Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Atoms For Peace - Judge Jury and Executioner - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Atoms For Peace - Judge Jury and Executioner (/showthread.php?tid=17677)



Atoms For Peace - Judge Jury and Executioner - Marcel - 08.01.2013 12:49 AM

Kolejny singiel Atoms For Peace

Bardzo dobry utwór !






RE: Atoms For Peace - Judge Jury and Executioner - michal91d - 08.01.2013 12:51 AM

Heh, właśnie miałem wklejać Icon_smile
Dobry utwór. Lepszy niż co najmniej połowa numerów na ostatniej płycie RadioheadIcon_smile


RE: Atoms For Peace - Judge Jury and Executioner - bugman - 08.01.2013 12:58 AM

kurde. pokrecone, gitara jest (w koncu !) ale tak nie wiadomo po co. dziwny bardzo numer, caly czas wiadacy prym od czasow teczy to ten bicik. jestem na tak mimo wszystko, choc w sumie marzy mi sie aby yorke rabnal znow gitarami


RE: Atoms For Peace - Judge Jury and Executioner - Rincewind - 08.01.2013 03:15 AM

Tę gitarę to tu ledwie słychać. A mi najbardziej się podoba ta linia basu zagrana przez Flea, dzięki temu troszkę zaciera się ten "wyklaskany" rytm, który mi się nigdy jakoś szczególnie nie podobał, a z każdym podobnym utworem podoba mi się coraz mniej. Co wcale nie znaczy, że jestem przeciw temu utworowi, ale jakiegoś wielkiego zachwytu też nie wywołuje. Zobaczymy co przyniesie Amok.


RE: Atoms For Peace - Judge Jury and Executioner - bugman - 08.01.2013 09:50 PM

no wlasnie, zachwytu to na razie nie ma nad zadna piosenka. ale pozyjemy, zobaczymy, co plyta przyniesie


RE: Atoms For Peace - Judge Jury and Executioner - saferłel - 08.01.2013 09:59 PM

Eee...nie. Już nie. Ostatnie nagranie Radiohead były fajne, a to niekoniecznie jest tak samo dobre, aczkolwiek w podobnej stylistyce. A może jestem zbyt zmęczony, by tego dzisiaj słuchać.


RE: Atoms For Peace - Judge Jury and Executioner - bugman - 08.01.2013 11:58 PM

no paweł ma trochę racji. przecież to w sumie na dobrą sprawę mogłby być nr radiohead.