Największe forum list przebojów Mycharts.pl
SongPop - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Waszym zdaniem (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- Wątek: SongPop (/showthread.php?tid=16696)

Strony: 1 2 3


RE: SongPop - furbul - 03.04.2013 04:37 PM

czasem przewidywania co się pod daną kategorią może kryć są zbieżne z rzeczywistością.
czasem wypełnienie danej kategorii jest niesatysfakcjonujące.


RE: SongPop - Kordian - 03.04.2013 04:58 PM

Ja bym chętnie odsprzedał Hard Rock, bo jest dla mnie za trudny i Female Singers, bo nie zauważyłem, że to regionalna kategoria z USA (jest już taka kategoria ogólna).


RE: SongPop - michal91d - 03.04.2013 06:43 PM

Jakby ktoś chciałby zagrać to zapraszam. Nick mam taki sam jak tutaj, ale radzę się pośpieszyć, bo dali mi opcję vip na 3 dni (sami) i mogę grać z wieloma osobami bez limituIcon_wink


RE: SongPop - AKT! - 04.04.2013 12:49 AM

Tomekk napisał(a):po co kupować te kategorie, których się nie lubi Icon_wink
ciężko powiedzieć czy się lubi czy nie póki się nie sprawdzi
ja mam taką przypadłość, że kupuję często z ciekawości rzeczy, których inni nie mają

michal91d napisał(a):bo dali mi opcję vip na 3 dni (sami)
ostatnio wszyscy wkoło to dostają Icon_surprised ja nigdy Icon_cry2


RE: SongPop - furbul - 08.04.2013 11:20 AM

Pojawiła się playlista "Hipster"!!!! Kupiłem w ciemno Icon_mrgreenIcon_mrgreenIcon_mrgreen


RE: SongPop - michal91d - 08.04.2013 12:10 PM

furbul napisał(a):Pojawiła się playlista "Hipster"!!!! Kupiłem w ciemno Icon_mrgreenIcon_mrgreenIcon_mrgreen
ja też. Chyba już jest moją ulubioną Icon_cool [Obrazek: 579.gif]


RE: SongPop - saferłel - 08.04.2013 12:27 PM

zagra ktoś ze mną teraz z tąplaylistą?


RE: SongPop - michal91d - 08.04.2013 12:31 PM

saferłel napisał(a):zagra ktoś ze mną teraz z tąplaylistą?
ale trzeba mieć szczęście, żeby na nią trafić. Nie można wybrać, a przy prawie 40 playlistach to trzeba liczyć tylko na szczęście Icon_smile


RE: SongPop - saferłel - 08.04.2013 12:58 PM

To ile Wy wszyscy gracie w tę grę, że macie tyle playlist? Ja kupiłem od początku zabawy z 5-6 góra. Ledwo ciułam te punkciki.


RE: SongPop - furbul - 08.04.2013 01:00 PM

saferłel napisał(a):zagra ktoś ze mną teraz z tąplaylistą?
done Icon_wink so hipsta.

michal91d napisał(a):ale trzeba mieć szczęście, żeby na nią trafić. Nie można wybrać, a przy prawie 40 playlistach to trzeba liczyć tylko na szczęście Icon_smile
Można odświeżać stronę jeśli ci się chce. Wtedy za każdym razem masz inne playlisty do wyboru i nie tracisz pałerapów Icon_wink

saferłel napisał(a):To ile Wy wszyscy gracie w tę grę, że macie tyle playlist? Ja kupiłem od początku zabawy z 5-6 góra. Ledwo ciułam te punkciki.
Ja mam +/- 30.


RE: SongPop - AKT! - 08.04.2013 02:00 PM

jak nie ma Natural Snow Buildings to się nie liczy Icon_razz2


RE: SongPop - furbul - 08.04.2013 02:07 PM

Jak to się stało, że dostałem od ciebie VIP Power? Icon_smile


RE: SongPop - Kelleni - 08.04.2013 02:10 PM

Jeśli macie aplikację songpop na telefonie, to tam w sklepie można zobaczyć przykładowe utwory z danej playlisty, nie wiem czemu nie ma takiej opcji na facebooku.


RE: SongPop - AKT! - 08.04.2013 02:20 PM

Kelleni napisał(a):Jeśli macie aplikację songpop na telefonie, to tam w sklepie można zobaczyć przykładowe utwory z danej playlisty, nie wiem czemu nie ma takiej opcji na facebooku.
tru, też tego nie rozumiem

furbul napisał(a):Jak to się stało, że dostałem od ciebie VIP Power? Icon_smile
ja nie wiem o co chodzi, ale ja też dostawałem kiedyś takie komunikaty jak grałem z kimś kto miał vip power i nic się nie działo
oni teraz rozdają to za darmo na okres próbny 3 dni jak zdobędziesz gwiazdkę w jakiejś playliście Icon_smile w zeszłym tygodniu miałem z 3-4 znajomych, którzy tak mieli


RE: SongPop - Tomekk - 08.04.2013 10:51 PM

michal91d napisał(a):mogę grać z wieloma osobami bez limitu
chyba nie możesz bo zapraszałem Cię i się nie dało zagrać Icon_rolleyes


RE: SongPop - michal91d - 08.04.2013 11:11 PM

Tomekk napisał(a):chyba nie możesz bo zapraszałem Cię i się nie dało zagrać Icon_rolleyes
no bo już nie mam vipa Icon_sad


RE: SongPop - prz_rulez - 09.04.2013 03:11 AM

Ja też mam mało, bo tylko 22 playlisty.


RE: SongPop - AKT! - 09.04.2013 12:43 PM

michal91d napisał(a):no bo już nie mam vipa Icon_sad
ale to nie o to chodzi; chodzi o to, że masz zablokowaną opcję "challenge" - może masz coś w ustawieniach zaznaczone?


RE: SongPop - michal91d - 09.04.2013 12:55 PM

aaktt napisał(a):ale to nie o to chodzi; chodzi o to, że masz zablokowaną opcję "challenge" - może masz coś w ustawieniach zaznaczone?
nie, wszystko ok. Może po prostu gram z za dużą liczbą osób...


RE: SongPop - prz_rulez - 12.09.2014 01:36 PM

Ciekawa sprawa: wygrywałem z kimś już po trzech piosenkach pomimo jednego błędu. A ta druga strona naprawdę nie miała wyników rzędu 9 sekund, nawet nie 5, tylko ciut ponad 3. Zaskoczka, przyznam.
P.S. Ostatnio strasznie wkręciła mnie playlista rosyjska Icon_lol