Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychy 2012 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: "MYCHY" Forumowe Nagrody Muzyczne (/forumdisplay.php?fid=155)
+--- Wątek: Mychy 2012 (/showthread.php?tid=17302)



Mychy 2012 - thestranglers - 02.12.2012 12:24 PM

Witam wszystkich w temacie Mych 2012!

Pora zacząć przymiarki do drugiej edycji zabawy. Chętnie wezmę się za organizację chyba że ktoś chce spróbować to myślę że się dogadamy Icon_wink

Myślę, że można posłużyć się regulaminem poprzedniej edycji:


Pod wątkiem z wybraną kategorią typujemy w poście od 1 do 3 propozycji. Nie ma obowiązku zgłaszania propozycji w każdej kategorii tak jak nie ma konieczności wpisywania 3 propozycji.

Proponuję zgłaszać propozycje do 31 stycznia 2013 roku.

Wśród zgłoszonych propozycji będzie można wybierać nominacje. Przy pięciu głosach przyznajemy odpowiednio 5-4-3-2-1 pkt, przy czterech 4-3-2-1, przy trzech 3-2-1, przy dwóch 2-1 i przy jednym głosie 1 pkt. Głosowanie jest tajne, za pomocą maila wysłanego na stworzony specjalnie adres.

Proponuję wybierać nominacje do 28 lutego 2013 roku.

Wśród nominacji będzie można wybierać zwycięzców. Przy trzech głosach przyznajemy odpowiednio 5-3-1 pkt, przy dwóch 3-1 i przy jednym głosie 1 pkt. Głosowanie jest tajne, za pomocą maila wysłanego na stworzony specjalnie adres.

Proponuję wybierać zwycięzców do 31 marca 2013 roku.

Przy ustalaniu kolejności obowiązuje klasyczna punktacja:

1. liczba punktów
2. liczba głosujących na dany utwór
3. liczba przyznanych najwyższych not
4. dogrywka pomiędzy danymi utworami


A teraz najważniejsza rzecz - kwestia kategorii:

Pamiętam że niektóre kategorie budziły kontrowersje, proszę o dyskusję, w której moglibyśmy uniknąć wszelkich mankamentów naszych nagród. Najlepiej przegłosować każdy pomysł.

Ja ze swej strony proponuję zrezygnować z kategorii ODKRYCIE ROKU - POLSKA i ODKRYCIE ROKU - ŚWIAT. Wyrażają one już z nazwy subiektywny wybór tylko części forumowiczów, bo każdy odkrywa konkretnego wykonawcę w różnym czasie. Poza tym zeszłoroczne nominacje w tych kategoriach powieliły się praktycznie z tytułami Debiutów roku i były kompletnie przypadkowe.

Zbierzemy propozycje co do reorganizacji kategorii i zagłosujemy na nie do końca roku.


RE: Mychy 2012 - adik 303 - 04.05.2013 04:05 PM

Właśnie, co się z tym stało? Icon_lol


RE: Mychy 2012 - AKT! - 04.05.2013 04:59 PM

Ja bym znacząco zmniejszył liczbę nominacji gatunkowych, bo tych kategorii ostatecznie było za dużo i był bałagan.


RE: Mychy 2012 - thestranglers - 04.05.2013 08:15 PM

Masz rację Konrad, jestem za wyrzuceniem oprócz odkryć roku także autora i kompozytora.


RE: Mychy 2012 - adik 303 - 26.07.2013 11:57 PM

Czo z tym w końcu, olewamy, czy jednak będzie? Icon_razz


RE: Mychy 2012 - thestranglers - 27.07.2013 06:45 PM

No właśnie, czuję się odpowiedzialny za odłożenie tego tematu. Przyznam że trochę mnie odstraszyła praca jaka się wiąże z organizacją Mych. Jeśli ktoś chciałby się wziąć tym razem za nią to ma moje poparcie. Pytanie czy teraz jest jeszcze sens organizacji za 2012 rok? Pytam i poddaję sprawę do dyskusji. Jeśli tak to chyba wrzesień będzie najbardziej odpowiednim terminem całej akcji. Potrzebna by była jednak zwartość i gotowość Forumowiczów by w przeciągu miesiąca, dwóch zamknąć temat, szybkość reakcji bardzo pomaga w całym procesie i ułatwia o wiele całą sprawę. Do końca wakacji moglibyśmy się wypowiedzieć co do ograniczenia kategorii i ilości proponowanych tytułów, wykonawców. Jeśli taka będzie wola Forumowiczów to podejmę się organizacji.