Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Dziobasowa Lista Ludowa - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Dziobasowa Lista Antyprzebojów (/forumdisplay.php?fid=111)
+---- Wątek: Dziobasowa Lista Ludowa (/showthread.php?tid=16633)

Strony: 1 2 3


Dziobasowa Lista Ludowa - dziobaseczek - 21.09.2012 07:51 PM

Dziobasowa Lista Ludowa

Pomysł aaktta tak bardzo mi się spodobał, więc postanowiłem sam się zabawić. Choćby z powodu, że bardzo lubię poznawać muzykę. Proszę na wstępie dać wątek do zakładki przypięte wątki. Ja nie będę robił tej listy co tydzień, ale co dwa tygodnie, może trzy, aby móc dobrze poznać Wasze propozycje. Proszę o przesyłanie propozycji najlepiej na MAILA , przyjmowanie propozycji na pierwsze notowanie do 29 września. Utwory mogą pochodzić z każdego okresu i każdej szerokości geograficznej.


RE: Dziobasowa Lista Ludowa - Listoholik - 21.09.2012 07:57 PM

ok. wchodzę w to. Icon_smile


RE: Dziobasowa Lista Ludowa - AKT! - 21.09.2012 08:01 PM

Ho ho Icon_biggrin Bardzo fajnie, że podchwyciłeś Icon_biggrin

Na pewno coś od siebie zaproponuję (chyba już nawet mam kandydata) Icon_wink
Ja swojej też raczej nie będę robić co tydzień, bo jednak jest z tym trochę zachodu Icon_smile


RE: Dziobasowa Lista Ludowa - saferłel - 21.09.2012 08:32 PM

Ja się zastanowię czy po prostu nie dawać tego samego co do Konrada.


RE: Dziobasowa Lista Ludowa - thestranglers - 22.09.2012 09:45 AM

Propozycja ode mnie to





Ps. Pewnie znasz ale myślę że dawno nie słuchałeś tego Icon_twisted

Ps2. Otwiera mi się po prostu strona o2 więc pozwoliłem sobie klasycznie przesłać piosenkę Icon_wink


RE: Dziobasowa Lista Ludowa - Kordian - 22.09.2012 03:58 PM

A ja nie polecę na łatwiznę i nie zaproponuję niczego, o czym rozmawialiśmy w trakcie naszych wielogodzinnych pogwarek o muzyce. Za to coś do śmiechu i luźno związanego z historią mojego rodzinnego regionu.






RE: Dziobasowa Lista Ludowa - AKT! - 22.09.2012 04:09 PM

Ode mnie FLIPPER'S GUITAR "Coffee-Milk Crazy"





RE: Dziobasowa Lista Ludowa - meni - 23.09.2012 10:00 PM

Dlaczego mam dawać coś pewnego skoro mogę iść pod górę, part II. Icon_wink Chociaż po Dziobasie przy elektronice można się wszystkiego spodziewać, a że utwór jest zdrowo pokręcony, a sam zainteresowany takie lubi, to przy odrobinie szczęścia... Icon_smile

SomethingALaMode feat. K.Flay - 5AM





RE: Dziobasowa Lista Ludowa - Szymek79 - 23.09.2012 10:13 PM

To ode mnie coś ze Szwecji.






RE: Dziobasowa Lista Ludowa - dziobaseczek - 24.09.2012 05:29 AM

meni napisał(a):Dlaczego mam dawać coś pewnego skoro mogę iść pod górę, part II.
ależ mi radości dostarczacie, na razie nic nie znam! Co ciekawe każda piosenka zupełnie inna i każda na swój sposób fascynująca. Czekam na następne propozycje.


RE: Dziobasowa Lista Ludowa - dziobaseczek - 25.09.2012 07:15 PM

Na razie ilość propozycji marna! Bardzo poważnie podchodzę do tego i proszę o propozycje.


RE: Dziobasowa Lista Ludowa - Kordian - 25.09.2012 07:35 PM

(24.09.2012 05:29 AM)dziobaseczek napisał(a):  ależ mi radości dostarczacie, na razie nic nie znam! Co ciekawe każda piosenka zupełnie inna i każda na swój sposób fascynująca.

