Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: thestranglers lista (/forumdisplay.php?fid=144)
+---- Wątek: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a (/showthread.php?tid=17449)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - thestranglers - 07.09.2013 11:57 AM

hmm, jak ma być mała to może tak kolejna pani z kolorowych czasopism...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRcXZLQFe62jfViNyiZU6J...V7aPWr0cdQ]


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - albarn92 - 07.09.2013 01:17 PM

Poddaję się.


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - AKT! - 07.09.2013 02:51 PM

to się kompletnie nie składa w całość -- siedem dziewczyn i koleś, dekadę temu, hit na Billboardzie, egzotyczny kraj, Beyonce i Paris kluczem do nazwy Icon_surprised


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - thestranglers - 07.09.2013 03:50 PM

aaktt napisał(a):to się kompletnie nie składa w całość -- siedem dziewczyn i koleś, dekadę temu, hit na Billboardzie, egzotyczny kraj, Beyonce i Paris kluczem do nazwy
uporządkuje swoje wypowiedzi: 7 dziewcząt przewinęło się przez skład w trakcie nagrywania debiutanckiej płyty, koleś jak najbardziej brał udział, płyta w kraju pochodzenia wyszła w 2005 roku, jej międzynarodowa edycja nastąpiła w kolejnym roku, jeden z utworów zaszedł do 63. miejsca na Billboardzie co stanowi rekordowe osiągnięcie biorąc pod uwagę artystów z tego kraju, Beyonce jest jak najbardziej kluczem do nazwy zespołu, a Paris występuje w tytule nagrania i grają coś a'la dance-punk (to coś pod Ciebie Albarn, nie?)

to teraz spodziewam się że zamęczycie moją skrzynkę Icon_wink


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - saferłel - 07.09.2013 03:58 PM

No to te podpowiedzi były niejasne, bo nazwa girlsband jednak zupełnie nie pasuje do tego zespołu. A skoro przewija się cały czas, no to... Ta Beyonce też średnio się sprawdza w roli podpowiedzi, bo to element zbyt subiektywny Icon_wink Ja np. (wiedząc już o co chodzi) w ogóle bym jej tutaj nie dał i na pewno nie spodziewałbym się, że komuś w tym kontekście może się ona przydać.

Jak zwykle namieszałeś ;P


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - thestranglers - 07.09.2013 04:03 PM

saferłel napisał(a):nazwa girlsband jednak zupełnie nie pasuje do tego zespołu
ale ja ani razu nie użyłem tego słowa w opisie Icon_rolleyes przyznałem tylko że lubię jak kobitki śpiewają na scenie w dużej ilości
saferłel napisał(a):Ta Beyonce też średnio się sprawdza w roli podpowiedzi bo to element zbyt subiektywny
prawda, też raczej nie w moim guście jest Icon_wink
saferłel napisał(a):Jak zwykle namieszałeś ;P
hehe, dawaj odpowiedź spryciarzu bo jutro rano zamykam budkę Icon_wink


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - saferłel - 07.09.2013 04:05 PM

Niby wprost nie napisałeś, ale popatrz na swój dialog z albarnem Icon_wink Nie zaprzeczyłeś, a wręcz zasugerowałeś, że to nie jest zły typ Icon_razz2

Spokojnie, zdążę odpowiedzieć.


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - thestranglers - 07.09.2013 04:11 PM

saferłel napisał(a):Niby wprost nie napisałeś, ale popatrz na swój dialog z albarnem
no może i tak, ale jest też grupa badgirlsbandów i te panie z pewnością można pod nią podpiąć (pamiętając o wyłączeniu tego kolesia ale jego już i tak obecnie nie ma w składzie)


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - AKT! - 07.09.2013 04:20 PM

absolutnie nie kapuję nadal tej Beyonce Icon_surprised
kompletnie namieszało mi to siedem dziewczyn, ale już wiem też


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - thestranglers - 07.09.2013 04:40 PM

aaktt napisał(a):absolutnie nie kapuję nadal tej Beyonce
poczytaj w takim razie notkę na wikipedii Icon_wink

Ps. Już chciałem przypiąć link Icon_lol


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - thestranglers - 08.09.2013 08:58 AM

