Największe forum list przebojów Mycharts.pl
My Chemical Romance - Conventional Weapons - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: My Chemical Romance - Conventional Weapons (/showthread.php?tid=16973)



My Chemical Romance - Conventional Weapons - Szymek79 - 30.10.2012 01:41 PM

"Conventional Weapons" to projekt muzyczny amerykańskiego zespołu My Chemical Romance składający się 5 singli zawierających po dwa nagrania nie wydane do tej pory wcześniej a nagrane jeszcze podczas sesji nagraniowej do ich trzeciego studyjnego albumu w 2009 roku. Na pierwszym takim singlu znalazły się “Boy Division” i “Tomorrow’s Money” kolejny ukaże się 27 listopada. Natomiast pierwszy singiel z ich piątego studyjnego albumu pod roboczym tytułem "MCR5" ma ukazać się w marcu a album latem przyszłego roku.

My Chemical Romance - Conventional Weapons: Number One

[Obrazek: My-Chemical-Romance-Number-One-2012-1200...00x300.png]










RE: My Chemical Romance - Conventional Weapons: Number One - marsvolta - 30.10.2012 04:23 PM

Jak pięknieIcon_smileIcon_smileIcon_smileIcon_smile
“Boy Division” brzmi jakby wyrwany z debiutu! “Tomorrow’s Money” też świetne! Na takie piosenki na jakie liczyłem i w sumie zawsze wiedziałem, że je nagrali nawet przed oświadczeniem zespołu. W końcu ostatnią płytę nagrywali za długo! Zmienili producenta i zaczęli jakby od nowa. Wcześniej zaś w wywiadach przed "Danger Days" dało się wyczytać, że wracają do korzeni to dźwięków z początku kariery, a jak wiadomo zrobili dokładnie odwrotnie. Dlatego jeszcze raz powtórzę spodziewałem się, że mają dużo materiału z tych ostatnich latIcon_surprised
Super!!!


RE: My Chemical Romance - Conventional Weapons: Number One - Szymek79 - 24.11.2012 01:36 AM

My Chemical Romance - Conventional Weapons: Number Two

[Obrazek: 51ket%2BEq92L._SL500_AA280_.jpg]










RE: My Chemical Romance - Conventional Weapons - Szymek79 - 18.12.2012 12:34 PM

My Chemical Romance - Conventional Weapons: Number Three

[Obrazek: 51jNKbU70GL._SL500_AA280_.jpg]










RE: My Chemical Romance - Conventional Weapons - Szymek79 - 08.01.2013 12:49 PM

My Chemical Romance - Conventional Weapons: Number Four

[Obrazek: My-Chemical-Romance-Number-Fourth-2013-1...00x300.png]










RE: My Chemical Romance - Conventional Weapons - Szymek79 - 10.02.2013 09:43 PM

My Chemical Romance - Conventional Weapons: Number Five

[Obrazek: My-Chemical-Romance-Number-Five-2013-120...00x300.png]