Nie wierzę, myślałem, że tę moją każdy zna Icon_wink Mam już pomysł na następną propozycję, tym razem coś poważniejszego Icon_wink


RE: Dziobasowa Lista Ludowa - Listoholik - 25.09.2012 07:56 PM

cofnę się o 10 lat, tak na początek, bo rok 2002, to bardzo dobry rok w muzyce był, dał nam co najmniej kilkanaście płyt które przeszły do klasyki..

na początek:

The Flaming Lips - Yoshimi Battles The Pink Robots (2002)






RE: Dziobasowa Lista Ludowa - dziobaseczek - 25.09.2012 07:56 PM

Kordian napisał(a):Nie wierzę, myślałem, że tę moją każdy zna Mam już pomysł na następną propozycję, tym razem coś poważniejszego
trochę mnie zaskoczyłeś swoją propozycją. Notabene nie wiem, czy pomysł nie umrze, jeśli nadal będzie do niedzieli tylko 7 pozycji.


RE: Dziobasowa Lista Ludowa - dziobaseczek - 29.09.2012 12:35 PM

Mam 9 propozycji, myślałem, że uda mi się pozbierać przynajmniej 15. Jeśli nie uda się do jutra wieczorem nabierać tyle, to niestety muszę zakończyć na starcie całą zabawę. Czekam zatem do jutra do 24.00. Dzięki.


RE: Dziobasowa Lista Ludowa - Kordian - 29.09.2012 12:44 PM

Ja mam już pomysły na dwa notowania naprzód Icon_sad


RE: Dziobasowa Lista Ludowa - dziobaseczek - 29.09.2012 01:06 PM

Na razie propozycje przesłali: Kordian, Szymek79, Listoholik, Kertoip, Bear, thestranglers, meni, Miszon, aaktt. Proszę o większą mobilizację.


RE: Dziobasowa Lista Ludowa - Dobromiera - 29.09.2012 05:06 PM

Nie wiem, co zaproponować, przecież ty znasz wszystko Icon_razz2
http://www.youtube.com/watch?v=TLtTD4YTc-M


RE: Dziobasowa Lista Ludowa - thestranglers - 30.09.2012 11:43 AM

dziobaseczek napisał(a):Jeśli nie uda się do jutra wieczorem nabierać tyle, to niestety muszę zakończyć na starcie całą zabawę.
Zrób chociaż "zerowe" notowanie z tego co masz, w końcu warto by czas poświęcony na odsłuchanie naszych propozycji zaowocował choć zaczątkiem listy Icon_wink


RE: Dziobasowa Lista Ludowa - dziobaseczek - 01.10.2012 07:05 AM

zerowe notowanie, czyli wstępne zestawienie propozycji. Przydało by się jeszcze kilka propozycji. Póki co reszta nie chce z bojaźni, że wszystko znam Icon_smile Nie rozumiem tej postawy, bo spośród dotychczasowych pozycji samych piosenek znałem tylko Flaming Lips i luźną interpretacje piosenki Coolio Icon_smile Dawajcie jeszcze. Od tego momentu rozpoczynam odsłuchiwanie (część piosenek już podsłuchiwałem kilka razy), pierwsze notowanie powstanie, gdy stwierdzę, że osłuchałem się w dostateczny sposób. To może być tydzień, mogą dwa.

1.Porcupine Tree - Lazarus - Bear
2.Flipper's Guitar - Coffee-milk Crazy - aaktt
3.SomethingALaMode - 5AM (feat. K.Flay) - meni
4.Camille Jones - Creeps - Szymek79
5.Camel - Song Within A Song - thestranglers
6.Romuald i Roman - Towarowy Rusza do Indii - Miszon
7.Weird Al Yankovic - Amish Paradise - Kordian
8.Gjallarhorn - Suvetar - Talvi
9.The Fallen Rag - Last Christmas - Kertoip
10.The Flaming Lips - Yoshimi Battles The Pink Robots - Listoholik
11.One Hundred - Things You Should Have Done In Bed - Art. Brut.
12.Baroness - Cocainium - Krzysiek
13.Roxy Music - Street Life - albarn
14.Archive - Lights - kajman
15. Bracia Figo Fagot - Hot Dog - Lucyferek
16. Washed Out - Feel It All Around - Furbul
17. Natasha Bedingfield - Touch - Remo