Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Gabrielle Aplin - The Power of Love - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Gabrielle Aplin - The Power of Love (/showthread.php?tid=17100)



Gabrielle Aplin - The Power of Love - Szymek79 - 09.11.2012 11:11 PM

Ptaszynie znaczy Birdy na własnych śmieciach wyrosła konkurencja w postaci Gabrielle Aplin rocznik '92. Singiel "The Power Of Love" to cover przeboju Frankie Goes To Hollywood i zapowiada jej debiutancki długogrający album, wcześniej wydała trzy epki: "Acustic", "Never Fade" i "Home".

[Obrazek: 51E6OhWvMmL._SL500_AA280_.jpg]






A to wcześniejsze jej nagrania, które gościły już na mojej playliście "Home" nawet przez długi czas było blisko debiutu a "Please Don't Say You Love Me" jest ciągle w grze.Icon_wink Dodam może jeszcze iż nie są to covery.










RE: Gabrielle Aplin - The Power of Love - michal91d - 09.11.2012 11:18 PM

Home często pojawiało się u mnie na pasku bocznym YouTube podczas oglądania niektórych filmików, to i ja zaglądnąłem. Nie było źle :0
Ten cover mnie nie przekonuje. Wątpię, żeby "druga Birdy" przyjęła się tak dobrze, a poza tym jej głos brzmi trochę nienaturalnie.

Już wolę Rae Morris z własną kompozycją:





RE: Gabrielle Aplin - The Power of Love - Szymek79 - 09.11.2012 11:24 PM

Rae też znam z resztą była u mnie już na liście w tym roku z nagraniem "Don't Go".Icon_wink

michal91d napisał(a):Wątpię, żeby "druga Birdy" przyjęła się tak dobrze, a poza tym jej głos brzmi trochę nienaturalnie.
nie byłbym do końca taki pewien bo "TPOL" jest aktualnie na 22 miejscu brytyjskiego iTunes.