Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pitbull feat. Christina Aguilera - Feel This Moment - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Pitbull feat. Christina Aguilera - Feel This Moment (/showthread.php?tid=17174)



Pitbull feat. Christina Aguilera - Feel This Moment - Szymek79 - 17.11.2012 06:18 PM

"Feel This Moment" to ma być kolejny czwarty singiel z najnowszego już siódmego studyjnego albumu Pitbulla, ktorego premiera miała miejsce 16 listopada. Zamieszczam informacje na temat tego nagrania z dwoch powodów po pierwsze gościnnie pojawia się w nim Christina Aguilera, a po drugie zawiera w sobie bardzo znany fragment wielkiego przeboju z lat 80-tych dzięki któremu może to być jeden z największych przebojów nadchodzącego karnawału.Icon_wink






RE: Pitbull feat. Christina Aguilera - Feel This Moment - AKT! - 17.11.2012 06:28 PM

biedne "Take On Me", głupia Aguilera, tragiczny numer


RE: Pitbull feat. Christina Aguilera - Feel This Moment - Tomekk - 17.11.2012 06:44 PM

Pitbull zawsze był jaki był, ale Aguilera ostatnimi czasy strasznie się stoczyła, nie do wiary, że kiedyś nagrała "Beautiful" czy "Fighter" Icon_rolleyes


RE: Pitbull feat. Christina Aguilera - Feel This Moment - mike - 17.11.2012 07:07 PM

To będzie hit. Ja to niestety czuję Icon_sad A pitbulla powinni zamknąć za niszczenie dobytku muzycznego.


RE: Pitbull feat. Christina Aguilera - Feel This Moment - michal91d - 17.11.2012 07:18 PM

o ludzie! jaki szkodliwy bit. Wyłączyłem, nie dałem rady


RE: Pitbull feat. Christina Aguilera - Feel This Moment - AKT! - 17.11.2012 07:55 PM

Tomekk napisał(a):Pitbull zawsze był jaki był
zawsze był mierny, ale dopóki nie podano mu electro, tylko robił swój reggaeton, latynoski rap czy jakkolwiek to nazwiemy, był względnie nieszkodliwy


RE: Pitbull feat. Christina Aguilera - Feel This Moment - Dobromiera - 18.11.2012 12:21 AM

Tragedia.


RE: Pitbull feat. Christina Aguilera - Feel This Moment - prz_rulez - 18.11.2012 03:00 AM

Ja nie będę aż tak kategoryczny, ale cóż... Nie sądzę, że to będzie jakiś wielki hit.


RE: Pitbull feat. Christina Aguilera - Feel This Moment - Kordian - 18.11.2012 10:26 AM

Bardzo hop-bęcowe.


RE: Pitbull feat. Christina Aguilera - Feel This Moment - prz_rulez - 18.11.2012 01:24 PM

Rozumiem, że masz na myśli dzisiejsze hop-bęc.


RE: Pitbull feat. Christina Aguilera - Feel This Moment - Szymek79 - 15.03.2013 10:48 PM