid - 19.03.2013 01:25 AM

WOW chyba odkryłem mój nowy ulubiony teledysk, do piosenki Step - jest przecudnie wymyślony. Kupili mnie i okładką (która pięknie prezentowała by się na mojej półce w winylu!) i tym video. 1 numer również ciekawy. Dawno nie siedziałem w takim gatunku, dzięki wielki za wrzucenie)

Przy okazji witam wszystkich, bo chyba jeszcze nic nie pisałem, a wchodzę regularne, bo ciekawe rzeczy można znaleźć! Częściej wrzucajcie nowości, można fajnie poszerzyć horyzonty muzyczne. Ile słodkości...


RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - AKT! - 19.03.2013 01:58 AM

Napisałbym, że witamy na forum, ale data dołączenia trochę mnie powstrzymała Icon_wink W każdym razie cieszę się, że Vampire Weekend zmobilizowało Cię do napisania pierwszego postu Icon_biggrin Mam nadzieję, że na tym nie zakończysz Icon_smile


RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - Remo - 04.05.2013 08:52 PM

Kolejny kawałek z płyty Icon_wink






RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - michal91d - 04.05.2013 10:11 PM

Jak dla mnie taki nijaki, szczególnie refren.
Bez potencjału niestety...


RE: Vampire Weekend - Modern Vampires of the City - adik 303 - 04.06.2013 08:51 PM




Video do Diane Young, bardzo miłe dla oka, zwłaszcza gościnne występy m.in. Chromeo, Santigold i Sky Ferreiry (<3). Icon_smile