65

List gończy:

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRGwLeqm4Jq5yC7gGY1nDV...TBx_74y37s]

CSS - Cansei de Ser Sexy (2006)

Rysopis: mieszanka wszystkiego co lubię bo to propozycja dla każdego, nie tylko dla wyzwolonych kobiet Icon_wink

Trzy naboje:

http://www.youtube.com/watch?v=fZxbzAetX74

http://www.youtube.com/watch?v=8_7ZE7hguLY

http://www.youtube.com/watch?v=K1nAses4PyU


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - thestranglers - 08.09.2013 08:59 AM

Tabela konkursowa:

1. Rincewind - 29 pkt
2. saferłel - 28 pkt
3. marsvolta - 20 pkt
4. albarn92 - 16 pkt
5. michal91d - 12 pkt
6. Kordian - 8 pkt
7. Art. Brut. - 7 pkt
_. adik 303
_. aaktt
10. meni - 4 pkt
11. Kelleni - 3 pkt
__. Miszon




RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - adik 303 - 08.09.2013 09:23 AM

Ha ha ha. Pomyślałem wczoraj o 'zmęczeniu byciem seksownym' Beyonce, ale uznałem że jak NIC z nowej płyty nie było to to nie to :/ No i mimo wszystko te panny nie pasowały mi do biplboardu


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - thestranglers - 08.09.2013 09:46 AM

aaktt napisał(a):absolutnie nie kapuję nadal tej Beyonce
adik 303 napisał(a):Pomyślałem wczoraj o 'zmęczeniu byciem seksownym' Beyonce
no i masz Konrad odpowiedź


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - thestranglers - 08.09.2013 10:15 AM

trop

Dziś przypomnę Wam dwóch panów o których usłyszał cały świat.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcR_WjpDlY8fhcOQGNKUK2e...DrSJulc5Ig][Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTJml5qmndETYwXTLo9eRt...R_XNV32wKg]
Było to jednak kilka lat temu i cała sytuacja miała miejsce gdzieś zupełnie indziej. Mimo faktu, że w pamięci przeciętnego słuchacza pozostał tylko ten największy przebój (pierwszy singiel) to jest tu masa różnego pochodzenia dźwięków czemu album zawdzięcza tak wysoką lokatę w Swacie. Podoba mi się okładka - jest zwariowana, zbiera luźne skojarzenia na temat... no właśnie, jaki? Pozostaje pełna dowolność interpretacji bo co łączy tygrysa, maskę przeciwgazową, strzykawkę i palmy? Icon_wink



RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - Miszon - 08.09.2013 11:03 AM

Pierwsze slysze o tym CSS. Jaki to kraj?


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - adik 303 - 08.09.2013 11:05 AM

Brazylia


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - albarn92 - 08.09.2013 12:37 PM

Aaaa. Nawet nie miałem pojęcia że w CSS jest 7 dziewczyn, ale z drugiej strony nigdy nie słuchałem tej grupy. Nie wykoncypowałbym, tym bardziej, że cały czas miałem przed oczami girlsband typu Perfume.


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - AKT! - 08.09.2013 06:17 PM

OK, mam uwagi do podpowiedzi Icon_wink Brazylia została przeze mnie wyeliminowana wraz z notą, że to najwyżej notowany numer z tego kraju na amerykańskim Hot 100. Tak się składa, że w latach 60. ogromnym przebojem była tam niejaka dziewczyna z Ipanemy ("Girl From Ipanema") w wykonaniu pary Astrud i Joao Gilberto Icon_wink

Siedem dziewczyn może przewinęło się przez zespół (a nawet osiem), ale na okładce pierwszej płyty było ich tylko pięć, a obecnie zostały już tylko cztery Icon_smile

I wreszcie podpowiedź co do nazwy była co prawda zasadna, bo nazwa grupy to podobno cytat z Beyonce, ale moja perfekcyjna podpowiedź wyglądałaby tak:
[Obrazek: attachment.php?aid=23]


RE: Subiektywny Wybór Albumów Thestranglers'a - albarn92 - 08.09.2013 06:21 PM

Unieważnienie zagadki i punkty dla wszystkich!!!