Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mycharts.pl na facebooku - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Forum Support (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Mycharts.pl na facebooku (/showthread.php?tid=16978)

Strony: 1 2


Mycharts.pl na facebooku - saferłel - 31.10.2012 10:57 AM

Postanowiłem podbić temat rzucony przez Michała na shoutboxie, który zauważył, że w dziwnych okolicznościach ''wyparowała'' nasza grupa facebookowa Icon_sad Czy ktoś wie co się z nią stało? Nie znalazłem jej w swoich ''polubieniach'' i najwyraźniej została skasowania/rozwiązana. Nie jestem specem od tego portalu, więc nie mam pomysłu na inne wytłumaczenie, szczególnie że cała reszta działa poprawnie.

Czy ktoś wie kto był założycielem grupy?


RE: Mycharts.pl na facebooku - AKT! - 31.10.2012 02:02 PM

Wydaje mi się, że Rado. Więc chyba mamy odpowiedź.


RE: Mycharts.pl na facebooku - saferłel - 31.10.2012 02:19 PM

Wysłałem zapytanie do osoby, która może coś wiedzieć na ten temat. Jeśli nie uda się odzyskać grupy (chociaż niby jak?), to chyba trzeba założyć ją od nowa.


RE: Mycharts.pl na facebooku - AKT! - 31.10.2012 02:46 PM

Wydaje mi się, że nie ma się w ogóle co tym przejmować i zwyczajnie założyć nową Icon_wink
Choć prawdę mówiąc nie wiem czy jest jakaś szczególna potrzeba by taka grupa istniała - niech wypowiedzą się inni.


RE: Mycharts.pl na facebooku - saferłel - 01.11.2012 12:03 AM

Grupa wróciła Icon_wink


RE: Mycharts.pl na facebooku - ku3a - 14.11.2012 04:48 PM

Faktycznie poprzedni profil mycharts na facebooku został założony przez Rado. Po uzgodnieniu z Rado utworzyłem nowy profil naszego forum, zachęcam wszystkich do "lajkowania":
http://www.facebook.com/ForumMychartspl
Profil jest otwarty dla Was i może dzięki niemu uda się zwerbować tutaj nowych użytkowników, którzy wzbogacą naszą społeczność Icon_smile2.
Podpiąłem też nasz nowy profil pod sidebar widoczny na stronie głównej mycharts.

Dziękuję Rado za współpracę.

Macie jakieś sugestie co mogłoby się znajdować na naszym profilu na facebooku?


RE: Mycharts.pl na facebooku - michal91d - 14.11.2012 04:55 PM

w takim razie czy poprzedni profil będzie usunięty?Icon_wink


RE: Mycharts.pl na facebooku - ku3a - 14.11.2012 05:01 PM

intencja Rado była taka, żeby usunąć, więc tak się prawdopodobnie stanie, ale poprosiłem, żeby w razie czego jeszcze przez kilka dni poprzedni profil istniał


RE: Mycharts.pl na facebooku - saferłel - 14.11.2012 06:34 PM

Skoro można ''zacząć od nowa'', to czemu by nie zrobić z tego profilu czegoś w rodzaju mini portalu z wiadomościami muzycznymi? Mógłby on być nakierowany głównie na obszar list przebojowych (w tym także/przede wszystkim naszych). Każdy mógłby postować tam rzeczy związane z listą (np. cotygodniowych liderów zestawień), informacje o nowych singlach, albumach itd. Facebook odzwierciedlałby wtedy zawartość forum i tego, co ktoś może na nim znaleźć, niekoniecznie mając swoją listę. Może kilka osób zainteresowałoby się w ten sposób naszą działalnością.


RE: Mycharts.pl na facebooku - ku3a - 14.11.2012 09:35 PM

mi się pomysł bardzo podoba Icon_smile2.
o ile byliby zainteresowani postowaniem tam.


RE: Mycharts.pl na facebooku - Remo - 14.11.2012 09:45 PM

Ja mogę też coś postować Icon_wink


RE: Mycharts.pl na facebooku - piotreklp3 - 14.11.2012 09:49 PM

Oczywiście jestem za, ale trzeba pamiętać, że głównym i podstawowym miejscem dyskusji jest to forum, a nie fb. Po drugie trzeba zadbać, żeby informacje na facebooku pojawiały się w miarę regularnie. Bardzo mnie denerwują martwe fanpage.

Proponuję przedstawiać cotygodniowe relacje z Forumowej.


RE: Mycharts.pl na facebooku - saferłel - 14.11.2012 09:51 PM

Na pewno forumowa mogłaby się tam pojawiać regularnie. Ale ja przyznam, że nie mam pojęcia czy tam w tych wiadomościach można postować całe notowanie w jakimś ładnym formacie czy trzeba dawać to jako odnośnik do forum czy tylko linki do top 10. Kiepsko się orientuję w facebookowym świecie.


RE: Mycharts.pl na facebooku - Dobromiera - 14.11.2012 10:01 PM

Można notowania dodawać w formie "Notatek", tylko że to może tylko admin strony jako strona (tzn. może wybrać opcję "Korzystaj z facebooka jako [nazwa strony]"). W zwykłym poście też, ale to by mało ciekawie wyglądało.


RE: Mycharts.pl na facebooku - suedehead - 20.12.2012 10:37 PM

dołączyłam do facebookowej grupyIcon_lol


RE: Mycharts.pl na facebooku - karski1 - 19.04.2013 01:04 AM

Ja również polajkowałem bo podoba się ta inicjatywa. Szkoda jednak że tablica jest pusta!

______________________________________________
klik


RE: Mycharts.pl na facebooku - michal91d - 12.04.2014 04:06 PM

Mam pomysł odnośnie reanimacji tego forum.
Byłoby to powołanie do życia (bo na razie ciężko mówić o życiu) tego fanpejdża. Jak ja to widzę:
Osoba odpowiedzialna za prowadzenie tej strony wrzucałaby informacje o nowych notowaniach użytkowników, Forumowej, nowych topach, listy last.fm & mycharts, ewentualnie nowe single/teledyski. Wiadomo, to nie poprawi poziomu dyskusji, ale może jest to jakiś sposób na uratowanie tego forum?

Przykład:
"Tomekk opublikował właśnie najnowsze notowanie swojej listy. Sprawdźcie, który utwór jest u niego na szczycie." I link. Nie chodzi o wstawianie notowań, bo po to jest forum.


RE: Mycharts.pl na facebooku - ku3a - 12.04.2014 04:11 PM

pomysł dobry. tylko czy znajdzie się osoba, która się tego podejmie.


RE: Mycharts.pl na facebooku - prz_rulez - 13.04.2014 08:45 PM

Ja mogę. Ale pod pewnymi warunkami.


RE: Mycharts.pl na facebooku - ku3a - 13.04.2014 10:44 PM

a mianowicie?