Największe forum list przebojów Mycharts.pl
The Cure - The Only One - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: The Cure - The Only One (/showthread.php?tid=1702)



The Cure - The Only One - Jopkolog - 02.05.2008 06:19 PM

Cztery miesiące, cztery single. Tak będzie wyglądać oczekiwanie na nowy album The Cure. Pierwsze premierowe nagrania brytyjskiej grupy już w maju.

Nietypowa kampania singlowa rozpocznie się 13 maja, wraz z wydaniem pierwszej małej płytki. Znajdą się na niej dwa utwory - "The Only One" z planowanego na wrzesień nowego albumu oraz bonusowy "NY Trip". Miesiąc później do sklepów trafi kolejny podwójny zestaw z piosenkami "Freakshow" i "All Kinds Of Stuff".

Podobnie stanie się 13 lipca i 13 sierpnia (tytuły kompozycji, które trafią na te single, zostaną podane wkrótce). Daty premier kolejnych płytek nie są przypadkowe. Nowy album The Cure o nieznanym jeszcze tytule będzie trzynastym studyjnym krążkiem w dyskografii grupy.


- Jopkolog - 02.05.2008 06:22 PM

[Obrazek: 3ea5ea4fdecf35b4.jpg]


- Gary - 02.05.2008 07:59 PM

No to czekam z niecierpliwością na nowe nagrania Kjurów! Icon_biggrin3


- Listoholik - 02.05.2008 09:17 PM

zatem po 13 sierpnia cztery najwyższe pozycje na mojej liście będa należały do The Cure Icon_wink2


- prz_rulez - 02.05.2008 09:39 PM

O ile wersja studyjna nie będzie się jakoś drastycznie róźnić od tej z koncertu, to szykuje się niezły kawałek, choć bez fajerwerków. No, ale żeby nagrać taki niezły kawałek też się trzeba nieźle napocić Icon_smile2


- Jopkolog - 02.05.2008 10:03 PM

prz_rulez napisał(a):O ile wersja studyjna nie będzie się jakoś drastycznie róźnić od tej z koncertu
Kto nie zna wersji koncertowej może ją usłyszeć i zobaczyć tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=Ps4vX8NIn5c

Polecam!


- saferłel - 04.05.2008 02:40 PM

To jakaś kopia mojego postu Icon_razz2 Ideantyczne rzeczy napisałem i wkleiłem tu 29 kwietnia Icon_razz2 Ale dobrze wiedzieć chociaż, że ktoś się tym interesuje Icon_biggrin


- Jopkolog - 04.05.2008 04:11 PM

saferłel napisał(a):Ideantyczne rzeczy napisałem i wkleiłem tu 29 kwietnia Icon_razz2
Oups... Faktycznie... Nie zauważyłem, że jest już taki wątek Icon_redface2 Icon_wink2


- saferłel - 13.05.2008 12:33 PM

Mój chomik został uzupełniony o nowe nagrania, wśród których znajdziecie nowe Kury ;]


- Listoholik - 13.05.2008 04:49 PM

saferłel napisał(a):Mój chomik został uzupełniony o nowe nagrania, wśród których znajdziecie nowe Kury ;]

mam z innego źródła, i jest to mój dzisiejszy pałerplej... ale i tak jeszcze nie mam wyrobionego zdania na jego temat.. :->


- Jopkolog - 14.05.2008 09:40 AM

saferłel napisał(a):Mój chomik został uzupełniony o nowe nagrania, wśród których znajdziecie nowe Kury
Bardzo dziękuję! Tym sposobem dołączają oni i do moich pałerplejów tygodnia, choć wyprzedzają ich jeszcze dwa inne kawałki...


- saferłel - 14.05.2008 09:58 AM

A teraz wyznanie Pawła i szok dla wszystkich, bo TOO nie jest najlepszych kawałkiem cure ever Icon_razz2:
Chciałbym napisać, że nowe Kjur mi się bardzo podoba, ale genialny kawałek to w żadnym razie nie jest. Bardzo melodyjny, ale bardziej chyba trafia do mnie zwrotka, którą zresztą jakbym słyszał w jakimś poprzednim ich kawałku....To kolejny bardzo przestrzenny, akustyczny numer, bardzo podobny do tych co trafiły na Wish, chociaż to nie ta sama forma, ale Wish to jedna z płyt wszechczasów, wiec nie narzekam pod tym względe mna The Only One. Refren trochę taki szarpnięty zbyt mocno, ale też trzyma poziom. Ogólnie chyba 4'5/5. Szkoda, że nie nakręcili video.
A za mniej niż miesiąc kolejny singiel Freakshow i tu już będzie bardzo oryginalnie....


- saferłel - 14.05.2008 10:00 AM

http://www.thecure.pl/index.php?action=fullnews&showcomments=1&id=541 - a jednak!! Video! I to nie Live video....


- Jopkolog - 14.05.2008 10:11 AM

Dzięki za link do video. Piosenka całkiem miła, choć faktycznie mieli już lepsze. Niemniej trzymają chłopaki poziom i to im się chwali...


- mrsap - 25.05.2008 06:58 PM

To jest The Cure takie, jakie lubię najbardziej! Nie mogę się doczekać kolejnych singli. Mam nadzieję, że już ten załapie się na moją listę.


- saferłel - 25.05.2008 10:02 PM

Hmm akurat po takim rockmanie jak ty wcale nie spodziewałem się przychylnej opinii do tego numeru, ale to fajnie Icon_wink A ja już wiem, że są lepsze piosenki na płycie hehe...


- mrsap - 25.05.2008 11:34 PM

saferłel napisał(a):Hmm akurat po takim rockmanie jak ty wcale nie spodziewałem się przychylnej opinii do tego numeru, ale to fajnie Icon_wink A ja już wiem, że są lepsze piosenki na płycie hehe...
Chodziło mi głównie o klimat. Moje główne odnośniki, czyli najlepsze moim zdaniem utwory The Cure, to "Cut Here" i "The End Od The World", które są w podobnym stylu. Jest jeszcze "The Last Day Of Summer", ale ten kawałek jest poza wszelką konkurencją i nawet nie oczekuję, że stworzą jeszcze coś podobnego Icon_wink2


- saferłel - 25.05.2008 11:37 PM

Z Bloodflowers poza wszelką konkurencją to jest Maybe Someday Icon_razz2 Ale widzę, że bliższe ci późniejsze dokonania chłopców niż ich wczesne nagrania....


- mrsap - 25.05.2008 11:48 PM

saferłel napisał(a):Z Bloodflowers poza wszelką konkurencją to jest Maybe Someday Icon_razz2 Ale widzę, że bliższe ci późniejsze dokonania chłopców niż ich wczesne nagrania....
Te co znam nie zachęciły mnie do poznania innych, a "Bloodflowers" chyba będę musiał przesłuchać, bo oprócz genialnego "The Last Day..." i zaledwie wspaniałego "Maybe Someday" nie znam nic...
Za to płyta "The Cure" podobała mi się od początku do końca i mam nawet oryginał z bonusowym DVD Icon_razz
"The End Of The World" od czterech lat jest rekordzistą na mojej liście pod względem stażu na miejscu pierwszym. Dopiero w tym roku ten rekord został wyrównany.