Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Will.I.Am feat. Britney Spears - Scream And Shout - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Will.I.Am feat. Britney Spears - Scream And Shout (/showthread.php?tid=17175)



Will.I.Am feat. Britney Spears - Scream And Shout - Szymek79 - 17.11.2012 07:17 PM

No to jeszcze jeden duet, który robi skok na kasę.Icon_wink
"Scream And Shout" to już piąty singiel promujący czwarty studyjny solowy album Will.I.Am'a "#willpower", ktorego premiera przewidziana jest na siódmego grudnia. Gościnie w nagraniu pojawia się juror drugiej edycji amerykańskiego X Factora Britney Spears. Dla formalności przypomnę, że Will jest jurorem w brytyjskim The Voice.Icon_wink

[Obrazek: will.i.am-Scream-Shout-2012-1500x1500-300x300.png]






RE: Will.I.Am feat. Britney Spears - Scream And Shout - michal91d - 17.11.2012 07:34 PM

nie włączam, ale mam nadzieję, że nie wplątali w to "Twist and Shout" Icon_razz2


RE: Will.I.Am feat. Britney Spears - Scream And Shout - Szymek79 - 17.11.2012 07:38 PM

michal91d napisał(a):że nie wplątali w to "Twist and Shout" Icon_razz2
nie, o to możesz być spokojnyIcon_lol


RE: Will.I.Am feat. Britney Spears - Scream And Shout - AKT! - 17.11.2012 08:50 PM

nazwisko Spears na featuringu nadal robi wrażenie, bo ona generalnie miała szczątkową ilość gościnnych występów u innych wykonawców, natomiast Will.I.Am. z piosenki na piosenkę robi się coraz gorszy i ten numer to w pełni oddaje


RE: Will.I.Am feat. Britney Spears - Scream And Shout - prz_rulez - 18.11.2012 02:35 AM

Chciałem zapostować informację o tym nowym singlu, ale podejrzewałem, że KTOŚ mógł być szybszy... Icon_wink2
Everybody in the club, all eyes on a*s... Czy to aby na pewno wokal Britney?


RE: Will.I.Am feat. Britney Spears - Scream And Shout - AKT! - 18.11.2012 02:12 PM

Nie, mi się wydaje, że nie. Britney jest tu bardzo fragmentarycznie w kilku wersach w refrenie.


RE: Will.I.Am feat. Britney Spears - Scream And Shout - mike - 18.11.2012 02:15 PM

Straszne.. po udziale will.i.ama w "This is love" i "Hall of fame" miałem nadzieję, że będzie lepiej. Tu niestety osiągnął wraz z Britney dno.


RE: Will.I.Am feat. Britney Spears - Scream And Shout - Szymek79 - 29.11.2012 11:36 AM






RE: Will.I.Am feat. Britney Spears - Scream And Shout - Szymek79 - 15.02.2013 05:50 PM

Oficjalny REMIX.

[Obrazek: will.i.am-Scream-Shout-Remix-feat.-Britn...00x291.png]






RE: Will.I.Am feat. Britney Spears - Scream And Shout - AKT! - 15.02.2013 06:13 PM

brakuje tylko Lil Jona, bo remix bardzo w jego stylu - z jednej strony szitowe do bólu, ale mam trochę sentyment do takiego nędznego, pozerskiego rapu ^^ widać, że william celuje tu w zupełnie inną publikę
ale oryginał jednak lepszy