Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Girls Aloud - Ten - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Girls Aloud - Ten (/showthread.php?tid=16874)

Strony: 1 2 3


RE: Girls Aloud - Ten - saferłel - 28.11.2012 11:07 PM

Hehe, słuchaj, słuchaj Icon_wink


RE: Girls Aloud - Ten - saferłel - 29.11.2012 12:40 AM

Okazało się, o czym nie miałem pojęcia, że jedynie ''Every Now & Then" jest wyprodukowane przez Xenomanie z tych nowych kawałków Icon_wink Nie ma przypadku Icon_wink


RE: Girls Aloud - Ten - prz_rulez - 29.11.2012 12:47 AM

Now,Now,Now,Now,Nananananananananananow Icon_lol

P.S. "Something New" też wyprodukowała Xero... znaczy się, Xenomania - i to słychać! Icon_smile


RE: Girls Aloud - Ten - saferłel - 29.11.2012 12:48 AM

No właśnie niekoniecznie. Przynajmniej Ty tak twierdziłeś, więc nie wiem co teraz Ci się odwidziało ;]


RE: Girls Aloud - Ten - prz_rulez - 29.11.2012 01:43 AM

Niee, wcale nie twierdziłem inaczej, coś Ci się pomyliło Icon_smile


RE: Girls Aloud - Ten - meni - 29.11.2012 08:34 PM

"On The Metro" brzmi jakby miałby kompletnie niekryty romans z Bennym Benassim. "Satisfaction" czuć na kilometr. Brakuje w nim naturalnej płynności, chociaż chwytliwości refrenowi nie odmówię.
Natomiast "Every Now and Then" już po części nawiązuje do najlepszych ich piosenek. Zwłaszcza fragment, który następuje po tym fatalnym przejściu między wstępem a punktem kulminacyjnym. I ten utwór mi się podoba. Icon_wink


RE: Girls Aloud - Ten - Szymek79 - 05.12.2012 11:22 AM

Teledysk do drugiego nowego nagrania z albumu.






RE: Girls Aloud - Ten - AKT! - 05.12.2012 06:26 PM

"Every Now and Then" jest trochę przedobrzone i ma zbyt wiele mostków, przejść, prechorusów, zanim następuje ten właściwy, ale jest fajnie wyprodukowane i ogólnie podoba mi się. "On the Metro" ma strasznie głupi tekst - metro wcale nie rymuje się z disco, ale jest niesamowicie chwytliwy i przebojowy i nawet tę mocno house'ową produkcję obraca w atut.