Największe forum list przebojów Mycharts.pl
The Lonely Island - YOLO (feat. Adam Levine & Kendrick Lamar) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: The Lonely Island - YOLO (feat. Adam Levine & Kendrick Lamar) (/showthread.php?tid=17893)



The Lonely Island - YOLO (feat. Adam Levine & Kendrick Lamar) - Szymek79 - 30.01.2013 05:14 PM

"Yolo" to pierwszy singiel zapowiadający trzeci studyjny album (nie ma jeszcze tytułu) amerykańskiego trio The Lonely Island w utworze gościnnie występują Adam Levine & Kendrick Lamar.

[Obrazek: The-Lonely-Island-Yolo-2013-1200x1200-300x300.png]






RE: The Lonely Island - YOLO (feat. Adam Levine & Kendrick Lamar) - AKT! - 30.01.2013 05:31 PM

Szymek79 napisał(a):szwedzkiego trio The Lonely Island
Icon_lol

a ja jestem królem Macedonii Icon_wink


RE: The Lonely Island - YOLO (feat. Adam Levine & Kendrick Lamar) - Szymek79 - 30.01.2013 05:39 PM

aaktt napisał(a):a ja jestem królem Macedonii Icon_wink
a nie wiem skąd mi się to wzięło.Icon_lol


RE: The Lonely Island - YOLO (feat. Adam Levine & Kendrick Lamar) - AKT! - 30.01.2013 05:48 PM

haha, aż sprawdziłem dla pewności

btw. levine wszystko psuje, w ogóle nie jest zabawny
ale lonely island już na poprzedniej płycie nie byli zbyt zabawni; trochę niestety tendencja spadkowa - najbardziej lubię ich skecze sprzed debiutanckiego krążka


RE: The Lonely Island - YOLO (feat. Adam Levine & Kendrick Lamar) - furbul - 30.01.2013 09:39 PM

Jeszcze nie widziałem tego odcinka SNL, ale Levine w roli prowadzącego nie zbiera raczej świetnych opinii na Internetach. A już w przyszłym tygodniu Jusitn Bieber Icon_mrgreen Nie mogę się doczekać.

Piosenka w kategoriach humoru niestety cienka.


RE: The Lonely Island - YOLO (feat. Adam Levine & Kendrick Lamar) - AKT! - 30.01.2013 10:06 PM

oho, odcinka z J. Beezy'm nie przegapię Icon_cool

przy okazji dzisiaj odkryłem zaginione arcydzieło:





RE: The Lonely Island - YOLO (feat. Adam Levine & Kendrick Lamar) - marsvolta - 31.01.2013 12:37 AM

furbul napisał(a):Jeszcze nie widziałem tego odcinka SNL, ale Levine w roli prowadzącego nie zbiera raczej świetnych opinii na Internetach.
Oczywiście już widziałem i muszę powiedzieć, że fajny odcinek. Zwłaszcza otwierający monolog, gdzie pojawili się Andy Samberg, Cameron Diaz i Jerry Seinfeld. Niemniej jednak Levine nie porywa. Wydawać by się mogło, że wypadnie lepiej, ale za bardzo skupia się na czytaniu tekstu i wypada często nienaturalnie.

Super, że nawet po odejściu Samberg'a z programu The Lonely Island powrócili w Digital Short.


RE: The Lonely Island - YOLO (feat. Adam Levine & Kendrick Lamar) - mike - 31.01.2013 12:50 AM

Ja nie wiem co ten Adam kombinuje, może i w USA jest popularny, ale u mnie skutecznie traci poparcie i chyba nawet "Daylight" nie pomoże Icon_sad A piosenka całkiem ok. Świeża... I znowu nie w tonacji Adama yhh.