Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Coldplay - Viva la Vida - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Coldplay - Viva la Vida (/showthread.php?tid=1756)



Coldplay - Viva la Vida - adr - 09.05.2008 02:22 AM

No i już jest zapowiedziany drugi singiel z nowej jeszcze niewydanej płyty. Icon_smile2 Na razie utwór 'Viva la Vida' trafił do iTunesa, wg wikipedii być może 21 maja wyjdzie na singlu fizycznym.

Ktoś chce mp3? Wcale nie trzeba na chomika wchodzić Icon_razz - http://rapidshare.com/files/113567075/Coldplay-Viva_La_Vida.mp3.html


- 1981 - 09.05.2008 03:45 AM

Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
Wow. Piękna wiosna w tym roku. Już ściągam!


- saferłel - 09.05.2008 07:40 AM

O kurcze, dzięki! Jak to wszystko szybko posuwa się naprzód Icon_razz2
Przeczytałem też, że 42 i Cementries Of London to planowane single na przyszłość....ciekawe czy to się sprawdzi.


PS - chomiki chyba upadną, bez tego 2,44 na sms-a i jak już zawsze będziemy linki dawali z innych serwerów Icon_razz2


- saferłel - 09.05.2008 07:43 AM

Słucham.....pierwsze skojarzenie po tej seksji smyków z początku to ten przebój...ALIZE Icon_biggrin Je Ain Marre bodajże....
Ale utwór świetny, faktycznie wiosenny, radosny. Świetne! Chyba lepsze od Violet Hill! Ma też coś czego lekko brakowało Violet Hill, chociaż nie uważam tego za żadną wadę w przypadku tamtej piosenki, bo jest super, ale...VLV ma świetny refren. Takie Coldplay w wersji light. I to mi się podoba!


- prz_rulez - 09.05.2008 01:44 PM

Z całej trójki ten mi się najbardziej podoba


- neon.ka - 09.05.2008 05:19 PM

a mi jednak Wzgórze, i to na razie jest dużo z przodu przed tym i przed b-sidem (to znowu opinia po przesłuchaniu zaledwie dwukrotnym dwóch kolejnych kawałków Icon_wink2 ). a te chórki pod koniec utworu kojarzą mi się z klimatem piosenkek z lat 80-tych Icon_smile2 (ale ja lubię takie. tylko po 'Violet Hill' to jakoś gorzej brzmi jednak).


- AKT! - 09.05.2008 05:49 PM

Sprawdzę Icon_wink2 Dzięki!


- saferłel - 09.05.2008 07:27 PM

Akurat chórek dodaje urozmaicenia i bardzo dobrze, w dodatku wszystko brzmi bardzo dobrze, dzięki naniesieniu na to refrenu i ogólnie jest tak jak powinno być w końcówce każdego dobrego numeru czyli kulminacja utworu ;]


- Yacy - 09.05.2008 09:00 PM

Świetny utwór!!! Tylko, że wcześniej był VH !!! Ale nic to jeśli płyta będzie tak jak te 2 utwory - bside SPELL ... jakoś mi nie podszedł... - to będzie nieźle!


- saferłel - 09.05.2008 09:17 PM

Tylko Nieźle Icon_wink?


- Yacy - 09.05.2008 09:26 PM

saferłel napisał(a):Tylko Nieźle Icon_wink?
do tej pory nie byli moim ulubionym zespołem, więc to i tak sporo... Icon_mrgreen


- Gary - 09.05.2008 11:18 PM

Icon_eek2

a co to za disco podrasowane smyczkami? Icon_wink2


- Gary - 10.05.2008 12:25 AM

Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2

słucham po raz kolejny i zastanawiam się czy to nie jest remix tej piosenki.... Icon_lol


- adr - 05.08.2008 09:14 AM

Fanom Coldplaya i Depeche Mode ("Enjoy the Silence" Icon_smile2) polecam teledysk do "Viva la Vida" - drugą wersję.

http://www.youtube.com/watch?v=rLPHf6ynreo

Icon_mrgreen


- saferłel - 05.08.2008 11:31 AM

I co ja mam napisać? Z jednej strony mogę pochwalić za fajny pomysł z obrazem i zarazem okładką płyty, że pojawia się w klipie w takiej formie. Sam teledysk niezły, jest ok.
Ale jednak te skojarzenia są zbyt duże, szczególnie jak na końcu siedzi na leżaku i spaceruje wśród przyrody...w dodatku reżyser ten sam!!! Jestem w kropce więc trochę Icon_razz2


- saferłel - 06.08.2008 09:17 PM

http://pl.youtube.com/watch?v=m4EtvqJ65zM - a ja polecam pierwszą wersję Icon_razz2. Lepszą nawet od tej ala DM. Ładne pastelowe, znów jako tło służy obraz (tylko, że porozmywany, a raczej jego kolory...) Ciekawie wyglądają w nim muzycy - również jakiś efekt zastosowano, może jakąś specjalną taśmę....i sądzę, że też klip w stylu Antona Icon_smile No chyba Viva ma szansę podskoczyć u mnie Icon_smile po takiej dawce video.